Oduncu demiş ki:
extraloob demiş ki:
Oduncu demiş ki:
Hepinizin sonu böyle olacak fakat siz hala heveslesiniz :lol:

viewtopic.php?f=5&t=93820
nickin sana çok uymuş :!:
Senin bu cevabı vereceğini biliyordum. En azından o insanlar senin gibi kapitalist değil ve hiyerarşik bir sistemi sevmiyorlar. Bu sitede Aristokrasi olduğunu kendi ağzınla söylüyorsun. Yalakalık yapmayan elinde sonunda silinir anlayacağınız arkanızda bi dayınızın olması lazım.
O'da kurtaramaz

Oduncu demiş ki:
extraloob demiş ki:
Oduncu demiş ki:

Senin bu cevabı vereceğini biliyordum. En azından o insanlar senin gibi kapitalist değil ve hiyerarşik bir sistemi sevmiyorlar. Bu sitede Aristokrasi olduğunu kendi ağzınla söylüyorsun. Yalakalık yapmayan elinde sonunda silinir anlayacağınız arkanızda bi dayınızın olması lazım.
Yorum yapamıyorum sana.

Peki gençler,benim dayım kim onu da söyleyin.Ben basit bir üyeydim burda,geldiğim yeri siz de görüyorsunuz.
Demek ki yanlış sizde. Oturun bi düşünün,ben nerde hata yaptım diye daha sonra sizinle oturup konuşalım :wink1: öptüm sizi canlar. :muck:

Black Rain demiş ki:
Oduncu demiş ki:
Oduncu demiş ki:

Yorum yapamıyorum sana.[/quote]

Az önce yazmıştın bişiler.
Sanırım yanlış olduğunun sende farkına vardın :wink1:

görevi alınıpda siteden ayrılanlara gerçekten üzüldüm,görevlerine yeni başlayanlara hayırlı olsun böyle bir ortamda bu site içinde sizinde birşeylere katkınız olacak paha biçilemez bir mutlulukdur bu :D

Seninle laf dalaşına girip kendi itibarımı sarsacak kadar çocuk değilim Allahtan...
Birazdaha taşkınlık yapmaya devam edersen uyarı vermek zorunda kalacağım. Bitir şu olayı !

Black Rain demiş ki:
Seninle laf dalaşına girip kendi itibarımı sarsacak kadar çocuk değilim Allahtan...
Birazdaha taşkınlık yapmaya devam edersen uyarı vermek zorunda kalacağım. Bitir şu olayı !
Geç bile kaldınız yetkim olsa ip ban bile atardım şahsen :twisted:

Prestij

Tanınıyorum
Arkadaşlar, burası kapışma alanı değil tartışma ve paylaşma alanı. Bir kere olsun hatayı kendinizde arayın ve bundan ders çıkartın.

Absence

harbi super yapmışsınız bu uygulama kimin ne olduğunu gostermiş doğrusu
başvuru yaptık beklioz ama umut yok :D

Absence

LockedBoy demiş ki:
Acaba neden Sözlük Yazarı Alımları bölümüne kimse bakmıyor?
bana sorarsan ki bana sormuosun ama nese :D
ordaki kriterler :
edebiyat ı iyi olmalı
Türkçemizi iyi kullanmalı
gibisinden olduğu için oraya sadece yetenekleri o yonde olanlar giriyor.
mod olmak ise sitedeki bircok uyenin istediği bişey yetkiniz var isminizin yanında bi moderatör yazıo konulara girip programları test ediosunuz paylaşımları bol bol destekliosunuz gorevli olduğunuz konuları denetleyip temizliyorsunuz bunlar daha dikkat cekici bence

Yukarı Alt