silkroada Giriyoruz, Login Filan Olup Oyuna Giriyoz.

Alt+Tab veya WindosKey (Bayraklı) İle Başlat > Çalıştıra Giriyoruz

Çalıştıra CMD Yazıyoruz.

Arkaplanı Kara olan ekrana .: | ipconfig |:. Yazıyoz. IP Adres de Yazan IP Noyu Ezberliyoz [Örn:192.168.1.2]

Aynı Kara Ekrana .: | ipconfig/flushdns |:. Yazıyoruz.DNS Temizlicek.

sonra Aynı Ekrana .: | ping -t IPADRESİ |:. Yazıyoz. (Örn: ||| Ping -t 192.168.1.2 |||)

Durmadan Byte filan Yazcak, Sizde SROya Geçip Lagsız Güzelce Oynuyorsunuz

Bir Çok Kişide İşe Yaramıştır Hurafa Değildir. Filozof Olan arkadaşlarımız İçin Mantığınıda yazdım.

Mantık
Sizin IP Adresini Pingliyince Sizin İnternet Hızlanca ve Yenilencek.Buda Hızı Sağlıcak

Not:Denendi ve işe yarıyor lütfen bazı arkadaslar denemeden abuk sabuk şeyler yazmayınız.
Alıntı deildir ilk bulan benim dier sitelerde gorurseniz onlar benden almıslardır

lagı azaltmanın en iyi yolu telekomu arayıp bigüzel saydırmaktır lag azalmasa bile bi rahatlama duygusunun içinizi sarıp lagı artık okadarda kafaya takmamanız garanti Wink

Pennywise demiş ki:
lagı azaltmanın en iyi yolu telekomu arayıp bigüzel saydırmaktır lag azalmasa bile bi rahatlama duygusunun içinizi sarıp lagı artık okadarda kafaya takmamanız garanti Wink
puhahahah :lol: :mrgreen:

A

Anonymous

Guest
keşke hiç denemeseydim. zaten lagtan zar zor oynuodum. şimdi dedini yaptım. aşırı lagtan oyuna bile giremiom Evil or Very Mad

stalebug demiş ki:
Not:Denendi ve işe yarıyor lütfen bazı arkadaslar denemeden abuk sabuk şeyler yazmayınız.
Alıntı deildir ilk bulan benim dier sitelerde gorurseniz onlar benden almıslardır
Alıntı yaparken bu kısmı silmeyi unutmuşsun , 5 ay öncede vardı bu taktik kahvekeyfi

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
Pennywise demiş ki:
:mrgreen: extraokk :mrgreen:

Pennywise demiş ki:
:mrgreen: :mrgreen: :?!!! :?!!! bakınız dedem nasıl basladı sovmeye headbang2ft9

Yukarı Alt