VDSL 2 değilmi ^^

Ben geçen yaz eskişehirde görmüştüm. (VDSL 2 değil :D ) Fiberoptik kablolarla geliyormuş internet sanayiye. Bir filmi (400-700 mb) 1-2 dakka içinde indirebiliyorduk :?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Respect demiş ki:
Kemalist açıklamayacağım merak etme ortak bir sırra sahibiz ^^
Baba açıklamaki iyi bir çıkış yapsınlar ^^

ps :tt'de stajyerdim .

ps2: alpha tester xD

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Winterspring demiş ki:
TwiLighT demiş ki:
kemalist uzayda mı yaşıyorsun sen :P nasıl oluyor ki (dediğine göre) biz bu teknolojiye ancak 1 yıl sonra kavuşabilecekken sen şu anda kullanabiliyorsun :think: gerçekten merak ettim :starving:

ps: internete girmekten daha önemli özelliği nedir bu paketin :curtain:
Kemalist Orion bence :P
:mrgreen: :mrgreen:
Orion'a hasta oldum yahu adamın o kolunda taşıdığı zımbırtı ne kadar mükemmel herkeze lazım :lol: :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Kemalist demiş ki:
OsmanGelincik demiş ki:
Kemalist Habire İndiriyorsun Bakalım Kotan Ne Olucak 15 Gb Geçmede Ama sn de 1 mb atması süper 2 dk da 100mb lik part iniyor :)
Ahahaha benim adslim esnek paket değil ki :lol: Benim kullandığım adslin özellikleri şu anda sadece 20-25 kişide var .

1 - 1.5 yıl sonra sizede sunulacak bunlar .

ps : bu adsl sadece internete girmek için kullanılmıyor , ki internete girme özelliği ikinci planda ^^

her yerde akraban olacak kardeşim yoksa ben gibi tırmalarsınız 8mbit ile, bu arada bana artık filmler blueray olarak geldiğinden ve arşivimin sağlam olması ve bunların yanında 15 tane kuzenimin olması film üzerinde sıkıntı çekmemi 0'a indiriyor.

Kemalist demiş ki:
Winterspring demiş ki:
TwiLighT demiş ki:
kemalist uzayda mı yaşıyorsun sen :P nasıl oluyor ki (dediğine göre) biz bu teknolojiye ancak 1 yıl sonra kavuşabilecekken sen şu anda kullanabiliyorsun :think: gerçekten merak ettim :starving:

ps: internete girmekten daha önemli özelliği nedir bu paketin :curtain:
Kemalist Orion bence :P
:mrgreen: :mrgreen:
Orion'a hasta oldum yahu adamın o kolunda taşıdığı zımbırtı ne kadar mükemmel herkeze lazım :lol: :D

Adam süper alet dahada süper anlık uyduyla bağlantı termal kamera görevi muhteşem birşey.Resmen pentegon'dan birkaç saniyede uçak alıyordu adam :sfff:

ben uzun zamandır 8 kullanıyorum gel görki bu telekomun bitmek tükenmek bilmeyen sorunları çözülmediği için ayın % 50 bölümünü 1 mbit hızda kullanıyorum müsteri hizmetlerini arıyorsun bana splitter dan bahsedıyo vs. vs. içimden adama lan bi sie git demek geliyoda neyse
ttnet e nerem girsin sizce

sorarım size sizce bende geçemmi yoksa geçiş sırasında çok sorun olurmu bi tlf ile halledilebilir aradım ama bulamadım bilgilendirici bi site veya topic varsa yönlerdiirmsiniz

batukhan demiş ki:
sorarım size sizce bende geçemmi yoksa geçiş sırasında çok sorun olurmu bi tlf ile halledilebilir aradım ama bulamadım bilgilendirici bi site veya topic varsa yönlerdiirmsiniz

bir telefon ile 8 mbit e gecebilirsin sana bi kac soru sorarlar adsl kullanıcı bilgileri falan

Kemalist demiş ki:
Respect demiş ki:
Kemalist açıklamayacağım merak etme ortak bir sırra sahibiz ^^
Baba açıklamaki iyi bir çıkış yapsınlar ^^

ps :tt'de stajyerdim .

ps2: alpha tester xD
ADSL2+ & IPTV, alpha tester. Woow. :p
Sanırım büyük bir cafe sahibisin.
TB'lar 1,2,3,4,5 diye gidiyor heralde. :mrgreen:

Dün sorundan dolayı aradım en az 10dk konuştum sonra 8mbit ile bilgi aldım Sınırsız 99YTL dedi o anda içimden bişey sölemek geldi ama içime attım yuhhhhhhhhhh be :lol:

Zardock demiş ki:
batukhan demiş ki:

bir telefon ile 8 mbit e gecebilirsin sana bi kac soru sorarlar adsl kullanıcı bilgileri falan
peki fiyatda yine 49 tl olcak demi (15 gb)

batukhan demiş ki:
Zardock demiş ki:
batukhan demiş ki:

peki fiyatda yine 49 tl olcak demi (15 gb)
Eet aynen öle 49YTL Kota 15gb buda sürekli indirmenin downloadın önüne geçilmek için yapıldığını söledi bana telde :confused1:

Ayrıca kullanmayı bilene Netlimiter adlı şahane bir programı da tavsiye ederim.(özellikle 4mb altı kullanıcılar için) Çoğunuz biliyorsunuzdur;sağlam bir speed controller ve kullanmayı bilene overlock speed aracı..

Journalist

Aileden
extraloob demiş ki:
8mbit İnternet Bu Olsa Gerek

Kampanyayı duyduğum gibi internetten ön başvuru yapmıştım dün de bir alışveriş merkezinde standlarını gördüm hemen yanaştım ve başvurumu yaptım bugünde internetim 8mbit oldu buyurun hızım, şiddetle tavsiye ederim acayip hızlı silkroad lagsız resmen wuhuuuuuuu uçuyorummmm :muck: :beer: :starving:

wuuuhuuuu süper oldu bende yükselttim biraz önce^^ :beer: 8)

EmmaW

bu testi bende yapmak istiyorum ama bitürlü yapamadım :S speedtest.ttnet.net.tr ye giriyorum karşımda 4 tane seçenek oluyor 256-512 kbps 1mbps 2 mbps 3mbps 4mbps hangisini seçeceğiz ?

Yukarı Alt