1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

80'lik Nine Sevdiğine Kaçtı

1. MrCrossover

MrCrossover Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Maaş Kuyruğunda Tanıştığı Adama Aşık Olan 80 Yaşındaki Kadın, Aşık Olduğu Kişiye Kaçtı. Oğlu ise Kalp Krizi Geçirdi.

Konya'nın Seydişehir ilçesinde, emekli maaşını çekerken tanıştığı adama aşık olan 3 çocuk annesi 80 yaşındaki kadın, hastaneye gitme bahanesiyle aşık olduğu kişiye kaçtı. Durumu öğrenen oğlu kalp krizi geçirdi.

Konya'nın Seydişehir ilçesi Kavak köyünden Gülsüm Arslan, emekli maaşını almak için girdiği kuyrukta Kazım Yıldız ile tanıştı. Bir süre sohbet eden ikilinin dostluğu aşka dönüştü. Yaklaşık 10 gün önce hastaneye gideceğini söyleyerek ayrılan Gülsüm Arslan, akşam olduğu halde eve dönmeyince ailesi Gülsüm Arslan'ı aramaya başladı. Aramaların sonuçsuz kalması üzerine aile durumu jandarmaya haber verdi. Babannesinin hayatından endişelendikleri için aramaya koyulduklarını dile getiren torunu Mahmut Arslan, yaşadıkları ilginç olayı şöyle anlattı:

"Babaannem acaba bir yerlerde düştü kaldı mı? diye endişelendik. Bunun üzerine hastaneye giderek babaanneme baktık. Hiç bir yerde bulamadık. Akçalar kasabasından Kazım Yıldız 2 ay önce babaannemi istemişti. Jandarmaya haber vererek Akçalar kasabasında oturan Kazım Yıldız'ın evine gittik. 0 babaannemin orada olduğunu gördüm. Jandarma ekipleri sorduğunda babaannem kendi rızası ile Kazım Yıldız'ın evine geldiği ve onunla evlenmek istediğini söyledi."

Mahmut Arslan, durum ailesine anlattı. Gülsüm Arslan'ın Marmaris'te oturan oğlu Ahmet Arslan annesinin kocaya kaçtığını öğrenince kalp krizi geçirdi. Daha sonra tekrar babaannesinin yanına giden Mahmut Arslan, "Resmi nikahlarının kıyılmasını istedim. Kazım Yıldız da bu ay içerisinde nikah kıyacaklarını söyledi. Artık yapacak bir şey yok. Mutlu olmalarını diliyorum." diye konuştu.

2. sweetCHIEF

sweetCHIEF   globalmod playboy rank8

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    38
    Helal olsun nine :P Geçmiş olsun oğlu. :lol: