- Resim Silinmiş.
attack raitinge dikkat :lol:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
arkadaş +10 bastı aegede ertesi gün soyuldu.. .Angry0bSecure (secure kısmını yanlış yazmış olabilirim) şuan çarını satıyor satış yerinde zaten

@Spartan123
Bize ne arkadaşının +10undan afedrsiniz de ? Sidikmi yarıştırılıyor burada ?
@LADRE
Glavie tek kelimeyle mükemmel ötesi ağzım açık bakıyorum öyle :P

RoyalFlush

Bilgiliyim
hiç güzel bir glavie değil str si 5 beğenmedim...

şaka yapıyorum tabi sun lar dışında şimdiye kadar gördüğüm en iyi statlara sahip olan glavie.

yorum yapanlara teşekkürler ama her an bladeye dönebilirim daha öncede bowdum..d (soh bowun resmini koymuştum yine buraya hehe..)

Blade'e donmeni pek onermem.Bu silahla oyunun tadını her saniyesinde alırsın.Bunla karsında durucak pek blade tanımıyorum.

vay vay vay ertan deLü yapmısın charı bn trian abe ne o öle charın cok güzeL ollmus hayırLı olsun ne diyem :lol:

3 kere +6 dan silah patlattım koymayın şu resimleri içim gidiyor yaw :P
Walla ne yürek var sizde de arkadaşlar :=) Healal olsun güle güle parçala glavie yi :mrgreen:

CooLLer demiş ki:
Blade'e donmeni pek onermem.Bu silahla oyunun tadını her saniyesinde alırsın.Bunla karsında durucak pek blade tanımıyorum.
Komiksin :lol:
Benim bi abim var 1 glew 1 int e tek basına rahat dayandı :thumbsup:
Bide 2 wızard bunu dowdan ravınenın ortasına kadar koşturdular indiremediler bleeadcı ne kadar emek harcasada güçlüdür attackları hariç He koşturduda noldu sonra bi bowcu arkle 2 sınıde kestıler :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Yukarı Alt