Server
Flora
Takımı
Galatasaray

9. NESİL EXTRA MAGAZİN PAPARAZZİ ALIMLARI BAŞLAMIŞTIR

- Resim Silinmiş.

Eğer siz de kendinizde bu görevi üstlenebilecek potansiyeli görüyorsanız yapmanız gereken tek şey adaylığınızı belirtmektir.

● Bu alımlarda seçilecek paparazziler itinayla araştırılacak ve göreve uygun olup olmadığına extraloob yönetimi tarafından karar verilecektir.
● Görevini düzenli şekilde yerine getirmeyen paparazziler görevden alınacaktır.
● Lütfen gözünüze cazip göründüğü veya rengi hoşunuza gittiği için değil, bu görevi yaparken zevk alacağınızı düşündüğünüz için adaylığınızı koyunuz.
● 8. Nesil Paparazzi alımlarımız açılmıştır sizde Extra Magazin grubunun bir üyesi olmak istiyorsanız tek yapmanız gereken konu altında isteğinizi bildirmektir. Bizde aranızdan uygun olanlarınızı seçip yeni Extra Magazin ekibine atayacağız.

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme:

Kitty

Sanırım olabilirim fakat basmakalıp sorulara bağlı kalacağımı sanmıyorum

NiGHTMaRe

Aileden
Yönetimdekiler hariç herkes aday olabilir.Aday olabilir miyim değil.Adayım diyin 8)

Bakın her mevsimde söylüyorum.Bu sefer ciddiyim.Eğer yapamayıp,savsaklayacaksanız hiç aday bile olmayın.Bu nesili didik didik kontrol edeceğim.Yani boş durarak bu mevkiide kimse kalamayacak.İşinin eri,takım çalışmasını bilen,iyi geçinebilen,biraz da asi ruhlu kişiler lazım bize.Bu özellikler varsa aday olun.
Şimdiden seçileceklere başarılar. ^^

Dark Zone

Bilgiliyim
Mirage demiş ki:
Bakın her mevsimde söylüyorum.Bu sefer ciddiyim.Eğer yapamayıp,savsaklayacaksanız hiç aday bile olmayın.Bu nesili didik didik kontrol edeceğim.Yani boş durarak bu mevkiide kimse kalamayacak.İşinin eri,takım çalışmasını bilen,iyi geçinebilen,biraz da asi ruhlu kişiler lazım bize.Bu özellikler varsa aday olun.
Adayım . 8)

Uzun zaman sonra siteye geri geldim en azından paparazzi olmaya aday olayım iyi bir başlangıç olur

lnTerpoL

Bilgiliyim
Mirage demiş ki:
Adaylar kervanına bende adımı yazdırayım o zaman.
Adayım. whiteangel whiteangel whiteangel

Ben peşin peşin söylüyorum.Sonra niye rütbem alındı diye gelmeyin :lol:

Yukarı Alt