bana sorarsanız buz-layt-sword nuker char en saglam.. neden diye sorarsanız artık snow müthiş bir defans veriyor nukerde yüksek sallıyor.. bicheonda zehir atabiliyor.. üstüne üstlük defansdan kırıp vurma skili var artık.. nukerler bunu kullanırsa taklalarla falan.. bilmiyorum bence böle...

forceyi adam yerine koymamışınız lvl 9 divison var ondada düşmana atıp bi vurun bakalım onu kaç vuruyosunuz nerdeyse vuruşunuz ikiye katlıyo adamda defans filan kalmıyo :D

KRAL YA ARTIK BLADER*
çar demek kral demek yaa... bi +7 garment set hepsi int5,6 str 5,6 hp 600 felan yaparız... ya işte düşünemiyoruum
:D 27k hp :D gelin ulaaannn :D 3 glavier vs ben uleeennn :D wizard yırtınsa o çara 18-19k atar... geriy 9-10k hp kalıo :D onada bi 80 fırlattınmı yerde büzük :D
snow shield %23 yakarız 17-18k damagesi wizardın olur 12-15 :D ayyy yazıık :D

Artık %60 snow shield ile INT SS veya spear'lar manyak pvp çarları herkezi yenerler felan diyen varsa eğer CEVABIM :
sende %60 snow var dogru 2 dakika ölmiyeceksin pvpde o bitince acı acı gebereceksin tmm bu dogru ( karsında sosun silah yoksa tabi )...
ama çinli str cardada snow shield var... oda %20 yakar 2 dk oda sana tank olur... Glavier belki yenersin %200 snowe kullansa bile fakat blader HEP yere yatırmaları uplamıssa max sa onlar eğer seni 2 VURUSTAN birisinde yere atacaktır :wink1:) ;D bu snoe kullanmasada 2 dakika seni yere atar bırakır atar bırakır... %60 snow biter ve sende save zoneye kaçarsın... :D
kral bladerr :D

2easy4me demiş ki:
yani demek istedigim...
bildiginiz gibi glavie dmg olarak bowdan üstün(+attack)
ve blade de savunma olarak gerek bufflarıyla gerek shieldiyle bowdan üstün(+def)
bowun aşırı hızlı olması critleri bir yere kadar iyidi.şimdi stun da eklenince süper oldu fikrimce.

fakat bowa +def yada +att saglayan bir buff beklerdim ben açıkcası.
belli bir süreligine tabii.
blade de shield glavie de +hp.bowda da bir takım şeyler olmalı diye düşünüyorum..
kuşunuz var işte :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Yukarı Alt