nukerlerde hep aynı şeyi söylerim bichonu 63 e getir cold 90 ceyran 90 kalan 57 masteryi de pacheona harca bence mavi kuş ile pasifi aç derim güzel olur

yani arkadaslar adeta bos konu acmakta ustayız lütfen konuları okuyup yapalıom

bende bi yerde okumuştum. yatırı yaptıktan sonra batır vurmak yerine bi nuke atsan daha cok vurursun die bişi okumuştum.ne kadar doğru orasını bilemem

tabiki lig-bic-cold olmalısın artık nuker için fire bitti blade de hem iironwall hem zehir hem de yatır batır var

Kesinlikle Sana
90 Lightning
90 Cold
90 BLade
30 Heuksal öneriyorum Fire 30 olmaktansa hiç olmasın...zaten 30 oldugu zaman Fireden Alacagın Magic Def en fazla 30 dur..Hiç gerek yok Nukersin İntcisin Heuksal aç bari HP fzla olsun yaklasık 750HP artar buda cok faydalı olur...

asdfasdf demiş ki:
sana tavsiyem fire 90 blader 90 ice 90 yap bide garmnet set giy çok sağlam olrusun ama itemlerin çok iyi olması lazım
sizin serverde Draska diye nuke ci var onun yapılandırması bu itemler in parantelzerdeki defance oranları çok iyi 61 41 hepsi adam hem nukeci yi kesiyoır hemde glavişe yi kesiyor ama snow suz hiçbir şey zaten 2 dk içinde nukerle bir adamı kesemessen o charı sat veya sen oynamasını bilmiyorsun dur
Bence irenç bir yapılandırma olur..Lighting serisi full magical attack yüklüdür fakat fire ise full phy attack yüklüdür.Onun için lightingin hayalet yürüşü hızlı koşma rakibin attack düşürme skilleri olduna göre vb skiller olduğu için nuker asla lightingden vazgeçmez.Coldda çok mantıksız ama snow diye bir olay olduğundan :!!&%&!

Yukarı Alt