Herkes bow demiş ama biz en ezik char bow olacak diye düşünüyoruz. Çünkü40 akıllara zararmış. Zaten şuan35 ne işe yarıyor? Çokmu vuruyor sanki. yada40 derken ne anlıyorsunuz. Sadece Crit'i 40 daha fazla vurma ihtimali artıyor..

Glavie'e yine aynı olacak sadece bir dönme skilli geliyor. Diğer herşey eskisi gibi olacak..

Blader'e yeni yatırma ve yeni batırma skilli geliyor. Yeni batırma skilli 5 crit ihtimali artıyor.
Birde Blader'e yeni snow gibi bir buff gelicek.. Ne işe yaradığı ise şöyle açıkıyayım. Hp filan azaltmıyor bu kesinlikle yalan. Adamın Defence'i düşürmüyor buda yalan. Sadece Shieldin defencei düşürüp pyh att. artıyor. Buda 90Lvl de açılacak bir buff shieldin %63 defencei düşüyor yine %40 defence geliyor. Glavierde ne kadar defence varsa bu şekilde yine shield %40 defence sağlamış oluyor..

camlica demiş ki:
Herkes bow demiş ama biz en ezik char bow olacak diye düşünüyoruz. Çünkü40 akıllara zararmış. Zaten şuan35 ne işe yarıyor? Çokmu vuruyor sanki. yada40 derken ne anlıyorsunuz. Sadece Crit'i 40 daha fazla vurma ihtimali artıyor..

Glavie'e yine aynı olacak sadece bir dönme skilli geliyor. Diğer herşey eskisi gibi olacak..

Blader'e yeni yatırma ve yeni batırma skilli geliyor. Yeni batırma skilli 5 crit ihtimali artıyor.
Birde Blader'e yeni snow gibi bir buff gelicek.. Ne işe yaradığı ise şöyle açıkıyayım. Hp filan azaltmıyor bu kesinlikle yalan. Adamın Defence'i düşürmüyor buda yalan. Sadece Shieldin defencei düşürüp pyh att. artıyor. Buda 90Lvl de açılacak bir buff shieldin %63 defencei düşüyor yine %40 defence geliyor. Glavierde ne kadar defence varsa bu şekilde yine shield %40 defence sağlamış oluyor..
sana %100 katılıyorum :!: çok mantıklı :wink1:

Tamam geliyorda phy atağı ne kadar arttırıyor.sadece shieldin yüzde 63 lük bir defance azalmasında öyle çok yüksek damageler gelmez kanımca.ve 90 lwl de glavie ile diğer silahlar arasındaki phy atack farkı artacak.Bu da glavierlerin vuruş+hp fazlalığı farkını arttırması anlamına geliyor.Bence bladerleri öldürmemiz için yeni gelen bir skill iyi oldu artık onları kesmek için fazla potion harcamak zorunda kalmayacağız.

fikrimce bladerdan cacık olmaz.
bow ve glavie 1.lik için kapışır.
ki bu sorunun cevabının net olmadıgını,usta eli ile çarların değiştini hepimiz biliyoruz.
fakat glavie' e gelen skill 90 capta yetersiz olmuş..

bence full int gral olcak ve yolu açık. nuke skilleri ile buff skilleri aynı katagoride yer aldıgı için mastery sorunu cekmicek ama full strler weapon skilline vercegi için bi yerlerden kısmaları gerekicek.
örn phy def veya hızlı koşma vb.

İntci charlar en sağlam charlar olcak 10k-11k hp olcak hiç bir str karşısında duramaz...10k hp crit vursa bile yatıramaz!!!PWsrodan biliyorum 90 lv int charlar dokunulmaz gibi

valente demiş ki:
İntci charlar en sağlam charlar olcak 10k-11k hp olcak hiç bir str karşısında duramaz...10k hp crit vursa bile yatıramaz!!!PWsrodan biliyorum 90 lv int charlar dokunulmaz gibi
daha psro da mana shield skili felan yok . bi de onu eklersek full int 4 ever

tan

rank8
Bence 90 da eu ların Fazla Sesi Çıkmaz inş :D ama Chine de Bowman ve İntler Baya GÜçlencekler :)
inş bi Sun Çıkarda Blade olursa Blade Döneriz Bow olursa Bowa Glavie Çıkarsada Glavie Kalırız :)

bence blade olucak 90lvldeki bi bladenin pvpsini izleyin ondan sonra karar verin bladeri yatıracak char tanımıyorum :wink1:

arkadaşlar glavieye gelicek olan yeni teptirmenin özelliklerine bakarmısınız
diğerleri 600-700 (%200-%250) civarındayken o 964-750 (%280) nasıl bi damage verir düşünün :D
üstelik bununlada bitmiyor
diğerleri uplanmazken bu skill 3 kez uplancak
crit veya high damage ile süper ötesi bi vuruş olucak bence
benim oyum glavieden yana :D
glavie4ever

blader demişsinizde bi de o yeni skillerin sadece bladerların kullandığını düşünmeyin sword shield nukerlar yeni biechon skilleriyle daha da güçlenicek nukerlar en ii build olr kanımca..

İnt karekterler'e yeni nuke skilleri geldigi için, fena olmuycagını düşünüyorum... Tabi bu soruyu şimdiden cvplamak oldukça zor.Neden diyicek olursanız çunkü yeni skillerin nasıl ataklara sahip oldugunu ve charlarımız full farm oldugu zaman diger karekterler'e kaşın nasıl damage sergilecegini bilmiyoruz, bu durumda açıkcası biraz karışık ama kendi bilgilerime dayanarak Bow charların ve bladelerin iyi olacagını düşünüyorum, blade skili kullanan int charlarında fena olmucagı görüşündeyim....

Yukarı Alt