Durum
Daha fazla cevap için açık değil.

NiGHTMaRe

Aileden
Arkadaşlar 90 lvl boewr charıma takas arıyorum
şu anda blocklu ama eylülde açılcak :thumbsup:
isroda düşük lvl bir char yada silke karşılık
gaia da olursa çok iyi olur
charın şu anki ss leri yok ama
bir kaç tane var koyayım
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
Buda yan char

- Resim Silinmiş.

Charın İtemleri;
85+4 FB Garm Chest
84+3 FB Garm Legs
88+5 FB Garm Head
85+5 Birkaç Bluesi var Kolluk
86+3 Birakç Bluesi var Talisman
87+3 Birkaç Bluesi var Footgear

İsterseniz EXL aracılığı ilede takas gerçekleşebilir.
Chara talip olanlar konuya pm atsın ben değerlendireceğim...

ps:blocklu diye satılmaz yazmayın.Post geldiğini görünce heyecanlanıyorum :mrgreen:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
68 LV war Ama Blocklu Carın içinde Senin Carın olduqunu Nasıl Anlayaßilirm.

ßenim 68 Lv Olan carım Gaia da S-s Nuker ..

Senin Carın ßlocklu ya o ßlocklu Şifrede Senin Carın olduqunu nerden ßiliriz

NiGHTMaRe

Aileden
güvenebilirsen tanıklarım var
charı aldğım kişiyle konuşursun istersen
güvenmiyorsan birşey diyemem
zati exl aracılığı ile yapmayı tercih ediyorum

ama para yok :mrgreen:

ßi Sn ßen O zmn resimleri Düzenliyeyim Koyayım ßeyenirsen Yapalım ßide ExLoob Aracılıqı ile diorsn da ßen Para Yatıramam Ki :S

ßi Sn ßen O zmn resimleri Düzenliyeyim Koyayım ßeyenirsen Yapalım ßide ExLoob Aracılıqı ile diorsn da ßen Para Yatıramam Ki :S

Resimleri.:
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Nisamalih demiş ki:
güncel çok acil isro ile takaslık
Beyler bu nasıl d.mod anlamadım.Bu çocuk bu çarı 80 civarıyken isro ile takas etti.Şimdi çar onda değildir.Başka bir arkadaştadır.Oda kasıp 90 yaptı.Şimdi bu o arkadaşın çarının emeğini kullanıyor.Allah korkunuz olsun.

BU ARADA DİKKAT!

2 ADET MSN ADRESİ VARDIR:

mailto:[email protected] - mailto:[email protected]

GÜVENMEYİNNNNNN!!!

NiGHTMaRe

Aileden
ViP4Ever demiş ki:
Nisamalih demiş ki:
güncel çok acil isro ile takaslık
Beyler bu nasıl d.mod anlamadım.Bu çocuk bu çarı 80 civarıyken isro ile takas etti.Şimdi çar onda değildir.Başka bir arkadaştadır.Oda kasıp 90 yaptı.Şimdi bu o arkadaşın çarının emeğini kullanıyor.Allah korkunuz olsun.

BU ARADA DİKKAT!

2 ADET MSN ADRESİ VARDIR:

mailto:[email protected] - mailto:[email protected]

GÜVENMEYİNNNNNN!!!
arkadaşım char bende sen neyden söz ediyorsun
amacın ne?bu arada kim olduğunu söylermisin?arkadaşın 90 yaptı(ozan)ben onla başka bir char ile taka ettim.kendisine sorabilirsin.bu msnin teki bana ait (mailto:[email protected])
ama diğeri ile hiçbir alakam yok.nerden çıkarıyorsunuz böyle işleri.hepte beni bulur.hem belirteyimki ben şu anda deneme moderatörüm yani moderatör değil.bir dahakine iyi araştır öyle meydanda konuşmaya başla.ozanla konuş bakim char kimdeymiş.forumda boşu boşuna post kirliliği yaratma

NiGHTMaRe

Aileden
deLLy14 demiş ki:
gelelim sana
ben sana charı veriyorum.sen bana bir char veriyorsun.acc de bir tane bile char yok.tek bir serverde bile.

bu arada forumda argo kelime kullanmak yasak :!:

werdiqim carda Doluydu Hatta ßi Arkadaşa qösterdm Soraßilirsin Forumda Adını ßilmiorm Ama Sattıqı Car ßower 90 Lv .

NiGHTMaRe

Aileden
arkadaşım char felan yoktu.ondan sonra diyorsun" bana şunları şunları söyle ss atayım"
başka acc den atacağın ss yi ben ne yapayım
arkadaşıma sor diyorsun" yalancının şahidi şıracı^^"

Beyler ben Nisamalih(mert) ile takas ettim charı...wiz charım vardı.takası elden yapıcaktık.Akşam anlaştık 2 mizde birbirimizin charını kasıcaktık.Sorun cıkmadı o da verdi bende verdim.Sonra istersen şimdi yapalım bi daha gelmiyim oralara dedi bende tamam dedim.Takas sorunsuz gerçekleşti...
Bow char 90 lvl oldu.Sonra Vıp de tkrar char arıodu nerden buldugunu bilmiorum ama IceQueen nickli charı kasmaya başladı...Ben bow charı pek sevmedim zaten kasmasıda kolay diye IceQueen 78 lvl iken tekrar takas yaptık...2. takasda sorunsuz geçti.Şu anda charı ban yedi (Nicholson).IceQueen hala bende 90 lvl oldu server açılırsa farmınıda bitiricem :P ...Yani kısacası mert'in benimle yaptıgı takas düzgün geçti.Ben charın ID sini biliyorum eğer anlaşırsanız sorarsınız bana.(Mert uğraşma fazla inanmayan olursa elden yap gitsin...)

ViP4Ever sen kimsin tanıyamadım :?

Bu arada ben ozan ^^

Yalanlara devam edin.Nisamalih d.mod değil d.modun d si bile olamaz.Sen tam bir düzenbazsın.IceQueen ide sen kasıyordun.Abisi şöle sölim sen 79 levelken isroda bi wizzle takas ettin adam çarı 90 yaptı.Takas ettiğin adam.Sen şimdi onun emeğine konmaya çalış.Senin 2 msn adresin var.Ben sana bir oyun oynadım.Nisarimeyi ekledim.nisarime adlı msn'ni.Sonra hiç açmadın.Sonra diğer msn i ekledim başka bi yerde gördüğüm.Onu ekledim.Kabul ettin açıktın.Ben dedimki mailto:[email protected] adlı msn adresini hiç açmadın bende bunu forumdan bulup ekledim dedim.Sende dedinki tmm hemen onu açim 2dk bekle dedin o msn i kapadın diğerini açtın.ibine millete oyun oynama.(Senle Bu muhabbeti yaptığımız msn : mailto:[email protected])Alın böle şerefsizleri D.modluktan yaaa.

NiGHTMaRe

Aileden
arkadaşım kanıtın varsa göster tamam diyeyim
ben charı takas ettim.ozan 90 yaptı tekrar başka charla takas yaptık.boşuna forumu kirletme :!:

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt