snow shıeld olmayan ıntın bır hıc oldugunu kanıtlayan video elındekı + 20 olsa ne yazar tek crıtlık buıld :mrgreen:

auhauha öyle de hacım eleman sağlam yinede..+9 shieldden gelen def + hybrid + pro xD.ama boşwer int bize ters :lolmuch:

diyorum ıste snow shıeld cıktı intler rezıllıkten kurtuldu cok güzel char oldu yanı o skıll olmasa bı ıse yaramaz int

Öncelikle Çok teşekkür ederim cok güzel bir pvp video'su bulmuşsun elerine sağlık.

Yorum yapacak olursan eger;
1. Olarak intciden başlıyalım, cok güzel bir char yapmış +9 shiled +9 sword yapmak her yigidin harcı deil hele inci icin +9 cok güzel bir silah neyse öncelikle yapılandırması fire olsaydı bence o bowu cok rahatlıkla keserdi. bundan anladıgım kadarıya intcinin yapılandırması lytg 80, cold 80, bicheon 80 ve fire de 60 bu yapılandırma yerine fire 80 cold 80 bicheon 80 lytg 60 olaydı bence bow'un hic bir sansı kalmaz dı...

2. Olarak bow'a gelelim bowun yapmıs oldugu hata en büyügü gördügüm kadarıya devamlı skill kacıyoruyordu. Daha sora yapmış oldugu diger hata 20'de acılan snow'u hiç kulanmamasıydı, zaten karşısındaki hbrt oldugu icin fazla damage vurumuyordu en azından divisin yediginde kendini koruması icin güzel snow'u kulanması cok yararlı olucaktı. En son olarak zehir giderici almamıstı......

Benim görüşlerim böyle ama güzel bir pvp izledik çok teşekkür ederim

Saygılarımla; Raay_jovan

JimCarrey demiş ki:
adama takla atıcağı yerde nuker atsa daha i bence Cool

Kombo (takla) yapmasının bir sebebi var. Zehiri yedirip karşısındaki charı daha çabuk devirmek o yüzden devamlı kombo (takla) yapıyordu

Saygılarımla;Raay_jovan

o adam 4-1 hybrid sanirim altta yazan yazikar ole sword olan adam 4-1 hybrid int ama 7-8k nuke le nasil koyuo 4-1 ken yawww :S

yeni gelen skillerden sonra int charlar epey güçlendi özellikle sword+shıld hem snow defans hemde bıcheona eklenen son kombo müthiş rakibini statüye soktuktan sonra %70-80 daha fazla damage verebiliyorsun...bu arada benim gözümde en ezik char str bow ve int spear en zorlandığım blade shıld yapılandırmasıdır ne yatıyor nede yatırıyor öyle ilginç bir yapılandırma :mrgreen:

BOSPHORUS demiş ki:
yeni gelen skillerden sonra int charlar epey güçlendi özellikle sword+shıld hem snow defans hemde bıcheona eklenen son kombo müthiş rakibini statüye soktuktan sonra %70-80 daha fazla damage verebiliyorsun...bu arada benim gözümde en ezik char str bow ve int spear en zorlandığım blade shıld yapılandırmasıdır ne yatıyor nede yatırıyor öyle ilginç bir yapılandırma :mrgreen:
ülker o kadar yatmak istiyosan gelıyoz ya bekle biraz int charını keserız yanı sorun değil tek vurus :mrgreen:

BOSPHORUS demiş ki:
en ezik char str bow ? guluyorum suanda...

burda pvp yapan +7 sun lu pvp den hic anlamiyor goruldugu gibi neden derseniz..

birinci olarak o combonun statusleri hicbir ise yaramaz gidersiniz potcudan 20 k karsiligi alirsiniz pili adam sokar statuse bi basarsiniz status falan kalmaz adam urastigiyla we snow shieldini gecirdigiyle kalir sonra zaten 2 wurusta oluyorlar int ler

2. olarak nedense %25 lik snow acmiyor bowman buda cok buyuk bir eksik o snow onun yatmasini engelliyecek en onemli etkendir 2 dakka boyunca sonra zaten snowlar bitince int cok rahat bir sekilde olucektir ama bunuda yapmamistir bowman

yani anlasildigi uzere bowmanin rezil bir char kullanisi oldugu belli... ayrica int nin eksikleri yokmu? war ozellikle fire yerine bicheonu secmesi damagelerinde bir dususe sebep olmus 2. si ise bir str ile pvp yaparken protector giymesi.. kendine birde armor set cekmesi lazimdi ama sanirsam o protectorlerde + olarak baya yuksek ki yedigi damageler sun +7 li bowmanin wurucagi damagelerden cok dusuk 3. sude snow shieldi bittiginde durmadan yatir batir yapmasi lazim ki snowu tekrar dolanakadar damage yemesin ama bunu da akil edememis... her 2 tarafinda bariz eksikleri war ama bowmanin pill almamasi pvp yi bastan bitiren etken olmus yoksa int nin wurdugu damageler bir str char icin hicde yuksek degil sanirsam hybird oldgu we fire wermedigi icin damageleri rezilin otesinde heleki +9 sword a gore...

excrea sana katılıyorum. ülker 80 de vericez ayarı sana rahat ol.com
auhauha :lolmuch: :lolmuch:

BU +9SHİELD LE +9SWORD BENİM OLUP BİDE SUN OLSA BAŞKA BİŞEY İSTEMEZDİM ŞUNUDA ATLAMIYIM BİDE SUN +9SET LAZIM TABİ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Yukarı Alt