Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
linkeven demiş ki:
abi full str-full int haybirt hangisi veee charınn full sun olsada ezik olmuşş bune üzerinde protector var
aman yarabbim şimdi benim charım ezik mi allah ne yapacam ben şimdi hemen garment set bulmam lazım xD puhaha mucX

prot str çarlar için en iyisidir bence ve çara hiç bi şey olmıyacak herkezin çar aynen geri gelecek 5gün içinde extraokk extrabeer

Moruk Bu char bi canavar..Hotana koy Tarasın her tarafı..yıksın yaksın...10 numara wala..hayırlı olsun ne diyeyim umarım boş gitmez detective

bu charı yıkmak çok zor kanımca extraokk extraokk kutlarım gözlerim kamaştı itemlerinin özelliklerine bakarken....

ju0

rank8
slm yazdıklarınızı okudum
chara pro giydirme kararımın nedeni ; böle itemli charlarım kolayca alınabildiyi ki servera ilk girdiyimde heryerde full sun +9 itemli charların oluşu ,str glave ve bow charların çokluğu iidi ki hepside yabancı yazdıklarını okumak imkansız. Arkadaşınız olmadığından lvllinixde ne pvp nede job yapılabiliyodu. Nekadarda +9 sun olsada karşında full sun 5 glaveci arzorda olsa yatırıyodu full int aynı itemli [+9 sun] bi char 6-8 k arası vuruyodu .Charın blade olmasınn nedenide str charların çokluğu idi . Ful str glave2 ,full int 2 , Wzart+clerik 1 ,Cbow 1,str blade1 hepside 80 lvl bunlardan bi cbow hariç gerisini kandim kastım bide eylencesine kastığım 54 lvl two-hand charım var yani bu işde fazla bi tecrubesizliyim yok .
:Ve bence 9D blade ve shield çok güzel.

Bnce Çok Manyak Char.. Bladeler PvP İçin İdeal ama Unique Kesmek iÇİn Pek İyi Olmuo :D O Yüzden Sunluların Çoğu Bow Yada Glavier Almış.. Bu cHARLA çOK cAN yAKARSIN SN ama Pek Oyuna Girmiosun Sanırım Hİç Görmedim Sni Dw de fln Pvp Yaparken Fln :roll:

Bilmeyenler için söylüyorum:
Bu önceki private serwerdaki char orada para ile bole sun set alabiliyordun şimdikinde ise sun set alamıyorsun sadece +9 alabiliyorsun yani bu eski private serverdaki...

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt