Arkadaşlar, isro'da istediğim level biraz fazla olduğu için takas olmadı.Şimdi istediğim eğer mümkünse oyunda 85+ Full STR bir bow karakter ile takas yapmak istiyorum. Skilleri güzel bir karakter olmalı.

Yalnız şunu belirtmek istiyorum, karakterin üstündekileri elbiseleri'de takas edeceğiz.Kasa ve itemler değil.Sadece üstündeki elbise ve takılar. Sizinkileri benim karaktere benimkilere ise kendi karakterinize. Tabi maymununuz yoksa maymunu da alıcam mecburen.Bow karakterin maymuna ihtiyacı var biliyorsunuz :wink1:

XxXHsNXxX karakterimin nicki. Güzel bir hpsi bulunmakta. Üstü sağlamdır.2-3 tane 90 lv nukerin arasına girebilirsiniz.85+5 Full blue bir glavie var.. Kasada 50M kadar parası var. 800m vardı fakat alchmeyle fazla uğraştım para ziyan oldu diyebilirim :roll: Skillerin hepsi max.
Heuksal: 90 Fire: 70 Light : 70 Cold: 70

Karakterin serverda yabancılarda birkaç kişi hariç kimseyle sorunu yoktur.Küfür etmişmiyimdir? Etmişimdir. Ama kimseye haksız yere etmemişimdir.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
BU SCREENSHOTLAR, BİRAZ ESKİ VE ELBİSELERİN EZİK HALİYLE ÇEKİLMİŞ HALLERİDİR. ŞU ANKİ HALİYLE DAHA ÇOK CAN VE MANAYA SAHİPTİR KARAKTER.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Karakterin serverda yabancılarda birkaç kişi hariç kimseyle sorunu yoktur.Küfür etmişmiyimdir? Etmişimdir. Ama kimseye haksız yere etmemişimdir.
yazmışsın ama grant name herkese küfrediyor:D

mertcangs demiş ki:
yazmışsın ama grant name herkese küfrediyor:D
FuckTheAll diyosan taaa ne zamanki grandname :mrgreen:

Yukarı Alt