Durum
Daha fazla cevap için açık değil.

SansarSalvo

Öğretiyorum
Rational demiş ki:
Yeter ama arkadaşlar private server'da kedi köpek gibisiniz resmen her konuda kavga çıkarıyorsunuz.

Sizene kardeşim isteyen alır isteyen almaz ne diye laf ediyorsunuz ya. :?!!!
Kendi Yorumuzudamı yazamıyacaz ben sadece iLerdeki kaygıLarımı söLedim

bannedddd

Buralıyım
_ToLGa_ demiş ki:
Rational demiş ki:
Yeter ama arkadaşlar private server'da kedi köpek gibisiniz resmen her konuda kavga çıkarıyorsunuz.

Sizene kardeşim isteyen alır isteyen almaz ne diye laf ediyorsunuz ya. :?!!!
Kendi Yorumuzudamı yazamıyacaz ben sadece iLerdeki kaygıLarımı söLedim
Ne kaygısı olacak bundan söyle bana?

Bir Türk aldı diye kaygılanmaya mı başladın server'da onca yabancı var hepsi altına 9dg sunları çekmiş o zaman kaygılanmıyor musun?

_ToLGa_ demiş ki:
mune_goka demiş ki:
Guild , BlackCompany Wink Super !
ilker bana geLmiş 90 lwl aldım guilde gel şimdi war yapalım diyo hmm

hay allahım ya nasıl insanLar war headbang2ft9

@kemalist

çekememekLe ne alakası var ?

herkez 90 lwl sosun çar aLıcak bu gidişLe ve oyunun zevki kaLmıcak benim söLemek istedigim buydu detective
iLkeri çekemiyorsun o adam snein guildinde olsa sen sanki war a sokamassın
onceden war war bebe gibi ıkınıodunuz şimdi yemedimi war ?
İlkere laf etme bidaha !

bannedddd

Buralıyım
mune_goka demiş ki:
iLkeri çekemiyorsun o adam snein guildinde olsa sen sanki war a sokamassın
onceden war war bebe gibi ıkınıodunuz şimdi yemedimi war ?
İlkere laf etme bidaha !
Shhhttt! Sakin... detective

mune_goka demiş ki:
adam 4gündür war istiyor 90lık geldi war istemiyolar ne denir bolesine
Ya senin yaşın kaç akln varsa biraz 90 level adam gelince neden war istemediğini anlarsın
Bu kadardamı almıyo İlkerin yaptığı görgüsüzlüktür şimdiye kadar hayırlı olsun dedim ama cidden aranmayın gecenin 1inde

bu char gercekmı ınanılmayacak kadar gusel bı char cunku eger gerceksede helal olsun n dıyım bıde blader yıkacak adam varmı acaba :S lord kac vuruo 100 mu :S

lastturk_ demiş ki:
mune_goka demiş ki:
adam 4gündür war istiyor 90lık geldi war istemiyolar ne denir bolesine
Ya senin yaşın kaç akln varsa biraz 90 level adam gelince neden war istemediğini anlarsın
Bu kadardamı almıyo İlkerin yaptığı görgüsüzlüktür şimdiye kadar hayırlı olsun dedim ama cidden aranmayın gecenin 1inde
Tamm konuyu kapadım

macrocheck demiş ki:
_EleCtrA_ demiş ki:
bu char gercekmı ınanılmayacak kadar gusel bı char cunku eger gerceksede helal olsun n dıyım bıde blader yıkacak adam varmı acaba :S lord kac vuruo 100 mu :S
evet gerçek edit çar GM satıyo bence daha az vurur lord ^^
kardes valla ınanamıom ya satıolarmı bu charları acaba n kadar eder ama ınanmamın bı nedenıde butun hepsının bluları degerlerı aynı garip geldi acaba bu adamı dewırebılende varmıdır bılmıom hala sacma gelıo yaw :lol:

Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
_EleCtrA_ demiş ki:
macrocheck demiş ki:
_EleCtrA_ demiş ki:
kardes valla ınanamıom ya satıolarmı bu charları acaba n kadar eder ama ınanmamın bı nedenıde butun hepsının bluları degerlerı aynı garip geldi acaba bu adamı dewırebılende varmıdır bılmıom hala sacma gelıo yaw :lol:
ya taşla basılmıyo o blue GM codeluyo edit ok :lol: extraokk buraya ben 100 yazarsam yüz olur 90 yazar doksan olur Gm için o kadar basit bu

macrocheck demiş ki:
macrocheck demiş ki:
_EleCtrA_ demiş ki:
ya taşla basılmıyo o blue GM codeluyo edit ok :lol: extraokk buraya ben 100 yazarsam yüz olur 90 yazar doksan olur Gm için o kadar basit bu[/quote]
tesekkur ederım bılgılendırmen ııcn peki bu gm nıye herseyı dort dortluk yapmısda kalkana bakmamıs ayıop olmus ama :lol: sagol tekrar yardımcı oldugun ıcın :lol:

macrocheck demiş ki:
tesekkur ederım bılgılendırmen ııcn peki bu gm nıye herseyı dort dortluk yapmısda kalkana bakmamıs ayıop olmus ama :lol: sagol tekrar yardımcı oldugun ıcın :lol:
tuvaleti gelmiştir gözden kaçırmıştır yada yatırabilecek bi çar olsun diye yapmıştır belki 20 BR yapsa nolurdu oha :lol:
hehehhehheh guseldı koptum +1111 :lol::D:DD dogru soluosun 8degrese hep bole bı car hayalım vardı ama :lol: gm pm at bana konusak :lol:

Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
_EleCtrA_ demiş ki:
macrocheck demiş ki:
tuvaleti gelmiştir gözden kaçırmıştır yada yatırabilecek bi çar olsun diye yapmıştır belki 20 BR yapsa nolurdu oha :lol:
hehehhehheh guseldı koptum +1111 :lol::D:DD dogru soluosun 8degrese hep bole bı car hayalım vardı ama :lol: gm pm at bana konusak :lol:
viewtopic.php?f=245&t=40583 buyur gm in pm atmasına gerek yok ama unutma bu server in ne zamana kadar açık olacağı belli değil

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt