90 lvl Full int Çar için Skiller? 90fire,90cold,90lighting iyimi ??
SUAN 58 LVL İM hera serverinda ve böyle gidiyorum.. 90 90 90 fire,cold,lighting PURE Nuker olacam.. sizce iymi bu? serverda boyle bi adam var hep demon seytan kesio :D ss almıs ama fire,cold,light adam weapon skilleri yok..
boyle devam edemmi?.... !!!

nukerde silah skilleri çok vurmuyor zaten en fazla nukeler vuruyor

bicheondaki kombo yatır batırla 3-4k vurmayla hiç bişey değişmiyor..Ama spearsan defans az olduğu için heuksal şart bence en azından hp artar ve heuksaldaki stun,drull crit gibi şeyler fayda verir..
kendi sword shield çarımda bicheonu silmiştim hiçbie avantajı olmuyor..onun yerine light fire açmak daha mantıklı geliyor..yada force açabilirsin benim gibi nukeyle 80 farmlı strye +4k fazladan vurabiliyorsun..

aklıma yeni birşey geldi ŞİMDİ SUAN GELDİ.. !!
benim suan skiller soyle : 54 light , 50 cold , 20 heuksal , 43 fire LVL 58 ..
diyorum ki lightingi 52 YAPAYIM , o oyle kalsın...
cold 68 fire 90 heuksal 90 lighting 52 yapayım
VE
1-70 full int 70-76 str 76-90 full int YAPAYIM DIOM! böylece hep çarı ben yaratmıs oluom diyer insanlardan bagımsız bi çar oluoyor... özenti değil,kopya değil... bu benim çarım...
ne dersiniz?

int çara str verirsen o çarı git çöpe at

int nin özelliği nedir?

çok vurması sen str verirsen mag balance düşücek çok vuramıcak zaten hp az pvpde gelen geçen keser..

ya 90a kadar sadece int git yada başka çar aç

90da yaklaşık 3500 hp elbiselerden 2k hp heuksaldan gelicek..

heuksal90 fire90 cold68 light52 yapmayı düşünüyosan çokta kötü bi çar olmaz..
lighttan gelen mag atak arttırıcı ve fire nukelerini kullanırsan light nukeden fazla vurursun...

dediğin yapılandırma güzel olabilir ama coldu arttırman sana fayda getirir..

RoyalFlush

Bilgiliyim
snow shield kullanmayan int çar şamaroğlanına döner her zaman.
snowu aktif ve güçlü olarak kullanmak istiyorsan coldu yapabildiğin kadar yükseltmelisin.

a4_tech demiş ki:
snow shield kullanmayan int çar şamaroğlanına döner her zaman.
snowu aktif ve güçlü olarak kullanmak istiyorsan coldu yapabildiğin kadar yükseltmelisin.
yapacaım skiller belli söyle ozman nasıl yapalım? suan snow %43 olacak gibi..

ya benim vardı saturn de 74 llvl light 52 cold 50 fire 70 heuksal 63 çarım 7 lvl str di gerizi int ti ve lvl imdeki ( 74 lvl ) int spear çara 7.1k çakıodum max 43 fire nukesyle :D :D 9.8k çakıodum str çarlara :D str verirsen ayvayı yer diyon ama kastın mıki hiç onu? :D ben kastım 74 te 74 str lere ( blader hariç! ) 7 lvl str balance %97 ( üstümde 1,2 int str vardı :D ) 7k-10k arası atıodum.. BU ÇARDA niye 6 lvl str olmasın?... genelde ben zaten heuksalla pvp yaparım :D nukelerle unique kesıom :D

bugün bu hibrid yapılandırmlarına yazdığım cevapları okusaydın konu açmana gerek bile kalmayacaktı.Konu açmadan önce bi bakın sizden önce açılmış konuları inceleyin.Biraz bilginiz olur, aklınızda bi yapılandırma şekillenir. Kimseye de sormazsınız zaten bunu yapayım mı? şunu yapsam nolur diye.Zaten onları okurken bilgi sahibi olacaksınız,kendi charınızı kendiniz oluşturmanız için bilgiye ihtiyacınız var ve biz sizlere neredeyse tüm bilgileri sunuyoruz.

Önce okuyalım,sonra yazalım..

Yukarı Alt