sonunda 900 posta gelebıldım hayırlısıyla kendımı deneme mod olarak gormek ıstıyorum :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

xD Sende Baya Asmısın Be Hacım Kendını :) Hayırlısıyla Senıde Goruruz :D

Quensis demiş ki:
Dodocan demiş ki:
Guzel Yınede :) Bende Old School Cu Yada Global Mod Olmak Istıyorum
Dodocan demiş ki:
sonunda 900 posta gelebıldım hayırlısıyla kendımı deneme mod olarak gormek ıstıyorum :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:)
İstiyorsun ama bunun post sayısyla değil yaptığın paylaşımlara bağlı olduğunu bilmiyorsun..
Bunu Benım Bılmem Acızlıkdır Bence Modum Sıtede Uzun Zamandır Duruyorum Ve Cok da Mutluyum Bu Arada O Kelımelerımın Saka Oldugunu Anlayamadınızmı ? :muck: :think: Sadece Su Dogru Ben Old Schollcu Olmak Istıyorum :beer:

@Caliante
Ben Sımdı Oyle Bırseymı Soyledım? Post Kasılarak Mod Olunsa Yarına 3000 K Olur Onu Bende Bılıyorum Sıtede Bıraz Paylasımın Olması Lazım Moderatorlukde Zaten Neler Yaptıgın Yazıyor :wink1:

Senın Gıbı Cıddı Insanların Yazmaması İçin..:wink1: Burası Oylesıne Baslık Acma Yaada Post Kasma Mekanı Degılmı ? Istedıgım Gıbı Konu Acarım Bu Aradada Modum :D

Prestij

Tanınıyorum
Dodocan demiş ki:
@Caliante
Ben Sımdı Oyle Bırseymı Soyledım? Post Kasılarak Mod Olunsa Yarına 3000 K Olur Onu Bende Bılıyorum Sıtede Bıraz Paylasımın Olması Lazım Moderatorlukde Zaten Neler Yaptıgın Yazıyor :wink1:
Arkadaşım, bir forum sitesinde kimseyle didişmek gibi bi niyetim yok. Bu tip gereksiz konular yüzünden cevaplanmayı bekleyen onlarca sorun cevaplanamıyor. Mod dediğin hatasını kabul eder, daha iyisi için uğraşır. İyi kavramı senin için buysa bilemem.

Caliante demiş ki:
Dodocan demiş ki:
@Caliante
Arkadaşım, bir forum sitesinde kimseyle didişmek gibi bi niyetim yok. Bu tip gereksiz konular yüzünden cevaplanmayı bekleyen onlarca sorun cevaplanamıyor. Mod dediğin hatasını kabul eder, daha iyisi için uğraşır. İyi kavramı senin için buysa bilemem.
Pekıı Sunu Dusun Bakım Sen Deneme Mod Olsan Benı Uyarırmısın Konuyu Uzatırmısın :thumbsup:

Yukarı Alt