phy defansı nerden mi alcak ¿¿ elinde taş gibi kalkan var +++ daha zorlanmaya kalmadan Yatır skili var+++ taş gibi iron wall skili var+++ mp az olsada yinede işe yarıyor 24%snow shield var daha ne phy defans istiyorsun anlamadım.

phy defansı nerden mi alcak ¿¿ elinde taş gibi kalkan var +++ daha zorlanmaya kalmadan Yatır skili var+++ taş gibi iron wall skili var+++ mp az olsada yinede işe yarıyor 24%snow shield var daha ne phy defans istiyorsun anlamadım.
karşına sağlam bir force glavie çıksın bakalım o defans sana yetiyormu :lol:

Bu sp tam olarak 90 a yetmez ama 3 lü gapla gidersen yada 0 gapla pre plus çekersen bu işi bitirirsin iyi bir iş başarmışın :P

KinqOfWorld demiş ki:
ben şu ana kadar sürekli blader kullandım , bladerden başka charım olmadı.Daha yeni yeni bowa başladım bow fakat force bow :wink1: bicheon 90---light90---fire90---cold30 kesinlikle böyle yap derim. coldu boşver zaten taş gibi kalkanın var hadi yetmedi yatır batır var + iron wall var.Light açki biraz yavaş kasılıyor hiç yoktan onu telafi etsin + crt ve dmg artar.Fire str blader için şarttır. Garment giyinirsin.
force si olmayan bladeyi çöpe at tecrübe konusuyor burda. hem elektrik crt ve damageyimi arttırıyor ? hadi damageyi arttırsın azıcık crt nerden cıktı buda yeni nesil yapılandırmamı :mrgreen: Force 90 Fire 90 bıcheon 90 cold 30 dersen 1 vs 1 charı olur elektrik ac hızlı kasmak acısından ama 90 olup farm tamamsa forceye dön :thumbsup:

D seçeneği bence daha önce blade char kasmadım ama en mantıklısı bu gelio...

Bende blader kasmayı düşünüyordum yorumlarınızda bazılarınız bu sp yetmeyebilir edmişsiniz gözüm korktu ben en fazla 3 gapla 90 olmayı planlıyprdum bu yetmiyorsa benim gapla sadeec blade skilleri acarım herhalde xDxD

Yukarı Alt