1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

80 lvl rogue char şamar oğlanına nasıl döner !!!

1. discogolf

discogolf Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar 80 lvl full farm rogue/bard rogue skiller xbow dagger hepsi full ama gel gelelim tam bir şamar oğlanına döndür bir bug sayesinde helal olsun silkrod a ya düzeltir bu hatayı ya da bırakacam bu charı ! Sakın sizde rogue açmayın okuyun anlayacaksınız..
    1. Fire trap 'ı rogue destealth açarsa yerde görebilir ve siz stealth (görünmez ) modda iken o bombanın üstünden geçseniz dahi size etki etmez ancak o fire trap bombası siz görünürken etki eder.
    2. Wizardın destealth skilli yoktur onun detect diye sadece invisible charları görebilen bir skilli vardır.
    3. rogue charınızla görünmezken detect pill potion kullanamazsınız yani illa görünür olup o pot u kullanacaksınız etrafta 15 m içindeki tüm invisible ve stealth karakterleri göresiniz.. e bu zaten intahar !! adam seni hemen öldürüyor!!
    4. wizard bu detect pill midir nedir onlardan daha önce kullanıp görünmez olabilir mi? Çünkü rogueler bu detect pill (pot) lardan kullandıktan sonra bu pilin süresi bitene kadar görünmez olamıyor!!!!!!!!!!!!!
    Şimdi gelelim benim bu rogue charı resmen silecek kadar sinirimi bozan olaya!!!!.
    PvP 'ye giriyorum hız skilli falan yapıp ardından destealth yapıorum görünmez rogueleri görmek için ardından görünmez olup dışarı çıkıyorum etraf sakin tam etrafta dolaşırken birden yanımda bir wizard çıkıp meteor indiriyor !!! üstelik bir dakika falan etrafımda birşey yok gelen yok giden yok uzaktan beni görüpde görünmez olan yok .. görünmezken beni yakalıyor! benim stealth son seviyede! adam görünmeden geliyor yanıma pot pill hiçbirşey de kullandığını görmüyorum!!! beni öldürdükten sonra üstüne tıklıyorum adamın üstünde sadece wizard vuruş arttıran skill ve %100 koşma potu var! başka bir skill ya da detect pill resmi falan da yok! adama soruyorum nasıl görebiliyorsun söylemem bu bir bug diyor! ne biçim bir bug tır bu oyun ne kadar saçma sapan bir hal aldı! madem böyle bir bug var bu kadar zamandır bu gm ler nasıl düzeltmez anlamadım gitti !!! 2 haftadır pvp falan yapmıyorum iyice canım sıkıldı hep aynı olay ! dışarı çıkıorum rogueleri görüorum birbirimize dalıoruz yanımızda bir wizard çıkıor tek tek tüm roguleri adam görünmeden bulup görünmezken indiriyor !!!!! tamamen koyverdim oyunu! bu ne saçma bugdır! bir bilginiz var mı nasıl yapıyorlar bunu ? wizardlardan kurtulabilmenin bir yolu var mı ? ?

2. DoNJuaN

DoNJuaN Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Confused Shocked hiçbi bilgi yok ama şaşırtıı mesajın..

3. discogolf

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben de yeni wizard açtım sırf bu hileyi nasıl yapabildiklerini bulabilmek için ne yapıp edip öğrenmeye çalışacam size bu hileyi kullanan guildi de söyleyeyim LT_Dreamz guildi hepsi hileyi biliyor ama anlatmıyor enin de sonun da bulacam .. wizard şimdiden 40 lvl oldu zaten .. Wink

4. StarkDrache

StarkDrache Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşım o kadar uzun yazmıssınki okumaya fırsatım yok kusura bakma Neutral

5. The_DifferenT

The_DifferenT Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Fucker LoL
    Valla gerçekten ilginç bi durum harbiden de çok salakça duzelmezse rogue diye bir charın onemi kalmaz tabi sadece bu guild bilirse sorun yok ama bi şekilde herkes ogrnirse rogue charlara by by diyebiliriz bende 58 lvl bir wizard aolrak bizzat nasıl oldugunu bulmaya çalışacam bakalım bulabilirsek belki paylaşırım :lolmuch:

6. discogolf

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Malesef wizard charlar görünmez modda detect pill kullanabiliyormuş Sad rogue charlarda böyle birşey yok! oyunun bug ı buymuş Sad kullanan wizard var mı deneyen ? bu bilgi doğru mu eğer öyleyse düzeltene kadar 80 lik charı sadece para charı yapacam pvp mivipi yok Sad

7. spoody

spoody Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    eu çar kasmadım ve bilgim yok ama oyunda arkadaşlarla muhabbetini ettik. evet arkadaşlar wizardlar görünmez durumdayken diğer görünmez olan çarları görebiliyor ve kendileri görünmüyor.bu belki wizardların çok düşük canlarının olması ve defanslarının yok denecek kadar az olmasından kaynaklı bi extra özellik olabilir. çünkü aynı olay can ve defans düşüklüğü yüzünden eu çarlara verilmiş.chinese çarlar görünmez olamıyor ama defansları iyi . ama eu çarların defansları kötü görünmez olabiliyorlar.aynen bunun gibi wizardlara da eu çarlar içinde ayrı bi özellik verilmiş sanırım.

8. Bordo_Bere

Bordo_Bere Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    yandık o zaman benimde rogue çarım var. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

9. Creepy

Creepy Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Sırf Bu nedenle Çarımı Sattım lvl 47 Rogue Poseidonda Herneyse bunu bana arkım yapıodu ben adamla kapısıorm canım azaldıktan sonra bana bi koyuyodu tamam ben onu görsem öldürcem ama görünmüyor görünmezlik en üst seviyedeydi ama yinede çare olmuodu herneyse Bence Devam et sen kasmaya nede olsa devamı gelir(çözümü dicektm :mrgreen: )

10. discogolf

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Evet hala joymax denen yalama şirket bu konuda herhangi bir düzenlme yapmadı o kadar email gönderdim o kadar yazdım forumlara ama jotmax'tan hala cevap bile gelmedi!
    aslında düşünüyorumda o kadar çok para botu olan serverlarda bi tane bile GM göremiyoruz !! bu şiket hiçbirşeye önem vermiyor gibi! yani nedir bu arkadaşım bu kadar basit bir bug'ı onaramıyorsan sen ne diye benden her ay 50 -60 dolar alıyorsun sen necisin!! rezillik
    !!! sen koca şirket 1 tane gm bulup bu rezilliği temizleyemiyorsan o zaman komple sil o oyunu yalamalar şirketi !

11. Torquel

Torquel Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Full sunları yatarın charı bi bu olay icinmi sation(Full sunda abartılı olmsu extraokk )Bitek wizard gorebiliyor seni anladıgım kadarıyla.Ehh nolmus bi wizarddan.Bi kere hangi wizard teeee yaslı amcaye gidip o kdr para verir bunun icin.Bide ben sunu anlamadım.Roguelar benim bildigim hem gorunmez olabilio,hemde gorunmezleri gorme skilli var.Ehh sen bu gorunmezligi gorme skilini kullanınca gormiomusun.

12. h&a

h&a Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bak kardes Wizard invisibility (dogru yazdim mi bilmiyorum) skilini kullaninca son lvl de ise seni görür bu da ilk harekette görünür olur bu normal senin onun baska skill kullanip kullanmadigini görmemen kahvekeyfi

13. discogolf

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ewet full sun herkesi alıyorum .. isteyen gece 2-3 gibi babelde dw ye gelsin pvp yaparken izlesin en güçlü charlar homocidlerange falan thieflerden sexynurse 2weak 2strong hepsi dahil hepsini tek tek alıyorum.. birtek bu lanet olası bug sayesinde LT_dreamz lerin wizardlarını yakalayamıyorduk artık onunda bir çaresini buldum satmaktan da vazgeçtim :lol: yanıma warior ya da cleric alıyorum wizardlar gelince.. görse bile vuramıyor yemiyor ! vursada tekde alamıyor geriye rogue xbow ile wizardlara tek atış ... MORT...

14. discogolf

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hayır beni göremez o skill sadece wizardları görebilir .. şöyle açıklayalım o skill invisible charları gösterir ben stealth olurum.. stealth ları görmesi için pill kullanabilir birtek wizard.. hele hele ki bu wizardlar beni görünmezken görüyor bu da mümkün değil çünkü rogueler bilir stealth moddayken detect pill kullanamazsın ama oyundaki lanet bug dan dolayı wizardlar invisible moddayken detect pill kullanabilirler.. bu kadar basit işte.. yanınıza warior alın buff atsın ya da cleric alın buff lasın o zaman wizard görünmez olup görse de size vursa da birşey yapamaz, o canla üffleseniz yıkılıyorlar zaten hmm

15. EnDZoNe

EnDZoNe   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cinliler ne yapsin ? gorme sanslari yok... fire da bi skill var 8 lwl adamlar 9 lwl yapabiliyo yani 80 lwl i görmesine imkan yok .. biz ne yapalım adamın vurmasını bekliyoruz kuzu kuzu

16. RoyalFlush

RoyalFlush Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    jeofizik mühendisi
    kesinlikle katılıyorum çinlilerin eu çarlar karşısında şansları çok az bu konuda görünmez olan oyunu alır bu kadar basit

görünmezllik icad oldu mertlik bozuldu kahvekeyfi

17. cafincaf

cafincaf Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Chin charları her ne kadar dezavantajlı gibi görünsede Bence bu biraz PVP yaptıgınız ortama bağlı. Lagsız ve teke tek bir ortamda wızardalara karşı açacagınız fire wall yada roguya karşı açacagınız cold wall en az 2 atış absorve edebiliyor gorunmez olup yanınıza gelse bile atışı almadan once wall serıse basabılırsenız damage almadan yatırma şansınız var . Tabiki uzerınizdeki ıtemler silah durumu vs eşitse

18. Sniker

Sniker Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    LAgsız bi ortamda imkansız olduğu için... Evil or Very Mad Evil or Very Mad

19. ciko1984

ciko1984 Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Elek. Elek. Miyendisi
    enteresandır wizard o skille başka wizardları görebiliyor roguede başka rogueleri :lol:

20. Disubev

Disubev Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

arkadaşım sen en iisi bırak!!! hmm