ColdHeart

Tanınıyorum
Evet arkadaslar geçte olsa görev tamamlandı sizler için ss aldım yeni kasacagım 64 lwl wizardım için kullanacağım 64 lwl wizard ile sp farm yapmayı düşünüyorum bide sp farm konusunda 64 ff wizard tek yetermi yoksa dual slot mu yapayım yani 2 tane 64 lwl wizard mı yapayım bide yan build clericmi bard mı olsun teşekkürler.

ColdHeart

Tanınıyorum
TheRinG demiş ki:
Bunun İçinmi O kadar Uğraştın:)

Ps:Tebrikler
sağol kardeşim uğrasmadım ya çogunu tamamlamıstım zati spell paper de buldum alim dedim 64 wizarda takcam sonucta sun :)

Bunu öncelikle +5 yapip adv ile +6 veya +7 yapmaya calis.64 e kasicagin charın yan buildi bard olsun :wink1: Çok rahat sp kasarsin :wink1:

ColdHeart

Tanınıyorum
MrAkkan demiş ki:
Bunu öncelikle +5 yapip adv ile +6 veya +7 yapmaya calis.64 e kasicagin charın yan buildi bard olsun :wink1: Çok rahat sp kasarsin :wink1:
teşekkürler kardeşim +5 yapcam zati bide neden bard noise ve hız içinmi ? bide dual slot mu yapayım tek wiz yetermi biraz fikir verirseniz iyi olur.

Lrd

rank8
tolgahanin demiş ki:
MrAkkan demiş ki:
teşekkürler kardeşim +5 yapcam zati bide neden bard noise ve hız içinmi ? bide dual slot mu yapayım tek wiz yetermi biraz fikir verirseniz iyi olur.
noisenin bir anlamı yok sadece hızı açısından daha seri kasar + yapabiliyorsan dual slot yap ! hesapla işte tek wizde kascağının 2 katını kasacaksın :)
şimdiden kolay gelsin farm işi birçok kişi için sıkıcı olsada eğlenceli bence :twisted:

ColdHeart

Tanınıyorum
Lrd demiş ki:
tolgahanin demiş ki:
MrAkkan demiş ki:
noisenin bir anlamı yok sadece hızı açısından daha seri kasar + yapabiliyorsan dual slot yap ! hesapla işte tek wizde kascağının 2 katını kasacaksın :)
şimdiden kolay gelsin farm işi birçok kişi için sıkıcı olsada eğlenceli bence :twisted:
eyw kardeşim sağolasın bakalım bard lardan fırsat bulabilcezmi gerçi bendede 101 wiz var sorun oldumu getiririm hehe ^^

76 Sun bard 2 Adet 80 LvL FF bard Güzel bi dual slot Tambour+Dance+Hit.
Saatte 5k sp :)

9dg düşürebilmek için ne yapıyoruz arkadaşlar neler toparlayacagımızı bana soylermısınız hıcbır bılgım yok bunun hakkında ??

Lrd

rank8
şimdiden kolay gelsin farm işi birçok kişi için sıkıcı olsada eğlenceli bence :twisted:[/quote]
eyw kardeşim sağolasın bakalım bard lardan fırsat bulabilcezmi gerçi bendede 101 wiz var sorun oldumu getiririm hehe ^^[/quote]
he bendede 110 wiz var ama bardlar karşısında levelin önemi yok makara:

sende sağol dostum :P

ColdHeart

Tanınıyorum
UnDeFeateD demiş ki:
charların birbirini görmemesi lazım nasıl dance + hit + tambur açıyosun az bahsedermisin :) saatte 5 k sp gerçekten yapıyomusun ?

ColdHeart

Tanınıyorum
IZMIRLI_20 demiş ki:
9dg düşürebilmek için ne yapıyoruz arkadaşlar neler toparlayacagımızı bana soylermısınız hıcbır bılgım yok bunun hakkında ??
sitede forgotten world bölümüne bak detaylı anlatıyolar.

tolgahanin demiş ki:
UnDeFeateD demiş ki:
charların birbirini görmemesi lazım nasıl dance + hit + tambur açıyosun az bahsedermisin :) saatte 5 k sp gerçekten yapıyomusun ?
Bu benm hayalim :) Güzel bi slot derken birbirine yakın seri bi slotu kastettim. Mesela onglara doğru yürürken soldaki 3 tepe birbirine 75metreden daha yakın. Yada sağda kalan yamaçta birbirine çok yakın 4 slot var. Tabi bu slotlar dip köşelerdeki gibi güvenli değil o yüzden 40 lvl üzeri bi force charla range 5-8 yapılarak kasılan çarların korunması lazım.

72 Wiz Bard İle Hunlarda gördüğüm en iyi rakam saatte 2800-3000sp. 3000i akademi bufuyla gördüm tabiki :D
"2100 Skill exp point ganied" 1Pt hundan. 2 80Lv Bardla (sunlu ve danceli) 5000i görmek zor olmaz diye düşünüyorum...

ColdHeart

Tanınıyorum
UnDeFeateD demiş ki:
tolgahanin demiş ki:
UnDeFeateD demiş ki:
Bu benm hayalim :) Güzel bi slot derken birbirine yakın seri bi slotu kastettim. Mesela onglara doğru yürürken soldaki 3 tepe birbirine 75metreden daha yakın. Yada sağda kalan yamaçta birbirine çok yakın 4 slot var. Tabi bu slotlar dip köşelerdeki gibi güvenli değil o yüzden 40 lvl üzeri bi force charla range 5-8 yapılarak kasılan çarların korunması lazım.

72 Wiz Bard İle Hunlarda gördüğüm en iyi rakam saatte 2800-3000sp. 3000i akademi bufuyla gördüm tabiki :D
"2100 Skill exp point ganied" 1Pt hundan. 2 80Lv Bardla (sunlu ve danceli) 5000i görmek zor olmaz diye düşünüyorum...
hadi bakalım inş hayalin gerçek olr bende 2 tane 64 wiz yapcam birine burdaki sun u takcam diğerine +5 normal staff veya oda sun olabilir :) dual slot takılcam artık :)

Ben malazgirtte oynuyorum, bnm swde 64 wizi hiç bi slotta rahat bırakmazlar.

ColdHeart

Tanınıyorum
bende malazgirtteyim ama resimdeki char wiz bard bard skilleride açık sorun oldumu getiririm sıkıntı olmaz :)

Yukarı Alt