1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

90 Heuksal 90Fire 68Cold 52Light Pure Int Nasıl sizce?

1. HeraServer

HeraServer Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Gangsta <3 Freestyle basketball
    90 Heuksal 90Fire 68Cold 52Light Pure Int Nasıl sizce?

Böyle mi gitsem ?
    suan çar pure int lvl 59
    light : 54
    cold : 59
    fire : 43
    heuksal : 20

2. Yukie

Yukie   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    -PC Donanım ve Yazılım Teknolojileri Uzmanı -Fotoğ
    bence hiç iyi olmaz...

-90 heuksal sana HP getirir doğru ancak iyi bir atack ve defans olmadkça hiçbir işe yaramaz!
    -90 fire ise atack bakımından iyi olur. Mag defans ve phy atck sana göre deil zaten!
    -68 cold ise phy defans fazla gelmez. İnt çilerin en lazım olduğu snow shield ise geride kalır. İleride çok sıkıntı yaratır.
    -52 lightning ise tamamen rezillik! 52 lvl den sana hiç nuke atağın olmaz! ayrıca magic attack artıran skillerin geride kalır.

Kısacası bu yapılandırma sonucu sadece kendinden 1-2 lvl düşük adamı bile kesemeyen bir noob ortaya çıkarır!

Tavsiyem;
    Cold 90 - int lerin en ihtiyaç duyduğu phy defansı temin edersin. ayrıca cold shield ile iyi bir phy defansın olur.
    Lightning 90- intlerin atağını oluşturan bu class 'tan kesinlikle ödün verilmemeli. ayrıca en güçlü nukeler lightningtedir !!!
    Fire 90- nukerlerin 2. nukeleri burdadır. Lightningten sonra en iyi nuke bu classdadır. ancak atacklar haricinde pek bir + sağlamaz. İsteğe bağlı magic defans artırılabilir.
    heuksal veya bicheon 30- 2 sınıftan biri tercih edilir.

Heuksal = +HP
    Bicheon = +Block lama oranı (Block Ratio)

Elbise olarak: Armor veyahut üzerinde bol phy defans olan protector
    Silah: sword + shield (bazen spear kullanılabilir ancak bicheon 30 spearda hiç etkisi yoktur)
    İmbue (El yakma): Lightning tavsiyemdir. İyi damage için idealdir. Ayrıca kasarken tam size göredir.(Dikkatli olunursa)

benim tavsiyemde bu...
    benden daha tecrübeli kimseler vardır elbet,acele etmeden bide sen onları dinle....

3. HeraServer

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Tecrübe ... Benim o... Saturndeki
    AkaN_TurkeR benm... int spear - 7 lvl str hybrit 74 lvl Light 52 Cold 50 fire 70 heuksal 63 tüm... ve inan bana O LIGHT NUKER dedigin kişilik bana damage veremezdi Armordum hp 6.1k 1,2 str vardı üstümde... Bir kere çok yanlıs bilmişsin sen bu oyunu... İlk yap sonra tavsiye ortaya koy demek isterim sana!! Fire nuekeleri light nukelerinden 2 kat daha GÜÇLÜDÜR! attack aynı görünür ? fakat fire 10 kat iyi vurur.. nedenini bende bilmiyorum! ama böyle... 74 tüm o dedigim çardım ve 80 lerle pvp yapardım! bırak sen 74 lvl snw shield %40 int le pvp yapmayı takmazdım bile :D bi nuke (Full up 14 lvl 43 veya lvl ne gore max meteor ) birde 63 dönmesi adam yerde.... Genelde heuksalla pvp yapardım ki bu bana fire yi gereksinip yaptı...
    ve bilmediklerinnn... ? = fire 90 light 52 heuksal 90 yaparsam DİYPRSUNKİİ light nukelerinden daha zayıf nuke vurur fire... TAMAMMEN BİLGİSİZLİK!!! asıııll asııl lighting ten çok daha iyi damage KOYAR! :D evet bu gerçeek! 3 tane ana nukemiz var fire da!
    1.)83 Maxla 2.)Metoor 18 Max3.)43 max 18
    akıllı bir insan weapon skilleri olmadan sro oynamaz!!!!
    fire daki %9 damage ve pasif damage + lar beni inanılmaz bir güç içine atacaktır!!! Bu inanılmaz birşey olur! mesela... bir glavier 80 emperor le 7k-8k vuruorsa 90 da +7 85 ile ben +7 85 spear ile 10k-12k VURURUM!!!!! işte hissetmek istedigimiz şey bu!! güç!!! Bırak nuker numarasını... nukeler var... pvp için weapon lazım...
    68 ice yani %43 snow fb set +5 ile super gider... gücümü ortaya koyuyorum.. savunmamı değil... DAYANABİLEN BU GÜCE DAYANSIN( celericiyle ) %43 yeterde artar bile.... ben savunmamı değil bu çarla vurus gucumu ortaya atıorum
    Etrafta bürsürü adam var.. %50 snow fire buffları olmayan cold buffları olan spear pure int adamlar... Ve tabiki pvp lerinide goruyoruz... hiç birisi abartılı bir damage veremiyor.. ne nuke olarak nede phy olarak.. ANLİYACAGINIZ zayıf çardır snowa ve light a yüklenmiş car... mmerse o adam bilse light ın noob oldunu fire yapsaydı light yerine ve snow shieldden kıssaydı 10k yerine 14-15k nuke atardı ve phy olarak 5k yerine 8k çakardı..
    çok zayıf... çok basit...
    Yapmak istedigimi anlayamamışsın... Biz.. farklı olanın peşindeyiz! Herşey bu kadar basit olmamalı... Zor olan Zordur.

4. HeraServer

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    AkaN_TurkeR benm... int spear - 7 lvl str hybrit 74 lvl Light 52 Cold 50 fire 70 heuksal 63 tüm... ve inan bana O LIGHT NUKER dedigin kişilik bana damage veremezdi Armordum hp 6.1k 1,2 str vardı üstümde... Bir kere çok yanlıs bilmişsin sen bu oyunu... İlk yap sonra tavsiye ortaya koy demek isterim sana!! Fire nuekeleri light nukelerinden 2 kat daha GÜÇLÜDÜR! attack aynı görünür ? fakat fire 10 kat iyi vurur.. nedenini bende bilmiyorum! ama böyle... 74 tüm o dedigim çardım ve 80 lerle pvp yapardım! bırak sen 74 lvl snw shield %40 int le pvp yapmayı takmazdım bile :D bi nuke (Full up 14 lvl 43 veya lvl ne gore max meteor ) birde 63 dönmesi adam yerde.... Genelde heuksalla pvp yapardım ki bu bana fire yi gereksinip yaptı...
    ve bilmediklerinnn... ? = fire 90 light 52 heuksal 90 yaparsam DİYPRSUNKİİ light nukelerinden daha zayıf nuke vurur fire... TAMAMMEN BİLGİSİZLİK!!! asıııll asııl lighting ten çok daha iyi damage KOYAR! :D evet bu gerçeek! 3 tane ana nukemiz var fire da!
    fire daki %9 damage ve pasif damage + lar beni inanılmaz bir güç içine atacaktır!!! Bu inanılmaz birşey olur! mesela... bir glavier 80 emperor le 7k-8k vuruorsa 90 da +7 85 ile ben +7 85 spear ile 10k-12k VURURUM!!!!! işte hissetmek istedigimiz şey bu!! güç!!! Bırak nuker numarasını... nukeler var... pvp için weapon lazım...
    68 ice yani %43 snow fb set +5 ile super gider... gücümü ortaya koyuyorum.. savunmamı değil... DAYANABİLEN BU GÜCE DAYANSIN( celericiyle ) %43 yeterde artar bile.... ben savunmamı değil bu çarla vurus gucumu ortaya atıorum
    Etrafta bürsürü adam var.. %50 snow fire buffları olmayan cold buffları olan spear pure int adamlar... Ve tabiki pvp lerinide goruyoruz... hiç birisi abartılı bir damage veremiyor.. ne nuke olarak nede phy olarak.. ANLİYACAGINIZ zayıf çardır snowa ve light a yüklenmiş car... mmerse o adam bilse light ın noob oldunu fire yapsaydı light yerine ve snow shieldden kıssaydı 10k yerine 14-15k nuke atardı ve phy olarak 5k yerine 8k çakardı..
    Yapmak istedigimi anlayamamışsın... Biz.. farklı olanın peşindeyiz! Herşey bu kadar basit olmamalı... Zor olan Zordur.

5. Presence

Presence Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    emin ol 74 ken 80 likleri öldürürsün :D xbow veya dagger veyahut wizard olsan neyse diecem ama chine intsin 80 likleri nasıl öldürücen sans eseri felan öldürmüşsündür bişiyin azizliğinden dolayı öldürmüşsündür yani beklerim herculese 84 lwlim benide kes :D hatta yarın 85 olucam kesersin snin lwlerdeyken pwpden çıkmaz dım neyin ne oldunu ii bilirim char kullanma taktiklerine kadar sana sadece şunu derim 74 lwldeyken teke tekte 80 lwl charı alamassın sallama kendini tatmin etme :wink1:

6. ChrsNYC

ChrsNYC Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşhis koyulöuştur :headbang:

7. HeraServer

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    KOÇUM Video sunu yaptım... Çarın soyulup pk yapılacagını bildigimden SİZE KANITINI YAPTIM !! <3
    YAPTIM! 80 LVL BOWCU VS 74 LVL HYBRİT İNT SPEAR(SNOW SHİELD %30 )
    Oynamayıda %99 nuzdan iyi biliyorum! ÇAR yapmayıda...
    youtube ye git izle.. video nun son 2 adamını izle BousterHawk adamın skiller 76+ 5.5k atıo armor olmama ramen , arkadasım felan da değil yani bi yamukta yok pvp de... yabancının teki...
    Fakat orda çar değil nasıl oynadıgında %80 önem taşır!

8. HeraServer

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    belki 90 lvl de benim bu 90 fire 90 heuksal 52 light 68 cold , kral olur..
    FAKAT
    bunun 120 lwl leride var... FAKAT ONLAR 1 YIL SONRA!!
    O zamana düşünürüz...
    ŞUAN KRAL BU.

9. HeraServer

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    AkaN_TurkeR benm... int spear - 7 lvl str hybrit 74 lvl Light 52 Cold 50 fire 70 heuksal 63 tüm... ve inan bana O LIGHT NUKER dedigin kişilik bana damage veremezdi Armordum hp 6.1k 1,2 str vardı üstümde... Bir kere çok yanlıs bilmişsin sen bu oyunu... İlk yap sonra tavsiye ortaya koy demek isterim sana!! Fire nuekeleri light nukelerinden 2 kat daha GÜÇLÜDÜR! attack aynı görünür ? fakat fire 10 kat iyi vurur.. nedenini bende bilmiyorum! ama böyle... 74 tüm o dedigim çardım ve 80 lerle pvp yapardım! bırak sen 74 lvl snw shield %40 int le pvp yapmayı takmazdım bile bi nuke (Full up 14 lvl 43 veya lvl ne gore max meteor ) birde 63 dönmesi adam yerde.... Genelde heuksalla pvp yapardım ki bu bana fire yi gereksinip yaptı...
    ve bilmediklerinnn... ? = fire 90 light 52 heuksal 90 yaparsam DİYPRSUNKİİ light nukelerinden daha zayıf nuke vurur fire... TAMAMMEN BİLGİSİZLİK!!! asıııll asııl lighting ten çok daha iyi damage KOYAR! evet bu gerçeek! 3 tane ana nukemiz var fire da!

TheDeapy... Senin yaşın daha küçük..Git kumda oyna! <3

10. Presence

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci

işte gel beni yık yiyosa sana bloksuz sadece tek skille alırım gene diorum bişiin azizline urayıp yeniosun geliosun burda hava atıosun

hani nerde göster de şu videoyu izleyelim

11. HeraServer

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Herkez biliyor... Video yuda ara bul ÇOK MU MUHATABIMSINN ???? Hahh!...
    saturn AkaN_TurkeR
    Bitti. Seni nasıl keseyim artık eer carım calınıp pk yapılmıs olmasa o car suan 83,84 lvl Farmed bir canavardı.. eer calınmıs olmasa... bilirdim ben....
    Azizliklerine devam et gülüm.. Fakat farklı cümlelerde kur.

12. RoyalFlush

RoyalFlush Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    jeofizik mühendisi
    80 lvl bowman i yıktıysan o 80 lvl çar bozuktur.veya adam oynamasını bilmiyordur.bu senin gücünü göstermez.ben 76 lvl ken 80 lvl hybrid i kestim 6-7 defa.ama böbürlenmedim adam oynamayı bilmiyordu çünkü ve çar yapılandırmasıda kafasına göre bir hybriddi.yani bozuktu.

neyse daha fazla uzatmayın tartışmayı.güzel güzel konuşun.fikir alışverişi yapın vs.

13. HeraServer

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:

Benim sinirlendigim tek şey , bana çamur atılmaya çalışılmasıdır.
    vEE benim pvp yaptıgım BousterHawk Pure str BOWER di..
    Adama 10k 10k 10k gebermiyor... izleyin video yu youtube'den.. Carımı ben değilde baskası kullanıyor olsa o adam 2 vurusta alır!...
    senin pvp yaptıgım INT ler beni kesmez... ben pure str 19k+ hp bow cuyu keserim havalanırım.

14. Presence

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci

o azizliklere ben devam etmem sen devam edersin istedimmi sölerim bana karışamassın senin seviyene düşemem sen hangi seviyede oldu biliosun zaten konuşturma beni hadi selametle

15. Jigsaw

Jigsaw Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bence güzel, 90 Fire nuke nasıl unuttum ama Light'tan iyiyse bunu aç değilse;

Heuksal 90, Lightning 90, Cold 90, Fire 30 aç.

16. kral_61

kral_61 Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    90 fire
    90 bicheon
    80 cold
    40 lighting...

17. By_41_Lee

By_41_Lee Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Fuuş(*_*) :-)
    90 cold 90 bicheon 90 light 30 heluksl şaşmazZzz.....

iyibi sword shieldle çok saglam bi char olur garment giyceksin mag defans vercek hemde mag atack vercek başka şeyle ugraşma he fire açıcaksanda 90 light 90 cold 90 fire 30 bicheon olcaksın sadece nuker ama sade nükerin son setini ayarlamış birisini yıkma olasılıgı fazla yokdur tabi elinde soom sun falan yoksa yada +9 .. Sen bilirsin Başka tecrübelere benzemes alsana en tecrübelisinden Avatar :D

18. Xpr3ssMusic

Xpr3ssMusic Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    HeraServer

Charından bahsederken insanlığı unutma. Burdaki kimse senin ne gülün ne koçundur ve sen bir soru soruyorsun adamlar cevap veriyor bu cvp lara karşı saygılı olmalısın. Bence uyarı almalısın.

19. Jasco

Jasco Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Akan_Turker kim yaw hıc tanımıom 90 weopan lıght cold dan baskasıyla ezük olursun serverın ıhtıyacı var aslında :P ama yol yakınken Avatar a kulak ver derım kolay gelsın...

20. Jasco

Jasco Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    zuahaha bu ne yaw saka gibi sen eu dagger falan kasıo olmayasın bılader :D int bıde snowa bıle gerek duymuyomus,he bende 10 lvlde ısu keserdım bı zamanlar ama yemıyo artık kımse :P :P :P