Silkroad Nedir?
Silkroad insanlardan çok botların bulunduğu bir online oyundur.

Oje Nedir?
Oje bayanların tırnaklarından eksik etmedikleri boyadır. Ojesiz işe gidemez, sokağa çıkamazlar.

Kai

olduser
Silkroad;
Online oynanabilen,yeri geldimi bizi eğlendiren,yeri geldimi bağımlılık yaptığı için,aile içerisinde tartışmalara neden olan,Joymax tarafından kuruLan para tuzağıdır.
Oje;
Genellikle kadınların Tırnaklarına sürdükleri,güzel ve sexy gözükmesi,ve erkekeri bir nebze olsa baştan çıkarabilmek için sürülen geçici bir sıvı dır.

Silkroad Nedir?
Tüm dünya tarafından oynanan bir MMO-RPG oyunudur.

Oje Nedir?
Genellikle Kadın/Bayan/Kız'ların kullandığı el ve ayak parmaklarındaki tırnaklara sürülen kimyasal bir maddedir.

öje;
Bayanları daha hoş gösteren ve genellikle bütün kadınların çok sevdiği birşeydir.Bazısının ise sadece bazı psikolojik bunalım geçirdiği zamanlar kendini tamamlamak için sürdüğü bir maddedir.
Türkçe anlamı ile : Türlü renklerde tırnak cilası.
Silkroad;
İnternet üzerininden oynanan online bir oyundur.Binlerce kişinin oynadığı bir oyundur.Kimisine göre çok saçma, kimisine göre güzel ,kimisine görede mükemmel bir oyundur.

Saygılarımla ...
Türkçe anlamı : İpek Yolu

Ya niye hemen ümitsizliğe kapılıyorsun belki yoğun işleri vardır yetkililerin ben bir ' Sözlük Yazarı ' olacağıma inanıyorum !

FruitFly demiş ki:
Ya niye hemen ümitsizliğe kapılıyorsun belki yoğun işleri vardır yetkililerin ben bir ' Sözlük Yazarı ' olacağıma inanıyorum !
İşallah Oluruz Su renklerimiz deişse sitede bir karizmamız olsa :mrgreen:

Yukarı Alt