Arkadaşlar Şifre değiştirm sitesinde bi hackl programı olablir şifre değiştrmeyin 97531 ve redox gitti galiba şifreler yanlış diyor !!! :evil: :evil: :evil: :oldie:

sıze Sadece Sunu Soyleyebılırıım ReDoX u Yaa Gerı Alıcam yada Gm Ye Sylıyıcem Veyatta Alacak Kısı Ortaklk Teklıf EDerse Kabul Edıcem Cunku Char Benımdı Caldılar..!Dedıgım Gıbı Ortaklık Teklıfı Verırsenız Olurum

Starvare ben olsam güvenmem redox u çaldı ser0 nun charına girdi çıkmadı en son pk yaptım diyordu bence başka alıcılar bekleyin yine de siz bilirsiniz

Ö.m De Bısı Yok Ama Yerınızde Olsam ReDoX u Alırdım Cunku Cok Guzel Char Ben Ortaklık Bakımından Demıorum Ama Yınede Sız Bılırsınız Herzmn ama Herzmn Starvare Versın Sıze Id le Pw yi Extrallobdan Sahıt Olsun Lar Bıde Sız Istersenız

TwiLighT redox u satın aldım.ser0nun da çarına girip pk yapptım çünkü ben bunu yapmasaydım ve o bana ıd mi sölemeseydi o beni hacklicekti dodocanla bir olmuşlar bile dodocan ona abi dio dodocanda bu çarın zaten eski sahibiymiş.Sadece pk yaptım bunuda bilmeni İSTERİMMMMM :@

StarVvare demiş ki:
TwiLighT redox u satın aldım.ser0nun da çarına girip pk yapptım çünkü ben bunu yapmasaydım ve o bana ıd mi sölemeseydi o beni hacklicekti dodocanla bir olmuşlar bile dodocan ona abi dio dodocanda bu çarın zaten eski sahibiymiş.Sadece pk yaptım bunuda bilmeni İSTERİMMMMM :@
sitede gördüklerime göre konuşuyorum sizin msnde konuştuklarınızı bilmiyorum istiyorsan sana link vereyim yazdığın mesaja bir bak orada tamamen sen haksızsın ve o konuyu okuyan bir kişi sana asla güvenmez :wink1:

Pekı Arkadaslar Sızden 3 Yas Buyuge Kankamı Dersınız Benım Buyuklere Saygım Oldugundan Abı Dıyorum Bu Arada Bız Ser0yla Anlasmadık bIle..!

Tartışmayı daha fazla uzatmayalım StarVvare ye güvenenler güveniyorum desin 97531 kararını versin hadi kolay gelsin :wink1:

ben bow istiyorum ama bu haksızlıklar gözümü korkutuyor birede bugün çarımı zor geri aldım zaten??

Yukarı Alt