Idea Idea !!! 9 Degree Itemler ve En son Map !!! Idea Idea

Resimlerden ulaşabilirsiniz.

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Saygılarımızla,

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
çok tatlı olmuş jason teşekkürler hemen sabitleyelim Wink

ya çok saçma ben 4ever garmentçi olarak 9dg giysilere hemen baktımda olamasssss. erkek pembe kadın mavi giyiyo. şikayet edecem erkek adam pembemi giyermiş yaffffff :?!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad :mrgreen: :mrgreen: Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Hızlı ve Öfkeli demiş ki:
Jacabo demiş ki:
umutTR demiş ki:
haritada İslam mı yazıo :S bnamı öle geldi
dostum islam charlarıda gelecek ya yeni karakter olarak extraokk ondan
Avrupa çarları gibi yeni silahı skili olan çarlarmı glcek yoksa çar tipi olarakmı
valla tam kesim bişey söyleyemem ama bi yerde okumuştum. mesela bi islam karakteri europa two hand sword ile china bladeyi kullanabilecek. yani ister two hand ister blade. öyle bişeyler okumuştum. gerekli bilgiye sahip bi arkadaşım varsa zaten bu konuları okuduğu zaman yorum yapar. bizde tam anlamıyla öğrenmiş oluruz extraokk

bu marifet değilde ne zaman geleceğini bilmek marifet aslında ne zmn gelcek bilen varmı ?

yha extra map mı gelecek ben sanıyodum rock mountaini açıcaklar Confused peki bunlar kaç lwldan sonra olacak yani 9 dg silahı kaç lwldan itibaren takıcaz :lol:

9 deyer weaponlar acıkcası 8 lerden guzel ya :lol: en cokda glavie 8 deyer acıkcası hıcde guzel deyıldı :lol:

Bence bu evet bittikten sonra hemen ardındaki güncellemede bu silah ve itemlere kavuşacağız. Nisan ayında da olabilir. En biçimsiz duran bow sanırım.

Yukarı Alt