Keşke video çekseydin daha iyi olurdu ama tebrikler , de bazı arkadaşlar anlamsız yorumlar yapmış yok o skilli kullanmasan yenemessin falan , lolz ne alaka yahu skilli kullanmayacak da napacak Cool

Adam % 75 phy. atak arttırmayı yapsaydı bak halin nasıl oluyordu tek bile yiyebilirdin...

Excrea demiş ki:
saol gercekten cok kolay kesmek 7 gap olmasina ramen hic zorlanmadan kestim hemde defalarca sadece 3 keresinin fotorafini attim we wurdugu damageler 6k - 2 k arasi gidip geliyor goruldugu gibi :lol: bu adam int we hybirdleri cok kolay kesiyor ama is full str bladeye gelince bole yerlerde :mrgreen:
kıcımdan atmadim valla sen dedin int die yukarda okursan ve keske alexander de olsaydim da gerekeni pvp de gosterseydim ^^

zorro41 demiş ki:
Adam % 75 phy. atak arttırmayı yapsaydı bak halin nasıl oluyordu tek bile yiyebilirdin...
ilk ssde goruldugu gibi adam basmis o skili diger ss lerde gozukmuor cunku hepsi olurken ceklilmis ss ler we olurken butun bufflar silinir yani o adam o skili kullaniyodu merak etme ayrica chosenone pvp de karsimda ne yapabilecegini cok merak ettim dorusu keske alexanderde olsaydin hakkaten :lol:

haha bisi demicem sun un varsa bisi demem ama yoksa isin coooooooooooooooooooooooooookkkkkk zor farmin tamam diilki daha 7gap var diodun yanlıs hatirlamiosam al bi goz gezdir charima istersen
viewtopic.php?f=64&t=16720&hilit=
kusura bakmayin ama ben mod.lar da biraz nasi desem yada demesem mi kendilerini yuksek goruolar mi bilmem ama dierlerine bi asagilik gibi bakıolar site icin demiyorum kesinlikle site cok guzel. yada excrea sole bisi yapalim sen bidaha gececegin serveri sole bende ona geceyim ne dersin?

Ch0sen0ne demiş ki:
haha bisi demicem sun un varsa bisi demem ama yoksa isin coooooooooooooooooooooooooookkkkkk zor farmin tamam diilki daha 7gap var diodun yanlıs hatirlamiosam al bi goz gezdir charima istersen
viewtopic.php?f=64&t=16720&hilit=
kusura bakmayin ama ben mod.lar da biraz nasi desem yada demesem mi kendilerini yuksek goruolar mi bilmem ama dierlerine bi asagilik gibi bakıolar site icin demiyorum kesinlikle site cok guzel. yada excrea sole bisi yapalim sen bidaha gececegin serveri sole bende ona geceyim ne dersin?
bunu kucumseme olarak degil senin dediklerine karsilik olarak algila we emin ol o itemlerle beni gidiklayamassin bile ayrica 950 defansin warken karsimda nasil durucagini gercekten merak ediyorum 3 lu statuse sokup o defansn 600 lere inince nasil kacarsin acaba.bizim serwerde taniyan tanir beni ki zaten butun bladeler oledir duzgun itemi olan we emin ol senin gibi itemi olan cok kisi war bizim serwerde bana wurduklai max damage ghost spear mars la 4 k Wink 2 sunlu glavie arasinda dalga gectigim anlar cok(snow shield ile) Wink

ayrica mod olanlarin gotu motu kalktigi yok ben charima guvendigim icin konusuyorum zaten mod da degilim deneme moderatorum.moderatoru hawa atmak icin degil bilgi paylasmak yardimlasmak icin olduk hawa atmak isteseydm daha etkili yontemler war merak etme

iste diorum sen sole bi daha hangi servere gececeksen bende geleyim sen blader ac ben yine glavie acacam ayrica 3lu status hikaye pilleri var bilion dimi?!!??!!?? ama damageyi azaltan bi pil yok benim bildigim. sende koy ss lerini kocum bizde onlari gorelim bakalım. sun olmadan bu itemlerden daha iyisini nasi yapacan merak ettimde anca +6+7 falan olursa olur oda zor.
ve eger seni bu kadar bilgi ile deneme mod yaptilarsa beni hayli hayli yapmalari lazimdi cunku hemen hemen her konuna bakıorum okadar onemli kimsenin bilmedigiseyleri paylasion diil yani eger ole iki ss iki kelime ile modluk yapiliosa senden daha iyi bi mod olurum ya neyse hadi bak keyfine ss lerini bekliorum bakalım ne var o kadar

HELALKARDEŞİM BRAVO ELİNE SALIK extrabeer NİCE NİCE BOWMANLARI GEBERTİRSİN İNŞ :lol:

HE BİDE YENİ ÇIKAN ÇİN SKİLLERİ ACAYİP GÜZEL HELE GLİVE 76 LIK SKİLL RAKİP BU DULLA Bİ TAKILDIMI 20 SN YAVAŞLIO 20 SN SEN ADAMI HAŞAT EDERSİN:d VEDE İLLA ADAM STALLDAN BULACAK HALİ YOK ITMERLİNİ KENDİDE YAPAR BENDE ÖLE YAPICAM YENİ SERVER OLDU İÇİN ITEMLER ÇOK AZ

Ch0sen0ne demiş ki:
iste diorum sen sole bi daha hangi servere gececeksen bende geleyim sen blader ac ben yine glavie acacam ayrica 3lu status hikaye pilleri var bilion dimi?!!??!!?? ama damageyi azaltan bi pil yok benim bildigim. sende koy ss lerini kocum bizde onlari gorelim bakalım. sun olmadan bu itemlerden daha iyisini nasi yapacan merak ettimde anca +6+7 falan olursa olur oda zor.
ve eger seni bu kadar bilgi ile deneme mod yaptilarsa beni hayli hayli yapmalari lazimdi cunku hemen hemen her konuna bakıorum okadar onemli kimsenin bilmedigiseyleri paylasion diil yani eger ole iki ss iki kelime ile modluk yapiliosa senden daha iyi bi mod olurum ya neyse hadi bak keyfine ss lerini bekliorum bakalım ne var o kadar
oyun hakkinda hicbirsey bilmedigin belli probably bu statusler yani ayni glavielerin wurdugu stun gibi we bunlar pill le gecmez.oyunu orende gel canim bisi bilmmiyosun oyun hakkinda bide benim bilgilerimi beyenmiyosun.sen ilk once pillerin neleri gecirip gecirmedigini ogren de gel kocum. ayrica itemlerim in ss leri wardi 2. sayfada sanirim suanda buyun itemlerim 5 str sadece talisman 4 str. hepsi +4 +5 we elimdeki +5 11 crit. 250 m param war ki bu paraya +7 alirim elimdekinide satip cooook rahatlikla alirim hemde. ama serwer alexander oldugu icin hicbir yerde +7 item yok satan.alexanderde oynayan bilir kackere +7 gorduler stallda yazsinlar bi +7 blade bile yok serwerde yada ben hic rastlamadim

Excrea demiş ki:
atakan96 demiş ki:
olm sıkıyosa buz kalkanını yapmada gor bak kaç k koyuyo ve sen de 15 sn de bir hp bassadın sonuc ne olurdu cok merak edıyorum :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: extraokk extraokk popcorn popcorn
snow shield 2 dakka soruyo biz bu adamla 5 dakka pvp yaptik snow shield yokkende yendim charini iyi kullanmayi bilen herzaman kazanir.son ss de adam 80 oldugunu kendi soledi + bana iltifat etti :mrgreen:.oda bni kescegini saniyodu sizin gibi hatta dedim arkadaslarla iddaya girdik seni cok rahat keserim dedim onlarda seni 2 snyede oldurur dedi dedim gaza geldi hemen dw ye geldi :lol: sonuclar goruldugu gibi ezik europeli itemlerimin hepsini sun sandi yani okadar ezik dusunun :lol: (hicbi itemim sun diil +5 +4 garment set ) Wink bukadar buyuttugunuz europelinin diz cokusu hosunuza gitmistir umarim

ekleme yapiyim 2. ss de adam olurken bende snow shield yok goruldugu gibi snow shield yokkende adam oluyor Wink wigor kullanmasina ramen yere yatio zawallicik :mrgreen:
Rok Moitan Açıldığında europa çarlarda 15 sn de can basma olayı bitiyo o zaman europa çarlar sro ya hakim olucaklar merak etme :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

15 saniye pot basma olay hicbirzaman gecmicek nerde atiyosunuz ya!uydurmayin bole seyler duyarsanizda inanmayin biri bisi salliyo herkez inaniyo Evil or Very Mad herzaman 15 saniye kalcak.yoksa imkansiz olur olmeleri zaten 15 saniyede pot basiyolar ama okadar zamanda anca 1 2 kere wurabiliyoruz knock back + knock down skilleri yuzunden.neseki bladeyim de %75 damage increase acmasina ramen etkilemedi beni damageleri :lol:

charını fazla övüyorsun duyanda full sosun falan sanır,ama bladerliğine fazla güvenme sonuçta ölümsüz olmuyorsun Wink (2 tane lvl 70+ blader kasmış biri olarak söylüyorum bunu) o euro crosbow playerda aynı şartlarda olsanız,yani onun itemlarda +4,+5 ve full blue olsa seni havada karada Wink anladın sen Wink

ben yapilabilecek en iyi itemleri yaptim sayilir.bundan otesi sun vs sans isi zaten full sosunlar parayla aliniyo.bn normal sartlardaki kosullardan bahsediyorum.2 aydir niya hunter kesiyorum adama sun dusup bana dusmuyosa bu benim sucummu? full sosun giyenlerin zaten hicbiri kendi dusurmuyo onlari hepsini aliyolar dolarla. bizim gucumuz 4 bin dolari bi oyuna yatirmaya yetmiyosa sanirim bu benim sucum degil.ben charima cok guweniyorum 1150 kusur phy 1700 ksur mag defansim we 20100 u geckin hp war benim le esdeger bir char kesemez beni asla aksinide idda edenleri pvp ye dawet ediorum.belki bn kesemem karsidakini blade oldugum icin kesemedigim adamda baya cok.dedigim gibi sunum yoksa bu benim sucum degil yeteneksizligimde degil sans isidir bu kime duscegi elli degil

Excra dai ben SEA_15 ben o adamı kese kese bi hal oldum adam görünmez oldu çıktı bi vurdu 21k crit :lol: :lol: neye uğradığımı şaşırdım :mrgreen:

iste penny nin de dedigi gibi cok da bi sey sanma charini ve kimin bilip bilmedigi belli yavrucum 16yasındasin herhalde daha sen daha kumda oynarken ben FRP oynuofum hayitim bunlarla gecti vede senin bilmedigin belli universal pill in gecirmedigini biliorum yavrucum. ama sen daha goremedin herhalde potcuda satilan dier pilleri yani dier statuslari duzelten bana goren dicegine sen bi sole git dısari gezde oyle gel hadi...
beni banlarsaniz banlayin ama bole hıyarlari mod yaptiysaniz ayip ediorsunuz hakaretse hakaret sayin umrumda diil siteyi seviorum ama coluk cocukla ugrasmak eglenceli deil. daha fazla yazip sinirlerimi bozma kendini de kucuk dusurme

Ch0sen0ne demiş ki:
iste penny nin de dedigi gibi cok da bi sey sanma charini ve kimin bilip bilmedigi belli yavrucum 16yasındasin herhalde daha sen daha kumda oynarken ben FRP oynuofum hayitim bunlarla gecti vede senin bilmedigin belli universal pill in gecirmedigini biliorum yavrucum. ama sen daha goremedin herhalde potcuda satilan dier pilleri yani dier statuslari duzelten bana goren dicegine sen bi sole git dısari gezde oyle gel hadi...
beni banlarsaniz banlayin ama bole hıyarlari mod yaptiysaniz ayip ediorsunuz hakaretse hakaret sayin umrumda diil siteyi seviorum ama coluk cocukla ugrasmak eglenceli deil. daha fazla yazip sinirlerimi bozma kendini de kucuk dusurme
ne olursa olsun hakaret eden kaybeder burda kahvekeyfi1 saat ban bu uyarı olsun devamında ban süresi uzar :?!!!

Yukarı Alt