Exa

rank8
DarkHeaveN Satılıktır 95TL "İSTANBUL İÇİ ELDEN"Tercihimdir.
90Lv Nuker Full int Bow-Heuksal-Fire{90} Skiller MAX 550 Silk +10Sun Bow FB crit 13 phy 60 +7 Sword +7Shield +5Spear +5FB SET +Full blue accesory set.+PET. ve sayamadıklarım;..[Bu char 1günde 5DS kesmiştir yani tam unique charıdır..SS'lerle Pvp yapabilirsiniz orası size kalmış xD.]15k HP 27.300Mpsi var.Charın kendi 5 lv guildi vardır char tanınmıs ve düşmanı fazla olmayan bir chardır.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Bu itemleri tek tek almaya kalksanız batarsınız :twisted: :dance: char alıcağım eksiğim kaldı onun için satıyorum char elden satılcaktır istanbulun heryerinden yapabiliriz msni eklediğinizde cep telefonu dahil bütün bilgiler veriilcektir.
:arrow: mailto:[email protected]

Charın sadece itemleri 80 tl olarak satılmaktadır.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
arkadaşım light olmadan int bow bir hiçtir yapılandırman kötü olmuş hayırlı satışlar

Apolloda 88lvl full str bow verebilirim charımın eline 76+5 sun bow bulunmaktadır msnni ekledim kabul edersen konuşuruz işte ssler:- Resim Silinmiş.
Karakterin "C" Penceresinin Görünümü:
- Resim Silinmiş.
Skillerin tamaminin görünümü:
Pacheon:
- Resim Silinmiş.
Fıre:
- Resim Silinmiş.
Lightning:
- Resim Silinmiş.
Itemlerinin tamaminin Görünümü:
Silahım 76+5 Pop Sundur
- Resim Silinmiş.
Kıyafetler ve Takılar
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
Kasa sayfalarinin tamaminin Görünümü:
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
rabdor2889 demiş ki:
arkadaşım light olmadan int bow bir hiçtir yapılandırman kötü olmuş hayırlı satışlar
Light kapalı sun u aldıgımda 1günde 5ds kestim bir hiç olması biraz abartı olsa gerek ? :)

Yukarı Alt