88 lvl olan full str glavier karakterimi satıyorum Seti garment,HAT hariç tüm itemleri +4 full blue,glavie +6 idi +7 denemesi sonucu yandı ama glavie duruyor,benım ikinci kez yakışım kalbim dahasına dayanmıyor alacak kişi isterse deneyebilir :D Skillere gelince SS koyamıyorum çünkü Glavieyi yaktığım gece oyunu bilgisayardan kaldırdım Skiller şöyle;
Heuksal: 87 haliyle tüm skiller max :D
Fire : 70 burdada tüm skiller max buff el yakma pasifi vs.
Ligthining: 68 Ghost Walk serisi max,parry ratio bufu son kitap açık 2lvl 69da 3 lvl oluyordu maxlayamadım mag balance ekleyen buff max sonuncusu açık %16 mag balance ekliyor çok güzel bi buff
Cold: 0 char full str oldugu için phy defansı yüksek oluyor zaten ben cold yeine pacheonu tercih ettim neden derseniz Attack rating pasifi için Silah ile birlikte çarın Hit Ratio 350+ oluyor pacheon skilleride 60 lvl e kadar max dır.önceden pacheon 69 lvl di 60 a indirdim fire ı yükseltmek için.
çardan çekilmiş bir kaç ss koyayım.
15boco.jpg

33zfzsw.jpg

1118oxj.jpg

Ve işte çarı bırakma sebebim :cry: :cry:
2h745sz.jpg

karşılığında istediğim Vip Acc. veya olympus serverında 50+ bower sadece Bower. Fiyat olarak bir şey düşünmedim teklifere açığım.

suanda elimde 55 lwl bower var server sparta baya saglam 5m parası falanı filanı var istersen takasa come pazartesi tabi

darkonder

Öğretiyorum
uranus 57 lvl x-bow dagger skıllerı yan build bard danceler acık noise acık super bı char ama bence tavsıye etmem :D cunku gızlı sorusunu unutmusum temın denedım sıfreyı deyıtıremıyom :S

Yukarı Alt