Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
ooo baktım cok gusel ama srodan sogudum yavas yavas 80 lvl imi satmaya calısıom su an 0dan baslıcam oyunun zevkını almak ıcın ve serverda cok kufur ler var rahatsız edıcı ama sewılen bırıyım sagolsunlar saygılıyım herkese :lol: bana karsı kımsenın sorunu yok bu 90 lvl i beklerım alcagım yaw :lol:

saçmalik ötesi oldu iyicene ztn virüslü exesi tüm exelerede bulaştirio kolay kasma yönünden güzel yoksa hiç oynancak bi server deil extraokk

mune_goka demiş ki:
_ToLGa_ demiş ki:
mune_goka demiş ki:
Guild , BlackCompany Wink Super !
ilker bana geLmiş 90 lwl aldım guilde gel şimdi war yapalım diyo hmm

hay allahım ya nasıl insanLar war headbang2ft9

@kemalist

çekememekLe ne alakası var ?

herkez 90 lwl sosun çar aLıcak bu gidişLe ve oyunun zevki kaLmıcak benim söLemek istedigim buydu detective
iLkeri çekemiyorsun o adam snein guildinde olsa sen sanki war a sokamassın
onceden war war bebe gibi ıkınıodunuz şimdi yemedimi war ?
İlkere laf etme bidaha !
varamir tolgaya katiliyorum ama ben ilkerle konuştum nwo ya war teklif etti etmedimi

bended dedimki 90 lvl chari getirme bizim guildle kapişin hemen itiraz etmeye başladılar niye o gizim guildden degilmi demeye başladılar

ju0 demiş ki:
Private diye bi serverın varlığını bi arkadaşdan örendim ve bu foruma o vesile ile üye oldum araştırıp acc alıp başladım oyuna ve araştırıkende gm lerin char sattığını örenip aldım ve bi sro aşığı olarak bu fırsat elime geçtiyi için bende deyerlendirmek istedim , eldoradodaki sattığım charımın yarı deyerinde bile deyildi :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: ve charı 90 lvl full str olarak verdiler 7/1 yada daha başka komposizyonları kulanmak elimde deyildi
kombinasyon deilmiydi o :mrgreen:

Buyrun alıntıdır ama kendi derlemem

Char
From any level to 90 with 5 million Skill point Charges 30 Euros
Herhangi bir lvlden 90 lvl ile birlikte 5 milyon skillpoint yuklemek 30 euro
İtem
Level 76 to Level 81 (9d) 80 Euros
Level 76-81 arası (9degree) 80 euro
web adresi : http://www.setrade.0u0.net
msn adresi : [email protected]
Yani böyle bir char 120 Euro o da 211.20 YTL ye mal oluyor Shocked

aaa çok cesurca 90 lvl adam alıp war mı teklif ediosunuz bize ? tebrikler çok cesursunuz..sıkıysa 90 lvl sosunlu olan başka guildlerle savaşın ... bu oyunun iice cıvkı çıktı 90 lvl cchar almak maharet değil 90 lvl adamla ar yenmek çok daha beter bişey

Valla en baba char iyiki blade almıısn bence,hybrid int fln neymis.Burda avrupa olsa varyaa direk zıplardım.

90 lvl full sun +9 tek guildindekilerle ii anlaşıcan dier Türklerle ezeli bi rakip olucan kimse seninle pwp yapmıcak job war guild war yapmıcaklar ne tadı kaldı oyunun ?

Pk bence cunku adamlar salak deel 1 preyı bıle ne kadar pahalı satıolar sattıgın charın yarı fıyatına bu kadar bol sun we hatta+9 olarak wermezler bıraz gercekcı olalım lutfen

şu an almanlar ve ingilizler yine private server üzerinde çalışıyor açılırsa bundan daha kaliteli olucaktır o bakımdan yapmayın etmeyin paranıza yazık :)

hüseyin abi kalkanı geri ver 20br versinler :mrgreen: :mrgreen: 3 tane full sun glavier ve bir full sun bowman alamıyor çarı daha ne headbang2ft9

A

Anonymous

Guest
bole bi charı almak için 80+30 euro yeterli oluyor. ama bence boşa para harcamışın çünkü bu serverin ömrü en fazla 2 ay sürer :lolmuch:

macrocheck demiş ki:
Universal demiş ki:
şu an almanlar ve ingilizler yine private server üzerinde çalışıyor açılırsa bundan daha kaliteli olucaktır o bakımdan yapmayın etmeyin paranıza yazık :)
knight online gibi database ler satılsa da ExtraSro falan açılsa perde
Satılıyo 15k $ Razz

Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
lastturk_ demiş ki:
macrocheck demiş ki:
Universal demiş ki:
knight online gibi database ler satılsa da ExtraSro falan açılsa perde
Satılıyo 15k $ Razz
o kolpa ya joymaz ınsitesinde diyolar amaöyle bişi yok

akıllıca mı sizce ? 15.ooo $ a satmaları? Nası inanabiliyosunuz Microsoft un büyük teklifini kabul etmeyen joymax silkroad ı 15k dolara çoğalttırcak öle mi ? İM-KAN-SIZ..

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt