Merhaba arkadaşlar.80 lwl a kadar sadece wizard olarak kastım. Yalnız cleric açmayı düşünürken ne gireceğim party e buff derdim war nede birilerini canlandırmak...Benim istediğim sadece kendi silahımla (staff) kasarken cleric skillerinden hangisini aktif olarak kullanabiliorum? İşime yarayacak olan bi skill varmı acaba? Oyun içerisinde ne kadar düzgün sorarsan sor saçma sapan cevaplar yada dalga geçtiğini sanan aptal çocuklardan bıktım artık...Tek derdim Robe kıyafet ve staff la aktif olan cleric skill warmı? Warsada ne işe yarar?

Recovery Division,Bless Spell;Heavern Revange,şu ustten alta dogru donen skıll(adı aklıma gelmedı:D)daha var bı kac tane cok ısıne yarar bunlar

Kendine Buff basmak için ve eline staff aldıgında gitmeyen skiller :

Recovery Division (Belli sn.'ler içinde sana HP verir)
Bless Spell (Her 2 dk.'da 1 basılan ve sana belli miktarda mag. ve phy. defans verir)
Holy Word ( Zehirlerin tutmaması için ve iyileştirmede kullanılır)
Holy Spell (Holy Word'un gelişmişidir ve tutma olasılığı nerdeyse hiç yoktur)

Bunları açabilmen için: Charity ve Faith skillerinin açık olması gerekir.(Vurus skilleri değildirler Passivdirler)

Cleric atack skilleri :
Heavenly Rage : Vurus skillerin daha da etkili olması ıcın her uplandıgında belli miktar +% mag. attack verir. (NOT : Sadece clerici alırsan eline + Passivdir)

Trial Cross: Vurus skilli 4 Lv. de açılır açmana gerek yok bnce
Justice Cross : Vurus skilli 60 Lv. de acılır
Over Healing :20 Lv. de açılır bence Glut Healing i bekle ...
Glut Healing :70 Lv. de acılır
Offering : Çok buyuk dmg.'lar yapan bir skill
Pure Offering : Offering in gelişmişidir critical vurma olasılıkları vardır ayrıca

Sanırım bu kadar ........... :) Cleric skillerin açıklamaları ıcın konula var zaten bıraz bağsedeyım dedım.

işine yarıyacaklar recovery division ve holy word dür.bunlar staff ı eline adlığında kalır aslında staff eline aldığında kalan bi de bless spel var bildiğim ama o 45 sn kalıo önemli durumlarda hayatını kurtarır.robe ile hiç bi avantajın olmas cleric de eğer L.armor giyersen cleric fazladan defans verir daha az yatarsın.

Yukarı Alt