1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

9 Yıldır Aranan Katil Facebook'tan Çıktı

1. Kobe

Kobe Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Zanlı, kadın rumuzu ile buluşmaya çağırılınca yakalandı.

Polis, 2001’de işlenen bir cinayetin katil zanlısını Facebook’ta buldu. Polis
    14 yıl 7 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan zanlıyı, kadın rumuzu ile buluşmaya çağırıp yakaladı.

Çorlu İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği Ekipleri, 2001 yılında
    İhsan Altıntop’un 7 bıçak darbesi ile öldürülmesinin katil zanlısı olarak aranan ve hakkında 14 yıl 7 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan Seçkin Topuz’u sanal âlemde buldu. Sosyal paylaşım ve arkadaşlık sitesi olan Facebook’taki profile ulaşan polis ekipleri, fotoğraflarından doğru olduğunu teşhis ettikleri
    Topuz ile iletişime geçti. ‘Gaye’ rumuzuyla profil oluşturan polis, katil zanlısı ile sanal âlemde sohbete başladı.

Gaye ile Buluştu

Facebook üzerinde başlayan ve MSN’de de 3 gün boyunca devam eden sohbetlerin ardından, Topuz, kadın polis memurunun buluşma fikrini kabul etti. Buluşma için gittiği pastanede ‘Gaye’yi bekleyen katil zanlısı karşısında polisleri
    bulunca şaşkına döndü. Arandığı için yerel seçimlerde oy kullanmaya bile gitmeyen Topuz, “Böyle bir oyunun sonunda yakalanmak istemezdim” dedi.​

Türk polisinin elini her yere atabildiği belli.Hala zengin zanlılar yakalanamasın. Facebook'ta tüm bilgilerin saklı tutulduğuna da inanmıyorum.

2. Discus

Discus Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    way canına:D