Bu seferde jangan daki Jeonghye NPC si bulamadım nedir bu NPC işi yaf :D aksem ederiz bız bunla :D

yok böyle bi görev ya dinden imandan çıktım ya 100tane tuzak veriyor bir tanesinden bile istedigi çıkmıyo gelde delirme ya her bi tuzak 1dk de bir olduguna göre 100DK gitti ya resmen onla ugraştım :S

bende o gorevdeyım İflahım gitti :D cok zor yahu ne bu trab gorevı ya

Ne illet bir görevdşr bu ya nalet olsun bu ne yaf :D

22 funtter den sonra düştü 1saat 40 daka uğraştım nedir bu yaf

TrowZeeN

Öğretiyorum
görev 7 de yanlış çevirilme yapılmış. zerkle keserseniz görev iptal olur demiş . tam tersi olucak. aslı zerkle kesiceksiniz ve zerksiz keserseniz görev iptal olur

TrowZeeN demiş ki:
görev 7 de yanlış çevirilme yapılmış. zerkle keserseniz görev iptal olur demiş . tam tersi olucak. aslı zerkle kesiceksiniz ve zerksiz keserseniz görev iptal olur
macerx1 demiş ki:
görev 7 yanlış bilgi ! çıkan mob zerk ile kesilecek yoksa görev iptal !
Panik yok.
İlk mesajımda ps ile belirttim :wink1:

gelen adamlar konunun içeriğini okuyup görevi yapıyorlar %90 ı alttaki yorumları dikkatli okumuyorlar sizin PS biraz yetersiz sayın admin...

ya chenese için çevirilmede bişe yokki herşey aynı sadece constantinaya gitmiyosun janganda bi yeohaların ordaki npc le konuşuyosn bide jangan hunterci ile konuşuyosn farklı olarak gerisi aynı ayrıca arkadaşlar bıktım felan diyonuzda bence çekilen çileye değer gerçekten çok süper bişe mavi zerq olayı isimde gücünüzün simgesi oluyo binevi

arkadaşlar ben bütün görevleri yaptım general görevinide teslim ettim şimdi bana exorcist's charm die bişe veriyo son 95 mob yanına ışınlanıcam beni geri atıyo ışınlamadan ne yapmam gerekiyo yapmadığım bişeymi var son olarak yarım edermisiniz

Lost spirit öldürmemi istiyo öle bi mobda yok delircem biri yardım etsin

JbS

rank8
anlatım süpper olmus eline saglık senini bilgilerin sayesinde hızlı olarak yaptım :D

ama a genralleri 140 ta tuzaga düsürdüm :S

generallerdeki şey çıkmıyor ya 100 tane bitmel üzere nerdeyse çıkmıyor ... :S

Yukarı Alt