Arkadaslar ben bu SRO da bitürlü yükselemiyorum 50 lvlden sonra kasasim gelmiyor Sonarlarda accayip saglam parti buluyom en düsügü 55 lvl admlar deli gibi kasiyor ama gelen exp beni memnun etmiyor, zamanli SIKILIYORUM varmi bunun bi caresi?? millet 2 ayda 80 lvl oluyor ben 2 ayda en az 5 char degistiriyorum bi türlü 50 lvli gecemedim, Bir arkadasa gösterdim bu oyunu adam catir catir oynuyor daha ilk charini 56 yapti her 2 günde bir level atliyor, nedir bu oyunun sirri?!?!

konuyu yanlis yere actiysam pardon(avatarin altinda yazdigi gibi daha kesfediyorum)

sır mır yok kafana göre takılcan sıkıldıkça ara vercen başka çar açmıcan yoksa zaten 80 lwl olmayı bekleme gibi bi lüksün olamaz otur zaman harca sıkılsan da gayret et kas her iki ayda 5-6 char değiştireceğine onlara harcadığın sürede ilk charın 80 lwl olurdu şimdiye kahvekeyfi

anlamiyorum abi ya günde en az 5 saat oynuyorum bu oyunu bitülü fayda etmiyor kabiliyetimmi yok acaba?
yeni char aciyom ne süper 1 haftada 35 lvl kesin sonrasi eziyet :lol: son defa char acacam onuda kasamassan bye bye silkroad, kendi kendime zarar veriyorum gece yatarken bile aklimda oyun var, bir aralar isden cikmayi düsündüm oyun yüzünden(nasil kaptirdiysam kendimi)

belki de çok fazla üstüne düştüğün için bi süre sonra bıkkınlık vermeye başlamıştır her zaman oyna ama sitres yapmadan ara ara oyna zevkini çıkararak oyna sonra zaten oynama isteğin artacaktır extraokk

Busefer senin dedigin gibi yapacam, insallah faydasi olur, olmassada napayim artik elimden geleni yaptim derim ama olmadi!
Demekki bu oyun beni asiyormus derim baska bi oyun bulurum kendime! oyuna ilk basladigim gün geldi aklima 20 lvl olmak icin en az 1 ay ugrasmistim, ne günlerdi onlar be SIKILMADAN oynuyordum, simdik nerdeeeee kendimi bi b.k zannediyorum ya lvl atliyamayinca SIKILIYORUM

bak şimdi sana usta sro cuların taktigni aciklicam

1) premium alacaksin
2) bot alacaksin
3) gunu en az 20 saati bot kasacak

iste bu kadar basit bisi 80 lvl olmak sen elle kasarak 80 lvl olmayi dusunuosan way senin haline elle 50 lvl olduysan harbi helal olsun sana ben elle 10 lvl bile kasamam :lol: ama botla 2-3 ayda 80 char kasarsin

saydim 3 maddeyi uygula seninde 2 ayda 80 lvl charin olsun

Zaten su botu kullanmayan tek ben varim galiba tam kullanacam dedim bot devri kapandi bi gelse bende kullanacam, preminiumuda ilerde alirim diye düsünüyordum, bi 80 lvl olsam (aaaah ahh nerdeee) bide sen 20 saat bot atacan diyorsun o biraz zor iste ev arkadasim hemmen kapatiyor oyunu, bisiyde diyemiyom ortak aldik Bilgisayari ve interneti

Arkadaşım bot dervri kapandı evet keşke olsaydı da kasamayanlar kassaydı.O nimeti forumda yayınlayanlara şimdi yine teşekkür edelim.Premiumu ilerde alırım diyorsun ama 60 lvl den sonra premiumu sadece oyuna tek tıkta girmek için kuallanabilirsin verdiği exp tatmin etmiyor.Şahsen 74 de ben premiumu bıraktım almıyorum artık.Bu oyun botsuz olmaz sen botunu al kasmana bak sıkıldıkça ekrandan uzaklaş git gündelik ihtiyaçlarınla uğraş tv izle,msn de arkadaşlarla konuş gazete oku falan filan.Bot bir şart !

Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
Olayın sırrını açıklıyorum :lol:

Çok sıkı olduğun bi arkadaşınla beraber aynı serverde olacan (ama güveneceksin çarını falan soymıcak gerçek hayatta arkadaşın). farklı şeyler açıçaksınız mesela sen glavieciysen o blader nuker vs. zamanla sıkılınca 1 gün sen onun çarı kasacan. yakın lvl gitmeye gayret edin isimlerinizde benzesin. :lol: sıkılınca vs de yaparsınız ::D beraber job da olur. nasıl 80 olduğunu anlamıyo insan

Bot devri kapanmadı softmoda 3 ip den girilebiliyor sanırım 3 dolar 3 arkadaş 1 er dolardan tamamdır

Yokki oynuyan arkadas sadece 1 tane var oda uctu gidiyor, baska tanidigim kimse oynamiyor Sad
Ben türkiyede yasamiyorum orda olsam kesin bulurdum birilerini bizim memleketten oynuyan cok görüyorum oyunda ama ne ben onu tanirim ne o beni! tek basima kasmaya calisiyorum, kimseylede konusamiyorum oyunda, herkez kendi derdinde, oynuyan arkadasda sabahlari oynuyar aksamlari yok hep yanlizim

Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
BartSimpson demiş ki:
Yokki oynuyan arkadas sadece 1 tane var oda uctu gidiyor, baska tanidigim kimse oynamiyor Sad
Ben türkiyede yasamiyorum orda olsam kesin bulurdum birilerini bizim memleketten oynuyan cok görüyorum oyunda ama ne ben onu tanirim ne o beni! tek basima kasmaya calisiyorum, kimseylede konusamiyorum oyunda, herkez kendi derdinde, oynuyan arkadasda sabahlari oynuyar aksamlari yok hep yanlizim
avrupalı aç mecburen konuşuyon da tartışıyon da PK bile oluyosun

yukarda bot devri kapandı dedim,evet kapandı.Bu bedava bot içindi.PAralı bot silkroad oynandıkca var olur.

sitede plvl yapan bi abimiz var ilker abi ona söyle 72 üstü bi char al işte parayı kırıp sonra kasmasanda olur jop lvl yükselt sonra pwp yap !!!! karakter alış satış bölümünde istek üzerine char yapılır diyor en bşta tıkla orda gerekli bilgiler var

böle hayatın pardon ama arkadaşlar anasını sıkım bı arkadaşım vardı en yakın oda sevdiğim kızla cıkmaya başladı

iCe_diVe

Bilgiliyim
nonpo1nt demiş ki:
böle hayatın pardon ama arkadaşlar anasını sıkım bı arkadaşım vardı en yakın oda sevdiğim kızla cıkmaya başladı
ağır oL birader Exclamation dikkat et biraz konuşmaLarına..

iCe_diVe

Bilgiliyim
80 LvL oLdugunda da sorun bitmiyo ki paran oLması gerek set yapıcaksın.sp farm yapıp skiLLeri maxLıcaksın..

Yukarı Alt