Selamlar...
Karakterimden birkaç SS'yi sizlerle paylaşmak istedim. Yorumlarınızı alabilirim. Teşekkürler.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Öldüm, bittim. Bu ne kadar güzel bir chardır böyle.(^_^)

Keşke item resimlerini de koysaydın merak ettim şimdi :roll:

TwiLighT demiş ki:
Öldüm, bittim. Bu ne kadar güzel bir chardır böyle.(^_^)

Keşke item resimlerini de koysaydın merak ettim şimdi :roll:

İtemler üzerinde biraz daha çalışacağım. Tamamlayınca koyarım. :)

aga yaw manyak gibi sp kasmışın nası kastın az taktik ver yaw bende worrior( 1h 2h) + crossbow açcam ama tırsıom sp yetmez die sen onglarda mı farmını bitirdinde böyle kastın yoksa 9 gap mı gittin ??

Tebrikler Ama İnt Str Bufflarıda Açsaydın :) Pvp de Yada Thief - Hunter yada :D Uniquede Arklarına Yardım Ederdin :))

Hitman 4 demiş ki:
aga yaw manyak gibi sp kasmışın nası kastın az taktik ver yaw bende worrior( 1h 2h) + crossbow açcam ama tırsıom sp yetmez die sen onglarda mı farmını bitirdinde böyle kastın yoksa 9 gap mı gittin ??

Ong Power Farm ile yaklaşık 1 m SP yaptım. Ong Power Farm yapma imkanın varsa bolca SP kas , Daha sonra rahat edersin.

Diğer arkadaşlara da teşekkürler.

Kira demiş ki:
Hitman 4 demiş ki:

Ong Power Farm ile yaklaşık 1 m SP yaptım. Ong Power Farm yapma imkanın varsa bolca SP kas , Daha sonra rahat edersin.

Diğer arkadaşlara da teşekkürler.

kardeş az daha anlatabilinmi mesela nası yapam farmı lvl 10 a kadar skilleri açamda sonra 9 gap mı gidem az daha acanmı lvl 80+ wizard la kasacam büyük ihtimal zaten

çarın gerçekten çok güzelmiş 1m spye iyi dayanmışsın :mrgreen: bende neptune serverındayım :D

Daha FF farm değilsin,warriorun en azından 1 hand skillerini açman gerek.Zaten o sp ile hem 1 hand hem dual'ı rahat açarsında :P
Hiçpvpde yaptınmı??Holy Recory gerçekten normal pot gibi bir his veriyormu?

Yukarı Alt