Titus Pullo demiş ki:
Şaşırtıcı. Biz ot geldik ot gidicez bi +5 silahtır gidiyo^^

atılan globallerde immo astral steady ve lucky kullanılmadıgı yazıyodu ss almak istedik ama stall açmadı glavieyi basanda bi misirli

Braunx demiş ki:
Titus Pullo demiş ki:
Şaşırtıcı. Biz ot geldik ot gidicez bi +5 silahtır gidiyo^^

atılan globallerde immo astral steady ve lucky kullanılmadıgı yazıyodu ss almak istedik ama stall açmadı glavieyi basanda bi misirli
hıh. Arapsa geç. Bizim serverda hepsine düşmanım. Hiç sevmem petrol zengini artizleri :P :lol:

+5 olsa gene iyi ara silahlar +4 alayı ama bir keresinde 56+6 kullanmıştım oda benim degildi gerisi 80 e kadar +4 ara sılahlar bir 72+5 vardı :mrgreen: :mrgreen:

Dün+6 bastım die havaya uçtum millet +10 a gidiyo wowannes ne diyim ; bu arada kaldırmışlar rev6 dan

oyunu bırakmak zorunda kalmasaydım sorardım benim eski guild :D daha dorusu oyuna dönersem o guilde gircem tekrar ama seneye yeni serverda başlamak istiorm :? acayip ısrar ediolar gel gel die :D ayrıca araplar pis falan deil :D tanıdığım bi çok türkten daha iyiler genelleme yapmayalım :D

Espio demiş ki:
Dün+6 bastım die havaya uçtum millet +10 a gidiyo wowannes ne diyim ; bu arada kaldırmışlar rev6 dan

arkadas biraz korkak serverda pk olaylari cok oldugu icin zannedersem kasasinda tutuyo 8)

bencede mısırlılar cok iyi insanlar türklerin bazılarından iyiler bence pacificte bi adamda 85+11 blade var adamın adı _Gılgamesh_ ve bi tane daha var aynı silahtan oda Prowd diye bi adamda:D :S

Yukarı Alt