1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

90 lvl de int char nasıl olmalı "s/s--spear"

1. myra

myra Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    80 lvl in maximum olduğu şu anda nuker charlar için birçok yapılandırma çeşidi var. Ancak ne kadar forumlarda açılan konulara baksamda hala tatmin olamadığım noktalar var. Bunları sizlerle paylaşmak ve fikirlerinizi almak istedim... cevaplarsanız memnun olurum...

SORULAR??
    1)90 lvlde bi nukerin hybrid spear olması mı avantajlı yoksa full int (fire+cold+light)"sword skill i yok" ...
    2)eğer 1. soruya hybrid spear diyosanız nedeni nedir? ayrıca 90 gelince heuksal 90 a çekilecek diğer açacağınız force classları ne olacak
    3)lvl 90 da full int fire=90 , light=90 , cold = 90 bir full int nuker iş yaparmı? yoksa illa silah skill i şartmıdır...
    4)şu anda sınırın lvl 90 olduğunu düşünerek bi hybrid spear char ve full int nuker yapılandırması yazınız...

cevaplayacak tüm arkadaşlara tşk ederim...

2. TheMyth_

TheMyth_ Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci Olmaya Çalışıyorum...
    Taşındı Arrow

bu arada sorularıda cevaplayalım extraokk
    1- swor/blade isen full int olmanda fayda var spearın atack yüksek olduğu için hybirddeki açığı kapıyor ben sword/blade full int fire derim extraokk
    2- hybird demiorum :lolmuch:
    3- silah skili pvp için gerekli ama ben nukelermle memnunum diyorsan senin bilceğin iş bize verilen mastery 300 Neutral
    4- yok artık :lol:

küçük çaplı bir quis olduk :) neyse böyle 4. soruna cevap veremiycem skilleri görmek lasım ! extraokk

3. myra

myra Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende skill felan yok lvl 16 henüz 200 000 sp oldu 250 000 sp ye ulaşınca kasacam ve 90 a göre ayarlaamk istiyorum charı... ama hangisi avantajlı karar veremedim. hybrid nuker yapsam heuksal açsam 90 gelince bazı fırce skillerinden vazgeçmek lazım... ama sword/ shield nukede 3 force u 90 yapıp bicheon u 30 da bırakma şansı var... fakat yinede kararsızım

4. MakmeN

MakmeN Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    90 gap geldinde intler icin fire sacmaliktir light cold ve weapon olmak zorunda her int icin spearsan armor giyceksin cunku spearin skli magical dafns acigini kapatio

s/s isen garment giyceksin cunku sword dun phy defans skilide garment in phy dafans ini dengelio bence ii bir full int 90 gap ta boel olamlidir snow shieldsiz bir int bir hictir

5. cheng_xiao

cheng_xiao Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bence cold-lighting-fireyi 90 yap full int gidersen tabi.hybird yapıcaksan sword-kalkan kullan ve bicheon-fire-lighting git ve armor giy

6. SleepWalkeR

SleepWalkeR Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    peki mastery 300 demi kalacak???

7. myra

myra Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evt mastery hiçbir zaman değimeyecek ve 300 de kalacak ne yazık ki...

8. aboo

aboo Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    zafer yine makmen inde dedigi gibi en mantiklisi benim dedigim gibi oluyor:)hybrid spear heuskal 90 light 90(vazgecılmez bence)cold 68 fire 52 yap keyfine bak 7 ye 1 de ideal olur bence:D

9. Pariss

Pariss Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satjyer mk
    Staj --> İzmir Enka Elektrik Üretim ve Dağıtım Lmt
    full int isen weapon skillerine gerek yok bence fire cold light aç
    ama hybrid yapıcaksan da light cold ve weapon skilini max yap

ps: max derken 80 gap ta 80 , 90 gap gelince 90 yap extraokk

10. Braunx

Braunx   nowayout rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    sorularından ziyade kucuk bi aciklama yapayim sen istersen mantıklı olarak dusunerek bi yapılandırma cikartabilirsin

int spearin amaci rakibi uzaktan oldurmek yuksek dmg vererek yanına yaklasmasını engellemek zira yanına yaklasırsa ne olucagı malum heauksal passiften az bisi hp alsada yinede cok yuksek dmg alıyo anlıycagın uzaktan hallettin hallettin :mrgreen: pvm de 1 numara ama pvp de 0 hybird spearda int spear gibi heauksal skillerini kullanmak zorunda max duzeyde pvp de rakibi yanına yaklastirmamak ve snowun 80 lik skilini acmak gerekir

int s/s de spear a gore avantajlı shield olayı spear a gore daha az dmg verip daha az dmg alması eger pvp yapıcam diyosan fire i 60 da bırakman yeterli yok ben pvp yapmıycam unig kesicem diyosan sadece force yi maxla ama pwp de bicheron skilleri olmazsa spear gibi 0 kalırsın suan str lerin pek bi dez avantajı kalmadı sword a gelen 73 lwl skilinde bulunan zehirleri pvp de yedirebilirsen otomatik olarak mag. dmg si dusuyo normalde 7-8k atabildigin bi str otomatikman 12-13k dmg almaya başlıyo eger pvp yapıcam diyosan cold 80 light 80 bicheron 80 fire 60 yapıcaksın ki 80 lwl snow shieldi kullanabilesin + zaten intsin mag. dmg in yuksek olucak fire daki mag. dmg buff ını 60a kadar maxlayıp kullanabilirsin neden lighti yuksek tutuyoruz dersen lightin 2.skilli piercing force serisini max tutuyoruz ki mag. wuruşumuzu güçlendirsin tabi passifide unutmamak lazım

bana gore en mantıklı build bicheron&heauksal 90 cold 90 light 90 fire 30
    gunumuz lwline gorede bicheron&heauksal 80 cold 80 light 80 fire 60

11. Pariss

Pariss Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satjyer mk
    Staj --> İzmir Enka Elektrik Üretim ve Dağıtım Lmt
    Aynen katılıyorum +1 extraokk

12. SONBAHAR

SONBAHAR Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kardes hyberd bes para etmezz bence full int ten şaşma ben bence 2 int 1 str gitmişsende ok cu yap charı ben full int chardan baska jhiç kullanmam 2 lw üstümdekı hyberde leri anında indiriyorum ama 80 sınırını gecers e artık o zaman hangisi daha iyidir onu bilemem

13. AkaN_TurkeR

AkaN_TurkeR Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Lisede Amele :DDD ahAHHA :D
    bekle hemen sana yolluyorum :))

14. AkaN_TurkeR

AkaN_TurkeR Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Lisede Amele :DDD ahAHHA :D
    İŞTE SENIN ISTEDIGIN TANKER ACCOUNT BU KARDEŞİM :

viewtopic.php?f=101&t=32341

İŞTE BU BENIM STILIMDIR , NE KADAR INSANLAR DEGERINI BILEMEMIS OLSALARDA BU ACCOUNT STİLİ KRALDIR !!!!

HYBRIT SPEAR !!! HERSEY ANLATIMLI !!!