Arkadaşlar Benim Çok Acil Char Almam Lazım 2 tane Char Var Bırısı +6 Set +5 Glavie Force Birisi 90 Cleric 90 Staff İkiside Ayn Fıyat Ama Hangisi İyi Bilemiyorum Yardim Edermisiniz.. Okan Abiyide Glavie dn Anlıyo Diğe Bakmasını İstiyorum

Yorumlar PLS

bence glavier her zman daha iyidir staff oynuyacaksan kendinden 20 lwl düşüğüne yatma riskini göze alacaksın sen bilirsin genede

pvp benim için önemli diyorsan glavie,unıque ve para benim için önemli diyorsan wizard.bana sorarsan wizard ama seçim senin

bence staff al cünkü stafla glavi yhe yaparsın satenn hem taxi yaparsın hem kendi charını kasarsın charın yükselene kadar paranda boll olur iki charın olmus olur :D parayla char kasarsınn tabi vaktin varsaa ama alcam arada bi gircemm pwp filan yapcam cıkcam diyosann glavi kesniliklee

Akıllı bi seçim yap ve wizz al daha sonra bu wizzle kendine FF bi glavier yap daha ucuza ve kolaya gelir..

staff al 80 lvle kadar kendine staffla çar kasabilirsin+ taxi ile 1 haftada 200m kasabilirsin

Wizardı aL qörunmezLıqı basarsın cıkarsın ortaya Sna denk bı qLavie qeLsın yıne yatırırsın wizardla yatıramadıqını clerıc damaqe skılı war onnla yatırrsn oyunda en fazla damaqe veren skıll clerıcte patlaMA SKILIdr bnu unutma blessıde basarsın sana vuru vuru kıme ne caq bı tane qüp yeterkı wizard+clerıc kullanmayı ıyı bıl alayı qelse fıs:wink1:

Wizardı aL qörunmezLıqı basarsın cıkarsın ortaya Sna denk bı qLavie qeLsın yıne yatırırsın wizardla yatıramadıqını clerıc damaqe skılı war onnla yatırrsn oyunda en fazla damaqe veren skıll clerıcte patlaMA SKILIdr bnu unutma blessıde basarsın sana vuru vuru kıme ne caq bı tane qüp yeterkı wizard+clerıc kullanmayı ıyı bıl alayı qelse fıs:wink1:

Yukarı Alt