Bu nasıl bir PRİVATE serverdır 9 buçuk saattir oto-enter da bekliyorum ama giremiyorum.
Oyuna her an girebileceğim, 25-30x ve daha fazla exp-skill oranı olan, 0 LAG olan bir server arıyorum, bilen biri varsa zaman kaybetmeden o serverin ismini buraya yazsın, artık sabrım kalmadı sunworld e giriyorum, herşey istediğim gibi, ama lag oynatmıyo,,, ecsro ya giriyorum, 50 saatte giriyor, 10x exp-skill oranı kasılmıyor,,, sjsro ya giriyorum (giremiyorum),,, sizden tek birşey istiyorum, bu sölediğim özelliklerde bir private server lazım bana, bulana sonsuz teşekkürlerimi sunacağım...

Takımı
Galatasaray
1-)3. Sınıf forumlarda olan rep , ışın kılıcı falan sitemizde yoktur...
2-)olsa sence bilmezmiydin ?
3-)Çektiğin aynı sıkıntı bende var
4-)9.5 saat abartı requesstte takılı kalmıştır 10.000 e ayarlarsa MAXMAX 2saatte girer sorunsuz charda gözükür , ??? vermez
5-)Madem çok giremiyorsun 2~3 Client birden aç hepsi birden denesin
6-)Denerken biraz afk olmayı dene
7-)Lag biterse Sunworld 4ever xD
8-) ecsro oynanmaz

Smart demiş ki:
1-)3. Sınıf forumlarda olan rep , ışın kılıcı falan sitemizde yoktur...
2-)olsa sence bilmezmiydin ?
3-)Çektiğin aynı sıkıntı bende var
4-)9.5 saat abartı requesstte takılı kalmıştır 10.000 e ayarlarsa MAXMAX 2saatte girer sorunsuz charda gözükür , ??? vermez
5-)Madem çok giremiyorsun 2~3 Client birden aç hepsi birden denesin
6-)Denerken biraz afk olmayı dene
7-)Lag biterse Sunworld 4ever xD
8-) ecsro oynanmaz

9,5 saat abartı mı?? 8O 9,5 saatin 6 saati pc başındaydım, requestte takılma falan olmadı, değil 2-3 client, 4 client denedim yine girmedi :cry: , 10 buçuk saate çıktı...

Kısmetinde yokmuş kardeşim... xD Hergün aynı sıkıntıları bizde çekiyoruz fakat 0 lagsız bir server bulman imkansız çünkü öyle bir server olsa herkes ona başlardı ve sonuçta yine lag olurdu...Lagsız server istiyorsan sremu kur arkadaşlarına hamachi öğret 2-3 kişi oynayın hevesin kursağında takılı kalmasın... :wink1:

Gerçekten Girmiyor.. Üyelik Alımları Açık Olduğu Için Herkes Üyelik Alıp Girebiliyor.. Üyelik Sitesini Açmak Sjsronun Sonunu Getirdi Gibi Birşey.

Sjsro Önceden Tekte Giriyordu. Artık Girmemesinin Sebebi:

1) 2000lik Kapasite 800e Indi.
2) Üyelik Alımı 1-2 Gün Açık Kaldı Ve.... Gerisi Malum

ya gerçekten bukadar olmaz kaç saatir deniyorum sabahın 6 sından beri deniyorum girmiyor girmiyor ne biçim bir iştir bu napıcaz bilmiyorum :S

ben hayatımda böyle bişey görmedım oto - enter programıyla sabah 6 dan beri gırmeye calısıyorum uyudum kalktım hala oyuna gırmeye calısıyıyor saat 17:20 olmuş yok böyle bişey ya

Yukarı Alt