solediklerinizin hepsi sallamasyon tahminler bence suzaman gelir bence yilbasinda bence ocakta.... bencesi bile yok ocakta gelcek suzaman gelcek buzaman gelicek vs nerden biliyorsunuz acikcasi cok merak ediyorum. silkroadin forumlarini bende geziyorum we orda yazilanlarin hepsi benden weya baskasindan farki olmayan kisilerin yazilari ki zaten herkesin yannda serweri we nicki yaziyor.yetkili kimse o tip sorulara cewap wermemekte ki bende bi topic actim orda linkte werebilirim her neyse herkez kafasindan bir tahmin atmakta we hicbir gecerli dayanagi olmayan bu tahminler %90 boş cikacak eminim cunku hicbir yetkili HERHANGI bir sekilde aciklama YAPMADI. bu ocakta subatta haziranda geliceklerin babasi joymax dami calisiyormus yoksa annesi gm miymis cok merak ediyorum yoksa kendileri kahinmi ? degilse burda okunanlara bosuna inanip planlarinizi yapmayin cunku hepsi bosa olur neden derseniz daha europe geleli kac ay oldu surda 90 gelmesi icin aradan uzun bir muddet gecmesi lazim.joymaxin buna hazir olmadigindan degil bu tamamen bir satis stratejisidir insanlara ellerindeki mali en uzun surede pazarlamak icin ellerinden geldigince gec updateler yapmaktadirlar ki bolca para kazanabilsinler bu demek oluyor ki 4 5 ayda bir yeni bir harita vb yerler acilirsa 2 yil gecmeden ellerinde hicbir sey kalmaz we belli bir muddet sonra oyunda kimse kalmaz herkes sıkılacagı icin bunun icinde ellerindekileri cok iyi kullanarak en gec tarihte pach i cikaracaklar. bosa hayal kurmayin derim ben..

mesela legend 1 gelmeden 2 ay falan önce haber werdiler geleceğini bunuda werirlerdi,bencede boşuna hayal kurmayın..

Yukarı Alt