ne alaka -_- en güzel örneği ben verim ben yan char kasıyorum 22lv farm oldu su anda ve farm lv ne kadar yükseldikçe o kadar sp artıyor :)

En yüksel gap lv 9'dur. Sen bunu gap 19 yapsan da aynı SP'yi alırsın 9 lvl gap yapsan da..

Yani 9 gap ile 19 gap arasında fark yok. Tek fark eğer europe char kasıyorsanız item giyemezsiniz.

Gap 0-9 arası yapılır. Fazlası yarar sağlamaz.
başka charla plvl yapıyorsanız kasılan charın skilleri sabit kalsın diyorsanız sorun yok.

Jigsaw

Aileden
d3n1z_44 demiş ki:
ne alaka -_- en güzel örneği ben verim ben yan char kasıyorum 22lv farm oldu su anda ve farm lv ne kadar yükseldikçe o kadar sp artıyor :)
22lv gapla kasıyorsun demek, git gide gelen SP'de artıyor vay anasını... Küçük sallayalım, kullanıcıları yanlış bilgilendirmeyelim.

9 gap'tan fazla bırakabilirsin ama bişey değişmez. Ha 9 gap ha 39 gap, hepsi aynı SP'yi getirir. O yüzden 9'tan fazla bırakmak son derece mantıksızdır. Bizzat denenmiştir tarafımdan. :coffee:

TiTaN_ demiş ki:
Jigsaw demiş ki:
d3n1z_44 demiş ki:
banada 87lv arkadaş dedi senin dediğini hemen 9 a düşürüyoruz :)
Eee, ama lvl farkını açtıkça bişeyin değişmediğini farketmez mi insan...
Belkide canavarların leveli arttıkça verdiği sp arttığı için fark edilmemiş olabilir. :roll:
hehe düz mantık :mrgreen: :mrgreen:

d3n1z_44 demiş ki:
atma recai din gardaşşıyık :D çek onu 9 a boşuna skilsiz kasıon :D

Yukarı Alt