Evet Arkadaşlar Artık yogun bir tempoya girdigimden dolayı oyun oynamaya pek vakit bulamıyacaımdan dolayı oyunu bırakıyorum. Takas etmeyeceğim. charı satıyorum cidden ilgilenenler lütfen ulaşsın.
Charla ilgili resimleri 1-2 güne kadar koyacağım ama genel bir bilgi vereym şimdilik char hakkında. Char full int nuker dır. Buildleri 90 fire 70 light 70 cold 20 bich 50 spear isteyenler icin curst heart toplanmış bişekilde duruyor bicheidon u kapatabilirler. charda 450m para sincap 13 tane reverse scroll 11 tane instant return scroll 40 global vs. gibi itemlar bulunmakta. Her uniq i kesmişligi var. Ocean la samimi bir char oldugundan ban yeme riski 0 :).
Daha detaylı biilgi resimlerle birlikte gelecektir. kafamdaki fiyat 150 YTL dir. Pazarlık payı olabilir. İlgilenenler özelden ya da msn den ulaşabilirler(mailto:[email protected]).

P.S. Bana gelipte şifreyi ver girip once bir bakaym gibi sözler sarfetmeyin. Sarfedicekseniz bana gelmeyin.

Müşteri bulursun inş. ama gitmesen daha iyidi beaaa :S
( chest ve sheildıne talibim ) xD

WeAre

Buralıyım
emre çarı sattığına üzüldü inş böyle daha hayırlı olur hayırlı satışlar vip e geçmeyi düşünüyormusun?

Yukarı Alt