Öncelikle merhabalar.Fembria'da rollback uygulaması gerçekleşince oyunu bıraktım.Çünkü 90+3 blade kullanıyordum ve blade gidince benim için fembria'da gitti :) Asıl konuya gelmek istiyorum,karakterimi sjsro server'ında gold karşılığı satmak istiyorum..1 Yılı aşkın süredir extraloob üyesiyim ve karakterimi forum'dan bi üyeye satmak istiyorum..Güven konusundada şüpheniz olmasın.
Name: R7
Level: 90
Skills: 90 Fire 90 Bicheon 80 Lightning 34 cold (Bicheon ve Fire Max fakat Light 80'e kadar Max.)
Items: FB 84-88 Protector Set (Female)
85+3 Blade 85+3 Shield

Not; Kesinlikle gold'u almadan karakterin id,pw ve e-mailini vermiycem.Şu an için belirli bi fiyat yok.Teklifleri değerlendirmek istiyorum.

mailto:[email protected] buradan ulaşabilirsiniz ve şuna değinmeden geçmiycem,extraloob'dan bir üyeyle eski ip'de account karşılığı 90 int bower vermiştim.Güven konusunda şüpheniz olmasın,yeter ki siz dürüst olun.İyi Eğlenceler... :beer:

DreamWorker demiş ki:
Bro rollback geldiyse senin char nasıl duruyor?
oyun 1 hafta geri alındı :) ben blade'i aldıktan 1 gün sonra oyun kapandı ve server'ı 1 hafta geriye aldılar :) 1 hafta önce karakterim nasılsa o haline geri döndü :) yani 85+3 blade geri geldi 90+3 blade aldığım kişiye gitti :wink1: :muck:

DreamWorker demiş ki:
Hmm anladım. Ôyunda 10dg ve 100lv skilleri mi var? :roll:
Sadece 10dg silahları var,90 Lv'de takabiliyosun,fakat NPC'de satılmıyor.Shaitan'dan ya da 90 Thief'lerden düşüyor :) Skiller Sjsro ile aynı :thumbsup:

Yukarı Alt