Evet Arkadaşlar 80 Lvl FULL İnt çhar sahibiyim Acaba 90 Patchi Gelince 10 Lvl Str GitseM Nasıl Olur. Europa lar canımızı çok yakıyor şu aralar. Akıl Akıldan Üstündür Arkadaşlar Herkes Katılırsa İyi OluR.Konu benim için çok önemli

Biri Ağlıyarak Başlar Hayata Rahmetlen,Biri Veda E
bence kötü olur benimde 65 level nukerim war kendi levelimdeki wizarda warlock a crosbow a nerdeyse bütün eu charlara tek atıyorum onlarda bana tek atıyor str verdigimizde bence yine tek atıcaklar ve boşu boşuna vuruş gücümüzü düşürmüş olucaz ama belki str avrupa charlarla pvp yapmak için düşünülebilir :?!

bencede full int gitmenin avantajları daha çok. 1.5k hp için boşuna mag balance düşürme =)

bosverin su euroları takılsın onlar cınlıler bu oyunun temelidir full int git

8 - 1 hybird charın olur bence hiç bozma hybird buildini oynamak baya zor ve mastery sınırı olması hybirdi dez avantajlı yapıyo full int git

zaten Fire 90 Cold 90 Light90 bicheon30 yada heuksal30 yapabilirsn tekrar söyliyim bence hiç gerek yok hybrid chara The_DifferenT kardeşimde haklı mastery konusunda :twisted:

SRO_MANIAK demiş ki:
şu an çharım bicheon 80 fire 80 light 80 cold 60 arkadaşlar.Mastery Artmıcakmı :S
mastery artmicak ki coldu 30 a cekersen ekmek olursun 10 str vermekten once dusunmen gereken sey fire i 30 cekmek 10 lvl str kotu olur diemem hos olur bence ama sword oldun icin sen yiende full int git derim

bi kere buildini 90bicheon 90cold 90light olarak deistir cunku snow shield siz int char cok kotu olur. 10lvl str verm konusunda dasana kalmis bisi ama ben suan elimde bi char var ilk 10lvl str verdim sora full int 90 gelince int e devam etcem yani 8/1 olmus olcak char ama ben heuksalim yani spear kullaniom hybird ler icin heuksal daha iyi bence

Ch0sen0ne demiş ki:
bi kere buildini 90bicheon 90cold 90light olarak deistir cunku snow shield siz int char cok kotu olur. 10lvl str verm konusunda dasana kalmis bisi ama ben suan elimde bi char var ilk 10lvl str verdim sora full int 90 gelince int e devam etcem yani 8/1 olmus olcak char ama ben heuksalim yani spear kullaniom hybird ler icin heuksal daha iyi bence

arkadaşıma katılıyorum mastery konusunda cold u kesinlikle 90 yapmalısın yoksa eu chine deil uzaydan gelseler keserler seni

sakın str veriyim deme arkadaşım..
full int saglam bir yapılandırma her ne kadar eulara karşı biraz ezik kalsada itemleri ve gerekli farmı yapınca yeteri kadar saglıklı bir chardır full int charlar ,
Benimde S/S charım var şu an 77 lvl cold 74 light 74 beacheon 74 --
90 lvl de ise 90 light 90 cold 90 beacheon 30da heuksel olarak açıcagım 349 hp vermesi yeterli heukselin 30 mastery i fireye vermek anlamsız ^^ bize phy defans ile absord lazım bunuda cold yeteri kadar saglıyor bize yani ...

90 light 90 cold 90 beacheon 30da heuksel derim sana ^^ hybird yapıpta bozma charını

senin kararın tanıdığım hbridler var pvpde yatıramadığı yok tanıdığııım full int nukerler var tek yemediği kişi yok :D iş itemde biter itemlerini sağlam yaparsan tüm buildler se4rverirnin kralı olaiblir

bence verme yani yine yatarsın bişey farketmez.ama yok ben illa verecem diyosan senin fikrin

Yukarı Alt