arkadaşlar öncelikel boyle bi supruzu extraloob sitesyle paylaşmak ilk aklima gelen birşeydi ben vedat_bozo oyun adim yani galiba bildiğim kadariyla ilk 9d sos bende bu sevinimi sizerle paylaşmak istedim bu arada alici cok ama ben satmayi duşunmedim ama gercek paraya satmayi duşune bilirim fiyat guzel lursa :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD saygilarimla extraloob sizleri cok seviyorum :D- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

bannedddd

Buralıyım
Supruz? Yeni mi çıktı? :roll: :mrgreen:

Bir de SOS para etmezki bu kadar çok sevinme. :) Ama gene de hayrını gör. :)

vala kardeş para edermi edmezmi bilmem ama 999 m verdiklerine gore geriside gelir ben sevincimi http://www.extraloob.com sitesiyle paylaşimde bilsinlerki ben buraliyim ve burali kalacam cun ku extraloob en guvenli site özellikle kemalist kardeşime ve diyer modlara teşekür ediyorum sayin adminlerimizi unutum sanmayim sizlerede cok teşekür saygilarimla server soran olursa uranus serverinda pm atmayin lutfen deli olacam pm amnyagi oldum oyunda :D

yok kardeş genarel degil 78 lwl niy shamanlarda lag vardi dc yedim oyuna girdim yatmiş car bi baktim b ne sossssssssssss sevincimden ucacaktim :DDDDDDDD

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
harika bir alet tadını çıkartın bizlerle paylaştığın içinde çok teşekkür ederim.

teşekürler kardeş şansimin yolunda gitmesini umut ediyorum ve darisi sizlerin başina

Yukarı Alt