1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

90 lvl ıcın pure str cold glavie yardım?

1. NighTwaLkeR

NighTwaLkeR Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkdslar pure str ımbuesı cold olan bır glavıe char acmak ıstıyorum bununla ılgılı forumu gezdm fakat screamadle n 80 lvl ıcın olan rehberınden baska rehber goremedım bılgılerınızı bnmle paylasırsanız cok sevınırım sızce masteryler kac olmalı?

2. Macro

Macro Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Barmen, Grafik Tasarımcı, Web Tasarımcı, Yazar, Şa
    Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
    benim elimden gelmez o ama Pure str cold glavie in max. int ve güzel + lı bir garment seti olursa oyundaki hiçbir çar yatıramaz

3. Jigsaw

Jigsaw Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İlla cold açacam diyorsan;

Heuksal 90, Cold 80, Fire 80, Lightning 50 olabilir. Garment giyecek. Tabii glavie dediğin;

Heuksal 90, Fire 90, Lightning 90, Cold 30 olmalı Protectoru ile.

9dg. Protector da güzeldir.

4. bannedddd

bannedddd Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    +666

İmzamı atarım.

5. NighTwaLkeR

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aslnda fire olmalı bır str charın ımbuesı bunun bılıncındeyım ayrıca da koyu fıre cıym ama cold glavıenın statusu pvplerde cok ıse bı aralar 40 lvl cold glaive charım vardı 42 lvl pure str bow charı statuse soka soka aglatarak yatırmıstım hemde bu aralar cok fıre kastım bıraz degısıklık olsun dıyorum :mrgreen: bıde macrocheknde dedıgı gıbı zor yatan bı yapılndrma olur zaten glavıe de damage te vardır ?!!!!!!! teskkr ederım yorumlarınız ıcın cok saolun

6. Jigsaw

Jigsaw Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Artık tüm iyi oyuncular full reduce yapıyor donduramazsın onları. :) Sen fire imbue yerine cold imbue kullanmıyorsun, Phy. Attack passive inin, phy. attack buff ının, mag. defans buff ının, görünmez charları görebilmenin yerine cold imbue ve str charın ihtiyacı olmayacak phy. defans ı tercih ediyorsun. Bunu da düşün.

7. NighTwaLkeR

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    biliyorum kardesım standart bir pure str charın fire90-weapon90-light90 olup hıc cold eklemesı gerektıgını ama bılmıyorum cold glavıe cok mantıksız ama bu reduce olayından once baya hostu pvplerde yıne de tekrar tekrar yorum yaptgn ıcın cok teskkr ederım caydım cold glavıeden fire protctor glavie forever :headbang: :D

8. Macro

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Garment giyersen mag. defansı dengelersin Colddan alacağın physical defans la da str lere karşı yenilmez olursun :detective:

Bu arada cold glavie fire ı physical defans farkından dolayı yatırma ihtimli çok yüksek

9. NighTwaLkeR

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    su mastery sorunu olmazsa aslında cold glavıe yapıcagım ılk char ama ne yazıkkı mastery yetmıyo :( bı yanda yuksek mag dfn veren fıre bı tarafta pure strlerde pekte lazım olmayan pyh dfn. keske mastery 900 fln olsaydı :mrgreen:

10. Macro

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    benim böyle konuştuğuma bakma ben olsam ben de fire yaparım :lol: sadece olasılıkları söylüyorum

11. DyNaSTy

DyNaSTy Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yeltenme Bence Snow Shield Hiç bir işine yaramaz.
    işte sebebi=senin Mp az Olacak 60 lvlde full blue itemlisin diyelim.
    mp en fazla 6.k olur Sağlam bir Nukerin Sana Vuracağı rakam normalde 8 kdır bunun % 40 ı Manadan gider xD
    Geriye az bir mana kalır beşine lion shout atar ve mp 0 oldu bile bu arada pot bassanda VUrmak istediğin skill failed (başarısız) olacaktır. yani bu olay pvpde 1 kere olsa yattın demektir.
    --------------------------------------------------------------------------------------------
    2. si en büyük düşmanın wizardı yenemezsin asla ve asla.
    Fire wall olmucak MAg Defance Buff olmucak.
    --------------------------------------------------------------------------------------------
    3. sü Kimseyi 90 lvlde donduramazsın Takılarına Full BLue bassınlar donduracagın ancak 1 saniye olur oda imbuen max ise zatan Dmg az olcak adamın skili failed olsa bile 1 saniyede hayatta yatıramazsın.

12. NighTwaLkeR

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yallnz kardesım olayı cok yanlıs okuyup cok yanlıs yorumlamıssn ne alaka :? ben snow shıld eklıycm gıbı bısey dedımmı o kdr salkmıym ben pure str yapılndrmada snow shld eklıyıp rezıl olucam onuda gectım topıc okumadan sadece post kasmak ıcın yazıyosnz cok yanlıs nese vazgectm zaten

13. Jigsaw

Jigsaw Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Fire Glavier da Protector setinden Phy. Reinforce alır ayrıca Fire'ın Phy. Attack arttırma skilli, Passive'i karşısında olduğunu unutmayalım Cold Glavierın.