:!: :!: :!: 90 Lv Youran SATILIKTIR :!: :!: :!:

Charın Yapılandırması Tamamen Kendime Ait 80 Lv İnt 10 Lv Str Şeklindedir.Üzerinde 85+5 Sword/Shield'i,+4 Garment Seti Ve +4 Aksesuarları Vardır.Şuan İtibariyle Nakit Parasi Yoktur.Bankasinda Element Az Cok Vardir.Elixir Az Bi Miktar Vardir.

ECSRO Serverinde Tanınmış Bir Chardır.YangYung Hariç Hiçbir TÜRKLE Sorunu Olmayan Bi chardır.Yabancıların Çoğunluğuyla TürkLere Ve Allah'a Küfür Ettikleri İçin Konuştuğum İçin İyi Bir Dialoğu Yoktur.

Skill Resimlerini Şimdi Koyuyorum.. İtem Ve Banka Resimlerini Girince Çekip Atıcam..

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

iSRO'da Olursa Hera'da Takas Yapabilirim.Chara Belli Bi Fiyat Biçmiyorum..Gelecek Tekliflere Göre Karar Vericem..

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
isroda 81+ fazla kaçmadımı sencede 10x burası 70-75 arası eder bence :S
hemde nukere karşılık str bow istiyorsun

bence biraz daha düşün 8)

yuh sen delirdinmi sen isroda 81 e kasmak ne kadar zor biliyonmu ecsroyla bir yaptılar yaw isrodaki charlarıda senin chara werseler 64+ anca werirler.

Devran demiş ki:
isroda Herculeste 70 Glavier veririm. Düşünüyorsan yaz buraya cevabını.
Yok Saol Olursa Hera Olur Diger Serverlar Cok Eski Ve 81+ Yazdım.. Evet Belki Cok Zor 81+ Char Takası Ama Oraya Doneceksem Full Set Giyerek Donmek İsterim. Daha Aşşağısı Olsa Zaten 0 Dan Kendim Kasarim :thumbsup:

1m. sp mi aldın bütün ama bütün skiller max giysiler desen full +4 full blue set silah ve shield full blue +5 bu chara fazla kişi dayanamaz bide 80 int 10 str ii düşünce kolayda yatmaz charın

Yukarı Alt