euro çarlara hybird hiç gitmiyor wizardı hybird yapman sadece damageni düşürür gene cleric yan skilin olmadıkça veya (sunset) :D tek yersin ama tek atar mısın bilmem çünkü mag balance düşcek buda senin vurduğun damage ile %100 ilişkili :D

Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
vuruşun inanılmaz derecede düşer + damage demiş herkes o hybrid i yaparken amaç damage değil defans.

bence olmaz wizard ın doğasına aykırı ama defans istersen bilemem. 2 skill de alamazsın bence ilk damagden sonra potunu basıp can dolduran rakibi.

arkadaşlara katılıyorum 8-1 in sana sağlıcağı hp seni yineede qelecek bi critden kurtarmaz stn warlockda stunları zamanlı kullanabilirsen karşındaki sana dokunamadan iner

arkdaslar ole demeyin eu charlardan bi warlock hybrid olur Koffe diye adam var yatıran yok full int verınce hp cok az olur zten warlockun vurusları cok gucsuz warlock kasıyorum ve full intin hıc bı yararı yok vuruslarındada o kadar buyuk dusus yok butun saglam warlocklar hybrid oluyorlar http://www.youtube.com/watch?v=V9KZCt71pp0 burdanda goreblırsınız

Beyler 540k sp li warlock / cleric kastım lv 86da sp bitti ^^ şimdi pvp ye gittim itemlerimde blue eksiği yok allaha şukur kalkan +6 warlock rod sos +5 cleric rod sos +4 bu arada charı 3-1 int hybird yaptım uzun hesaplar sonucu mag balance yi %100 de tuttuk pre + devil saolsun ^^ neyse 82 lvl warrior +5 2h la dare devill le 6k 6k vuruo toplam 12k bn HP 86 lvl 17.8k evet yanlış duymadınız ve dikkatinzi çekerm mag balance tam olarak %100 tabi full blue lu itemlerle böyle yoksa %85 ti ilk açtığımda ^^ neyse umarım yrdmcı olabilmişimdir... :)

Bende pure int warlock cleric var suan 95 lvl ortalama 1 aydır pwp yapmıorum ama 82 83 lvllerde 94 95 lvlleri kesebiliodum ama dedigin gibi warior dare deville o kadar vurmuodu bence pure int güzel oluo suan 17-18 k hp var 110 da 25 k ya yakın bi hp olcak oda yeterli zaten.

Dediğine katılıyorum full int warlock stunları zamanlı kullanırsa karşısındaki Dokunamaz bile ama Bizimkisi fantazi hani zamanında rogue / warlocka felanda olrmu warlock int build rogue str build saçmalama diyenler şimdi pvpde en dişli char olduunu görnce sustular bnmkisi denemeydi oluyomuş ama bnm harcadığım zamanı ve paraya değermi bnce deymez sonçta o warrior DD ile 6k 6k wuruo dedim ama 1i crit qelse qene ölrdm ama euda hybird olmaz diyenler war evet olmaz hybird ama warlock / cleric hariç hybird olmaz demek istedim

Warlock da ne kadar stun olursa olsun hatta üstüne Trap+Sleep de tutsa Warlock düşük vuruyor.Açarken Int ya ne kadar düşük vurcak demiştim.Ama açınca hayal kırıklığı yaşadım.Eğer sen bunun üstüne zaten 2 gıdım olan Int ınden de taviz verirsen Lock'ların verdiği sürede zar zor kesebildiğin adamalrı bile hayatta kesemezsin.8-1 / 5-1 / 3-1 fark etmez adam başladımı saydırmaya açıp ellerini bu lock da tutsun diye dua etmeye başalrsın ki bence hiç gerek yok.Int'ınden taviz verme Vampire Tocuh ve Kiss deki effecti yabana atma Warlock durdurması imkansız bi char olur demek çok isterdim ama Joymax'ın yaptığı ve düzeltmemekte ısrar ettiği Spell zımbırtısı yüzünden Str yi Int i geçelim Spelle bi hal çare bakalım derim.

Aege sw sinde 2int 1str warlock Arkadaşım Var 100 lv Hp si 27k mp 34k mag balance %102 Adam kesior ama nası Kesior Stun + offering :D Nuke kullanmıyo Ama stn adam PT charı alan Debuf felan Atıo Sürekli PT de kasıo Zevk Meselesi Ben Her zaman Standart Yapılandırmaların Dışına Çkmak istemişimdir Pişman değilim ama 2int 1str warlocuda solo kasması işkenCe ya :D Sun Silahın Varsa o ßaşka :D

Yukarı Alt