Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Çok Normal Bir Şey Rolling Eyes 62 Leveldı Heralde Benim Arkadaşımda Yatmıştı Zombie Status Gelince Canın 1 E Kadar İniyor Zaten 1 De Onlar Vuruyor Ölüyorsun Surprised

Uni Pill Almayınca Böyle Oluyor kahvekeyfi

Sağ Alta Bakın Wink

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
JuNioRKinG demiş ki:
Pk işareti var arkadaşım zombiyle ne alakası var ne kadar zombi yerse yesin 1 canı kalsın ordaki yaratıklar 80 lvl adamı yatıramazlar Akıl mantık işimi bu pk dan yatmış işde kahvekeyfi :?!!!
Pk İşareti Eskiden Kalma Olabilir ...

Sağ Alta Bakarsan Zombie Status Removed Diyor ... Canavarların En Düşük Vuruşu 1 Can Götürüyor...

Bknz ; 65 Levelım Manyang Bile Bana 1 Vuruyor...

Zaten 1 Canı Kalıyor Zombi Yiyince (Tabi Pot Basarsa Ki Basmış) ...

Onu Geçtim Hiç Bir Şey Bilmiyorsanız Chat Bölümüne Yazdıklarını Okursunuz Adama Demişler Yattın Mı Diye yea Zombi Status Demiş Dalga Geçmişler...

Kemalist demiş ki:
JuNioRKinG demiş ki:
Pk işareti var arkadaşım zombiyle ne alakası var ne kadar zombi yerse yesin 1 canı kalsın ordaki yaratıklar 80 lvl adamı yatıramazlar Akıl mantık işimi bu pk dan yatmış işde kahvekeyfi :?!!!
Pk İşareti Eskiden Kalma Olabilir ...

Sağ Alta Bakarsan Zombie Status Removed Diyor ... Canavarların En Düşük Vuruşu 1 Can Götürüyor...

Bknz ; 65 Levelım Manyang Bile Bana 1 Vuruyor...

Zaten 1 Canı Kalıyor Zombi Yiyince (Tabi Pot Basarsa Ki Basmış) ...

Onu Geçtim Hiç Bir Şey Bilmiyorsanız Chat Bölümüne Yazdıklarını Okursunuz Adama Demişler Yattın Mı Diye yea Zombi Status Demiş Dalga Geçmişler...
aynen zombi yemişde ölmüş karşıdaki kişi pk olunca sende pk olmuosun pk olmayınca pk işaretin olmuo adam eskiden pk olmuş yani pk lıkla alakası yok

Yukarı Alt