boss33 demiş ki:
Xanthos demiş ki:
Ateş 90
Bicheon 90
Cold 90
lightining 30
neden cold zaten çok iyi bi defansım olcmucakmı benim :!: :?:
warrior ya da rogue ile pvp yapınca anlarsın :beer:
ha bu arada. 700 bin SP sana yetiyorsa full farm olma özelliği oyuncudan oyuncuya gerçekten fark ediyor demektir. Benim hesaplarıma göre sadece Fire 90+ Bicheon 90, 585 bin SP istiyor. :think:

Xanthos demiş ki:
boss33 demiş ki:
Xanthos demiş ki:
Ateş 90
Bicheon 90
Cold 90
lightining 30
neden cold zaten çok iyi bi defansım olcmucakmı benim :!: :?:
warrior ya da rogue ile pvp yapınca anlarsın :beer:
ha bu arada. 700 bin SP sana yetiyorsa full farm olma özelliği oyuncudan oyuncuya gerçekten fark ediyor demektir. Benim hesaplarıma göre sadece Fire 90+ Bicheon 90, 585 bin SP istiyor. :think:

sp problem değil 90 lv wizartım var alp te adı SAiKA şuan 430 bin oldu zaten en kabaca 750 bin sp gidiyor sp benim için problem değil

nası bi yapılandırmaya gideceğim önemli bu konuda kitlenirse iyi olur tahminimce baya bi görüş ve mantıklı farklı yapılandırma şekilleri belirtildiği için saygılar..

bnce paran varsa 90 blade 90 bow 90 fire 30 da istediğini yapabilirsin.İstediğini takarsın.bowu takarsın strong bow vurursun blade i ve shıeldi takarsın kaldığın yerden devam edersin.;D biraz masraflı ama güzel bir cahr olur.Tabii güzel bi blade,shıeldve bowla..

90Bicheon-90ligthning-90force-30cold (snow shieldi açarsın Force pasifinden gelen mp ile attack yaparken mp sıkıntısı çekmezsin.

Savasahayir demiş ki:
bnce paran varsa 90 blade 90 bow 90 fire 30 da istediğini yapabilirsin.İstediğini takarsın.bowu takarsın strong bow vurursun blade i ve shıeldi takarsın kaldığın yerden devam edersin.;D biraz masraflı ama güzel bir cahr olur.Tabii güzel bi blade,shıeldve bowla..

aslında bow la blade arasında kararsızım bunuda düşüne bilirim teşekkür ederim fikrin için :starving:

eğer 90blade 90fire 90 force açarsan itemlerinde güsel ise 1 ws 1 pwp de kralsın özellikle chinese çarlar ile pwp de ama FW GW JOB WAR larda ise biraz zayif kalırsın kalabalık savaşlarda yani ama force yerine cold açarsan(ki benim seçimimde cold)itemlerinde sağlam ise tam bir TANK olur çarın.. cold açarsan garment set giymen gerekir.benim fikrim 90blade 90 fire 90 cold bence böle aç pişman olmayacaksın..

talip123 demiş ki:
eğer 90blade 90fire 90 force açarsan itemlerinde güsel ise 1 ws 1 pwp de kralsın özellikle chinese çarlar ile pwp de ama FW GW JOB WAR larda ise biraz zayif kalırsın kalabalık savaşlarda yani ama force yerine cold açarsan(ki benim seçimimde cold)itemlerinde sağlam ise tam bir TANK olur çarın.. cold açarsan garment set giymen gerekir.benim fikrim 90blade 90 fire 90 cold bence böle aç pişman olmayacaksın..

fikrin için sağol düşüncem :think:

yapılandırma olayı tamamen sana kalmış bişey bunu yaparken göze alacağın şey oyunda napacaksın.... pvpmi yoksa jobmu ?

pvp yaparım dersen ozaman force

yok job yapacam diyorsan ozaman cold derim bende ....

yani oyunda ileride ne yapacağına karar verek yap

bide 2-3 gaplı gidersen daha rahat edersin bence sp yönünden... sonradan keşke biraz daha kassaydım demessn.... malum yeni update felan gelirse ortada kalma :D

Yukarı Alt