80 olsunda bi şekilde parasını tamamlar ama kendine eziyet ederek oynaması çok yanlış zevkini çıkararak kendine dert etmeden oynaması lazım sonuçta oyun bu eziyet aracı değil eğlence aracı Exclamation

hihihi nap biliomusun bir char aç seni pwp de kolay yatıran yada yatıran her nese ksa biraz sonra ondan sıkılıcan lan bennim char güzel felan öle kasmaya başlarsın ben 79 lwl e öle gelebildim yoksa sıkıntıdan patlardım bot orda onu kası bende salak gibi ona bakıorum :lol: ama açtın char eu olsun paso ölsünki kendi charından haz al ilerde bu char sper olur gibilerinden extraokk

nonpo1nt demiş ki:
böle hayatın pardon ama arkadaşlar anasını sıkım bı arkadaşım vardı en yakın oda sevdiğim kızla cıkmaya başladı
bide konumusla alakası ne :lol: git faça çek müslüm bba dinle önünede meze sofrası

jumper

Öğretiyorum
ya ben daha 80 olamadım bi turlu hep baska char acıyom ama simdi crossbow actım kararlıyım 80 olcam

nonpo1nt demiş ki:
böle hayatın pardon ama arkadaşlar anasını sıkım bı arkadaşım vardı en yakın oda sevdiğim kızla cıkmaya başladı

Garson bi Büyük GeTir uLa Roman Gibiymiş Haa

+1990

Bune Saçma Hayat Bune Dingil HayaT Bune Kopuk Hayat Bune Manyaq Yaşam Tarzı Ya Bune BoHeM ya

80 olamaman eğer bot kullanmıyorsan şaşırtıcı bişi degil bot kullanmadan suan birine char ver kimse elle 80 kasamaz çünkü oyunda slot kalmadı nereye gitsen ks var gold botterler 76 lvl e kdr tüm moblarda kasıyo
80 lvl olmak istiyosan bi char ac bence 30 lvl e kdr elle kas o sürede kullandıgın bota yazık olur çünkü 2 gunde 30 olursun Gt ile ve paralı tbot (aylık bot) al 2 ay içinde 80 olursun üstelik str bile olsan zorlanmazsın tbot çok hızlı kasıyo sadece ayarlamalrını yapabilmek biraz ustalık gerektiriyo

bak şimdi kardeş 50 den sonra exp gelmez olurmu yaw 0.03 gelir en azından o exp bana gelse varyaaa süper olur bana 0.01 gelior 2 yaratık kesiom buna ne dicen eğer 50 lvlde sıkılıyosan sroyu bırak 80 olman imkansız :lol: umarım yardımcı olmuşumdur mucX

Sen brz para bırıktır,git 70-80 arası bi char al,onu duzenle brz,kesinlikle zevk verir.Eger baska char istosan bence aynı serverda bi EU bide China charın olsun neci oldukları onemli degil olsun yeter.Bide arkadaslar varsa oynayan ohhh bitti.

The_DifferenT demiş ki:
80 olamaman eğer bot kullanmıyorsan şaşırtıcı bişi degil bot kullanmadan suan birine char ver kimse elle 80 kasamaz çünkü oyunda slot kalmadı nereye gitsen ks var gold botterler 76 lvl e kdr tüm moblarda kasıyo
80 lvl olmak istiyosan bi char ac bence 30 lvl e kdr elle kas o sürede kullandıgın bota yazık olur çünkü 2 gunde 30 olursun Gt ile ve paralı tbot (aylık bot) al 2 ay içinde 80 olursun üstelik str bile olsan zorlanmazsın tbot çok hızlı kasıyo sadece ayarlamalrını yapabilmek biraz ustalık gerektiriyo
Bu adamda isi bilio extraokk Hatta 30 degil bi yine sıkılana kdr.40-45 kdr kas sonrası botaa.Bide istedigin charın sole bi 80 lwl seklinin printini bilgisayarın onune as.İlk 2 80'imi ole yaptım.

MakmeN demiş ki:
bak şimdi sana usta sro cuların taktigni aciklicam

1) premium alacaksin
2) bot alacaksin
3) gunu en az 20 saati bot kasacak

iste bu kadar basit bisi 80 lvl olmak sen elle kasarak 80 lvl olmayi dusunuosan way senin haline elle 50 lvl olduysan harbi helal olsun sana ben elle 10 lvl bile kasamam :lol: ama botla 2-3 ayda 80 char kasarsin

saydim 3 maddeyi uygula seninde 2 ayda 80 lvl charin olsun
yok ya bitek bot alsa yeter fll kasıcan

sana bak bütün tecrübelerime dayanarak nasıl 80 lvlın olur dıye bir çözüm verecegim
simdi gidiyorsun biryerden 100 ytl buluyorsun en yakın iddaa bayisine gidiceksin banko 3 mac bulacaksın ve ganyanı 3-4 arası olacak 100 misli yapacaksın 90 dakika bekliceksin (tutarsa) bana geleceksin sana 80 lvl char satacagım :mrgreen:

yaw arkadaslar para sorun deil ( silk ve bot için) ama pc yi açık bırakamam biran önce kendi başıma yaşamak istiom yada alcam bi laptop( sro kaldıran cinsten) fazla ses te çıkartmaz aç pre yi kur botu laptopuda at kanepenin altına 2 ay sora al kanepenin altından aaa bi bammışın '80 lwl olmuşum' dicemi sanıyorsanız yanılıonuz aa bi bakmışın laptop pört :lol: :mrgreen: çokmu komiğim ne :mrgreen: :lol:

YA ARKADAŞIM SENİN ÇEKTİĞİN SIKINTIYI BENDE CEKİOM BEN BOT ALDIM ŞİMDİ 40 OLDUM BOT MANYAQ YASIO AMA FAZLA ACIK TUTAMIOM BENİMDE O PRABLEMİM VAR DİĞER ARKADASIN DEDİGİ YOL İSE ARKADASINLA KASMA YOLU YANİ BENİMDE OLE GUVENEBİLECEGİM ARKADAŞIM YOK ONUN İÇİN BENİMDE SIKINTIM COK ŞİMDİYE KDR EN FAZLA 42 LV İ GORDUM BENİM ARKADASLAR BASTI GİDİO GECE GUNDUZ BOTTALAR NAPCAM BİLMİOM ONLAR" 72 FLN OLDU BEN 40 :d NAPABİLİRİMKİ BANADA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

kardesmiyiz neyiz :lol: :mrgreen: çözüm 2 pc olcak biri laptop olcak laptop ses de çıkarmaz sakla biyere full nette kalsın bnde masaüstü var laptopta var ama kaldırmıo laptop aq ( denemedim hiç 64 ekran kartı 128 ram kaldırırmı ?)

hesapladım 3 x 32 gun / 24 saat (Tbot) + 3 aylık silver premium toplam 150 Ytl hatta daha az yapıyo şimdi 150 ytl ayır 3 ay bu sekilde en az 1 tane 80 full farm charın olur pc ne kdr çok açık bırakırsan olanak imkan o kdr çok artar

Yukarı Alt