1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

90 CAP Chine Server

1. nihale

nihale Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Sadece silk satışı olan ve başlangıçta damage scroll, defance scroll, 7 günlük devil veren, ortamı gayet güzel bir serverdır.
    Server yeni oldugu için ve henüz hiç bir yerde ücretli reklam vermemesine ragmen suanlık 500 online oyuncusu olan MnknSro 15.09.2011 tarihinde açlmıştır.
    Gold'un değeri olduğu, kervan çekmenin zevki yaşandığı gayet başarılı bir 90 cap Chine server.
    Her hafta veya 2 haftada bir F10 güncellemesi.. Yani her hafta 3 avatar takımı eklenir ve eskileri silinir.

Download..
    http://depositfiles.com/files/5zfzdm4c4

2. XBosstarix

XBosstarix Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    Öğrenci
    Chinese iyidir europe dengesiz bir ırk. İstisnasız chinese karakterleri eziyorlar.

Başlangıçta 3 günlük yada 1 haftalık grab pet koysanız yeterli.

Benim için önemli nokta npclerdeki 1-7 dg itemler. Bu itemleri +7 +5 sun ve int str ekli halleriyle koyarsanız gayet güzel olur .Böyle açılan bir server biliyorum ilk haftadan 250 300 onlinesi vardı.
    Ex sp droplarına gelecek olursak bana düşük geldi en azından 20x iyidir

3. nihale

nihale Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Konuya ilgin için teşekkür ediyorum öncelikle..
    Evet bilindiği gibi bu tarz private serverlar pek çok görülüyor piyasada.
    Sizinde söylediğiniz gibi ilk haftada 250 300 online oyuncusu oluyor ancak 8 -10 haftadan sonra düşüşte ve kapatıyorlar.
    Genelde bu tarz serverları yedek server olarak kullanırlar.. Yani sabit oynadıgı bir oyun ''Chek'' yada herhangi bir sebepten bakıma alındığında, bakımdan çıkana kadar vakit geçirmek maksatlı kullanılırlar. Yani sonuçta emek verilmemiş, itemler +5 +7 npc den alınmış,stoneler basılmış. Tabi bu benim düşüncem..
    Yani demem o ki, yukarıda bahsetmiş oldugunuz serverın piyasa değeri en fazla 2 aylıktır.

Yorumunuz için tekrar teşekkürler.

4. XBosstarix

XBosstarix Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    Öğrenci
    Sun +7 olayını 5x ex oranı var diye söyledim. Hem kasması zor olacak hem de az vuracak .Canını sıkar biraz da oyuncunun ^^

5. EnderGelisenOsasunaAtagi

EnderGelisenOsasunaAtagi   nowayout rank8

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    38
    Hemen hemen katılıyorum . Gold kesinlikle çok zor kasılmalı gold için mutlaka kervan yapmak şart olmalı.(Eskiden pot parası için kervan çektiğimi hatırlarım jangana çok az kala yeohaların orda deve için pot bitmiştide kervan yatınca içim gitmişti ^^)

6. nihale

nihale Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Evet Kervan için gold miktarının yüksek olmasını katılıyorum ki buda oyuncuyu teşvik eder daha zevk verici bir hal alır.

7. imPuRe_Kinq

imPuRe_Kinq Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ne zaman açılıyor hemen başlayalım mediapk2 indirme koyulacaksa

8. nihale

nihale Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    rabet görücekse açılır elbet neden olmasın

9. semsem19

semsem19 Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Server özellikleri çok güzel

Yalnız rateler Biraz playerın canını sıkcak şekilde olmuş Fakat sıkıntı olamamsı içinde en azından sos +7 +5 gibi itemlerin npc de ucuz bi fiyata satılması güzel olurdu
    zszc ye benziyor

Kervan çekerek para kasmak
    Kendini geliştirenler thief
    Kendini koruyucu görenler Hunter vb.

Yani bu server çok tutar

Umarım başlayacağınız bilişim güzel bir bilişim olur ve sizi sonradan rahatsız edecek olayları ortaya çıkartmaz ....

10. manken41

manken41 Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hadi hayırlısı :)

11. nihale

nihale Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Evet Empire serverında kervan çekerek para kasılıyor ve tieflerde bir okadar traderleri rahatsız ediyor. :) çekişme sürüyor.
    Sanırım suana kadar 1 tek kişide +11 var ve onuda hangi şansla balla bastıysa artık.. :) rekabet çok serverda

12. aKn

aKn Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Profesyonel Aylak
    Öncelikle serveriniz hayırlı olsun :) Exp-Sp-Drop rateler az geldi bana onun dışında job olayının oyunda büyük yer tutması hoşuma gitti.Job rate kaç acaba?

13. nihale

nihale Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Suanda job rate düşük.. Bu geceki güncellemeden herhangi bir sorun çıkmazsa arttırılacaktır.

14. aKn

aKn Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Profesyonel Aylak
    Şuan güncelleme oluyor sanırım.Konuya sitenin linkinide eklemelisin üye olmak isteyen konuda site yok.

15. nihale

nihale Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Üyelik sitesi konuya eklenmiştir. hatırlatma için tşkler

16. manken41

manken41 Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

MnknSro Empire 90 Cap

Kayıt Ol : http://empire.mnknsro.com

Empire Server Rateleri

Max. Level 90, Max.Mastery Level 270 olarak ayarlandı.
    Exp: 20x
    Drop: 5x
    Sp: 20x

EXP, SP, GOLD rateleri oldukça düşük olacaktır. Bunun bilincinde oyuna başlamınızı öneriyoruz. Oyun ratelerden de anlaşılacağı gibi diğer private serverların aksine maksimum levele ulaşmak daha zor olacaktır. Empire adeta Silkroad'ın zevkine varmak isteyen oyuncular için hazırlanmış ve oyun zorluğun ve emeğin ön planda tutulacağı şekilde tasarlanmıştır. Buyüzden 2-3 günde maksimum levele ulaşmak isteyen oyuncularımız diğer serverlarımızda oynayabilir . 90'Cap'in en önemli özelliği olan kervancılığa sizleri teşvik etmek amacı ile 90 Lv. Sos silahları Job yaparken kasabilirsiniz..

Başlangıç Itemleri

-%100 Exp Helper
    -%60 Exp Helper
    -Return Scroll 20 Adet
    - 3 Günlük Grab Pet
    -%5 Devil's Spirit
    -%20 Damage Attack. Scroll
    -%20 Deff. Scroll
    -White Elephant 5 Adet
    -%60 Resurrection Scroll 5 Adet
    -Pegasus 5 Adet
    -Drug of typoon 5 Adet

Not: Başlangıç itemleri sadece bir account içinde tek bir karaktere verilmektedir. Ayrıca Stall'a koyulamaz ve exchange yapılamaz.

Ne Gibi Değişiklikler/Yenilikler Oldu?

Magic POP card Item Mall'dan kaldırıldı.
    Diğer serverlarımızda olduğu gibi Gold-Bar NPC'ye eklendi. Gold-Bar sadece Donwhang şehrinde yüzükçüde bulunmaktadır.
    Başlangıç itemleri eklendi.
    Potçulardaki Hp recovery potion, Mp recovery potion 250'er adet stoklanabiliyor.
    Elixirler üst üste 75 tane stoklanbilmesi ayarlandı.
    Jangan Cave, Constantinople, Samarkand, Roc Montain, S. ve N. Alexandria Bölgeleri kapandı. Ve reverse ile erişim kesildi.
    Event So-ok açıldı.
    Arena Battle açıldı.
    Slotlardaki canavar spawnları artılırlı daha rahat kasılmanız için.
    Oyunda en yüksek silah 10 DG sos olarak , en yüksek set 9 DG sun olarak ayarlandı.
    Unique Spawn süreleri 2 saat olarak ayarlandı.Nedeni ise oyunda Pvp daha fazla olamsı için.

SOX Dropları;
    Açıkçası söylemek gerekirse eskiden olduğu gibi bir gün bota bırakıp bir sayfa sun kasamayacaksınız.Gerçekten sos-som-sun mühürlü ekipmanları elde etmek oldukça zor olacak.Bu yüzden 90 cap'ta bayağı bir emek sarf etmeniz gerekecek.Emeğinizin karşılığınıda rahat ve problemsiz bir oyun oynayarak fazlasıyla alacaksınız.

Rateler;
    Kasılma, SP, Gold rateleri oldukça düşük olacaktır.Max. levele ulaşıp full farm bir karakter yapmak zamanınızı alacak fakat tekrarlamakta fayda var uğraş verdiğiniz birşeyden daha çok keyif alacaksınız.

Dress (Avatar)
    Tabiki karakterinin daha güzel görünmesini isteyen oyuncularımız olacaktır.Bu yüzden yeni serverimizde dressler olacaktır.Dressler herzamanki gibi silk karşılığı, item mall'da satılacaktır.Ama Item Mall'a diğer serverlar gibi 50 - 60 tane dresslerle doldurulmayacaktır.2 haftada bir Item Mall'daki eski dressleri kaldırılıp yerine yeni dressler eklenicektir.

Kervan (Trade) Sistemi
    Kervan sisteminin kâr hemde 90'Cap'in en önemli özelliği olan kervancılığa sizleri teşvik etmek amacı ile 90 Lv. Sos silahları Job yaparken kasabilirsiniz. .Bu yüzden uğraştığınıza değecek.Kervan çekerken çok eğleneceksiniz.

Forgotten World (FGW) Sistemi
    Oyunun eskisi gibi olması, ve daha nostaljik olmasını hedeflediğimiz için FGW sistemini oyunda bulamayacaksınız.Sadece 8 DG kadar FGW silahları alınabilir.10 DG kadar FGW açık daha rahat kasılmak ve eğlence amaçlı gidebilirsiniz.

Stacklar

Oyundaki Kaleler;
    -Jangan Fortress
    -Bandit Fortress
    -Hotan Fortress

Oyundaki eventler;
    -Event So-Ok
    -Event Job Exp
    -Event Eu Business
    -Event Mini Game