Chinese Bow Kardeşim Mütiş bir Char Oyunun En Sağlam En Hızlı Charı Bi Mag Def Kötü Onuda Garmentlerle Örtebilirsin!!!

kardeş bu bug un wizardlarla alakası yok oyunun media pk2 denen dosyasıyla oynama sadece yani seni bu dosyaya sahip herhangi bi çar göreblr ve şahsen o dosya bendede var ama asla bana karışmayan brini bulup kesmedim ... bana ark yaptı ve wizard ve rogue karakterlerin gücünü hiçe sayıyor zaten bu çarlar tek at tek ye çarları
tek yiyip oturuyorlar bu bug yüzünden malesef...

bunun wizardlarla bir ilgisi yok bu media pk2 dosyasıyla oynama sorunu normal bi çin bow bile göreblr

Görünmez olup ezik gibi arkadan bir insana saldıracaksanız hiç oynamayın daha iyi.
Geç karşısına başlat pvp yi.ÖYLE SAVAŞ.Videosunu da yaparsın koyarsın illet olsun diye.

Rogue tek ye tek at çarı değildir.... Bunu söyleyen asla yüksek lvl kasamamış olan eziktir.
Tek at tek ye çarı dediğin wizard olur.

discogolf demiş ki:
Arkadaşlar 80 lvl full farm rogue/bard rogue skiller xbow dagger hepsi full ama gel gelelim tam bir şamar oğlanına döndür bir bug sayesinde helal olsun silkrod a ya düzeltir bu hatayı ya da bırakacam bu charı ! Sakın sizde rogue açmayın okuyun anlayacaksınız..
1. Fire trap 'ı rogue destealth açarsa yerde görebilir ve siz stealth (görünmez ) modda iken o bombanın üstünden geçseniz dahi size etki etmez ancak o fire trap bombası siz görünürken etki eder.
2. Wizardın destealth skilli yoktur onun detect diye sadece invisible charları görebilen bir skilli vardır.
3. rogue charınızla görünmezken detect pill potion kullanamazsınız yani illa görünür olup o pot u kullanacaksınız etrafta 15 m içindeki tüm invisible ve stealth karakterleri göresiniz.. e bu zaten intahar !! adam seni hemen öldürüyor!!
4. wizard bu detect pill midir nedir onlardan daha önce kullanıp görünmez olabilir mi? Çünkü rogueler bu detect pill (pot) lardan kullandıktan sonra bu pilin süresi bitene kadar görünmez olamıyor!!!!!!!!!!!!!
Şimdi gelelim benim bu rogue charı resmen silecek kadar sinirimi bozan olaya!!!!.
PvP 'ye giriyorum hız skilli falan yapıp ardından destealth yapıorum görünmez rogueleri görmek için ardından görünmez olup dışarı çıkıyorum etraf sakin tam etrafta dolaşırken birden yanımda bir wizard çıkıp meteor indiriyor !!! üstelik bir dakika falan etrafımda birşey yok gelen yok giden yok uzaktan beni görüpde görünmez olan yok .. görünmezken beni yakalıyor! benim stealth son seviyede! adam görünmeden geliyor yanıma pot pill hiçbirşey de kullandığını görmüyorum!!! beni öldürdükten sonra üstüne tıklıyorum adamın üstünde sadece wizard vuruş arttıran skill ve %100 koşma potu var! başka bir skill ya da detect pill resmi falan da yok! adama soruyorum nasıl görebiliyorsun söylemem bu bir bug diyor! ne biçim bir bug tır bu oyun ne kadar saçma sapan bir hal aldı! madem böyle bir bug var bu kadar zamandır bu gm ler nasıl düzeltmez anlamadım gitti !!! 2 haftadır pvp falan yapmıyorum iyice canım sıkıldı hep aynı olay ! dışarı çıkıorum rogueleri görüorum birbirimize dalıoruz yanımızda bir wizard çıkıor tek tek tüm roguleri adam görünmeden bulup görünmezken indiriyor !!!!! tamamen koyverdim oyunu! bu ne saçma bugdır! bir bilginiz var mı nasıl yapıyorlar bunu ? wizardlardan kurtulabilmenin bir yolu var mı ? ?

Sende görünmez insanları gör canım.... Bunun pk2 si var buna özel... indir... sende görünmez adamı gör ve sen xbow roue oldugundan daha uzaktan İNDİR onu..
Her halde en iyisi ya int spear yada rogue

Görünmezlik Skilini İlk basıp ardından görünmezliğe geçersen görebiliyorsun galiba..

Sende Pk2 editle Sende Gör kardeşim bu kadar kolay madem haksızlık war dıosun sende yapıcaksın olacak bıtecek.

o neden oluyor söleyeyimmi
bazı programlar var bütün görünmezleri görebiliyorsun aynı yama
gibi adam onun sayesinde seni görüyor

gelelim adamın görünmezliğine bazı programlar var yine sei görünmez yapıyor ve kimsede göremiyor
yani sorun rogue de deil
benim 90 lwl rogue+clerick var ve hiçbir sorunum yok

yani anlatacağım bir iki program yüzünden 80 lwl rogue+bard bbırakılmaz o programları jojmax ne zaman banlarsa o zaman sorun çözülür...

Yw arkadaşlar hiç mi konu gezip görmediniz media pk2 yle oynamış etraftaki görünmezleri görebiliyor bendede aynı şey war googleye ayzın bulursunuz anti görünmezlik paketi pk2 çok güzle ama kasarken kullanmayın gm görürse ban !! ama flag pwp gibi yerlerde şe yarıo

Yw arkadaşlar hiç mi konu gezip görmediniz media pk2 yle oynamış etraftaki görünmezleri görebiliyor bendede aynı şey war googleye ayzın bulursunuz anti görünmezlik paketi pk2 çok güzle ama kasarken kullanmayın gm görürse ban !! ama flag pwp gibi yerlerde şe yarıo

Şimdi Güzel kardeşim anladığım kadarı ile sorunun ben pvp yaparken görnümez oluyorum. Görünmez olanları, görmeye yaran skilleri kullanmadan bir wizard ya da herhangi biri beni nasıl oluyorda görüyor diye soruyorsun yanlış okumadıysam sana bir şey söyleyeyim bu bir bug ya da başka bir şey değil. Bu tamamı ile pk2 edit. Ben seni 1lvl charla da görürüm 90lvl charlada china ya da eu farketmez. Bunlar nette bulunabilir dosyalar. 133-150mb bir boyutu var ayrıca uniq çıkış noktalarını falan görebilme gibi ek özellikleride mevcuttur. Yani bunda joymaxın bir suçu yok çünkü snn pcndeki bir pk2 dosyasına müdahale edecek kadar uğraşmazlar. Sana tavsiyem sende bir media.pk2 dosyası bule ditlenmiş bu sinir olma durumundan kurtul :wink1: dhaa fazla destek olabilirim sana msn:[email protected] iletişime geçebilrisin. Iyi oyunlar. Bua rada charı silipte yazık etme :)

yaf işin en kolay yolu agbot kulan agbotta da var ben agbotla görünmezleri sanki bersek açmışlar gibi görüyorum hemde her mesesafeden

Arkadaşlar bug falan deil.Siz hayatınızda hiçmi duymadınız pk2 edit diye bişey bu sitede bile var.Tüm eu Görünmezlik skill'lerini lt eder.Nasıl çalışır???

>>>> Editlenmiş media pk2'yi indir.Koy silkroad'a görünmezlik die bişey kalmaz....

bn wizard kasıodum 65 lvl olmustu görünmezlik son seviyede olmasına rağmen pwpde adamlar bni görüo fakat aynı lvl wizardı göremiolar bu nasıl oluo anlamıodum bu yüzden bıraktım charı

Yukarı Alt